Всичко свърши

  • 7 330
  • 46
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 376
"Човешко е да се греши,а да се прощава е Божествено"

Ако си убедена,че това е човека с който искаш да бъдеш и си сигурна,че е разбрал грешката си,ако наистина го обичаш...то тогава си дай малко време и след време сама ще му простиш,без да се насилваш,то и не става на сила.
Както беше казала една мама тук никой не е безгрешен.Пък и който обича прощава.

Важното е да прецениш какво искаш,да слушаш сърцето си и да бъдеш силна пред изпитанията пред които си изправена.
Успех ти желая.

# 16
  • Мнения: 3 394
душата наплачи се хубаво, дано малко ти поолекне и успех, каквото и решение да вземеш!

# 17
  • Мнения: 306
SadСтискам палци всичко да приключи безболезнено за детенцето!Бъди силна,намери начин да се откъснеш за малко от ситуацията/знам,че е трудно,но не и невъзможно/,начина избираш ти.След това прави каквото трябва!Не сега!Направи нещо,което винаги си искала,но не ти е оставало време,сили или желание за да го осъществиш!  love001

# 18
  • Варна
  • Мнения: 10 790
Той какво направи след това? Ако се разкайва - прецени си и ако можеш му прости. Нали казваш, че го обичаш. Понеже не знаем всички подробности около семейният ви живот, трудно ще дадем добри съвети - не че обичам да ги давам, ако не ми ги искат.  Rolling Eyes

# 19
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
spokoЧакай малко сега, не бързай с решението.Дай си време - пореви си, попсувай го, набий го, натяквай, един ден ще се събудиш и ще разбереш, че ти е минало Simple SmileАко се обичате/взаимно - не само ти него/, ще намерите път един към друг Peace

това е правилното и за мен...  Peace
Всеки греши, но има начин да се излеза от комплицираната случка.
Късмет и прегръдка  Hug

# 20
  • Мнения: 2 040
Човешко е да се греши, но още по- човешко е да се прощава  Peace
Ако има къде да оставиш детенце, отиди някъде, остани сама със себе си, наплачи си, вий от мъка ако това ще ти помогне,  и когато ти олекне си направи една равносметка, отпусни се, върни лентата назад и помисли: има ли смисъл да продължите, можеш ли да простиш и искаш ли изобщо тоя човек вече ... Има заради какво да живеете, но може и поотделно, ако ВСИЧКО Е СВЪРШИЛО и за двама ви ...
Каквото и да решиш - УСПЕХ   bouquet

# 21
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Съжалявам... Изживей си болката и после прецени трезво ситуацията. Изход винаги има. Кураж  bouquet

# 22
  • Мнения: 174
Горе главата и успех във взимането на правилното за теб решение  bouquet

# 23
  • Мнения: 7 391
                  Какво значи "всичко свърши"?Хванала си го и какво от това просто е бил по-глупав от другите и си разбрала.Не е първият и едва ли ще е последния.Просто само "хващането" не значи,че всичко е свършило.Поплачи,защото наистина много боли ,но помисли,поговори и чак тогава кажи "всичко свърши".Много "хванати" и от едната ,и от другата страна си живеят щастливо и гледат децата си и даже се питам дали си спомнят за изневярата.Спокойствие /въпреки,че е трудно/ и се помъчи трезво да прецениш нещата.  bouquet  bouquet  bouquet

# 24
  • Мнения: 3 537
                  Какво значи "всичко свърши"?Хванала си го и какво от това просто е бил по-глупав от другите и си разбрала.Не е първият и едва ли ще е последния.Просто само "хващането" не значи,че всичко е свършило.Поплачи,защото наистина много боли ,но помисли,поговори и чак тогава кажи "всичко свърши".Много "хванати" и от едната ,и от другата страна си живеят щастливо и гледат децата си и даже се питам дали си спомнят за изневярата.Спокойствие /въпреки,че е трудно/ и се помъчи трезво да прецениш нещата.  bouquet  bouquet  bouquet
И аз съм на това мнение,като изключим това,че могат да го забравят.Никога няма да забравят изневярата.

# 25
  • София
  • Мнения: 2 217
                  Какво значи "всичко свърши"?Хванала си го и какво от това просто е бил по-глупав от другите и си разбрала.Не е първият и едва ли ще е последния.Просто само "хващането" не значи,че всичко е свършило.Поплачи,защото наистина много боли ,но помисли,поговори и чак тогава кажи "всичко свърши".Много "хванати" и от едната ,и от другата страна си живеят щастливо и гледат децата си и даже се питам дали си спомнят за изневярата.Спокойствие /въпреки,че е трудно/ и се помъчи трезво да прецениш нещата.  bouquet  bouquet  bouquet
И аз съм на това мнение,като изключим това,че могат да го забравят.Никога няма да забравят изневярата.
Подкрепям!
Ако и той те обича колкото ти него /изневярата не е липса на обич, а слабост в човека/, нещата ще се оправят.
Не е лесно бързо да приемеш предателството, че и да го простиш, но край не се слага така. Не взимай решение в момент на емоционален срив.
Казваш, че не искаш съвети, така че можеш и да не ги приемаш - просто съчувствието ражда необходимост да бъдат дадени.
Желая ти бързо да излезеш от водовъртежа и.....не мисли за запетайките - думите са по-важни Wink  bouquet

# 26
  • София, "Младост 3"
  • Мнения: 9 210
аз също не знам лично ако го хвана дали ще имам сили да простя
надявам се да си силна, за да напрвиш най-доброто за ТЕБ И ДЕТЕТО - ма не само за детето, а и за теб, щото детето ще е добре, ако ти си добре
прегръдки и знаеш ли - все пак физическата изневяра ако е веднъж и като да топнеш чушката - по-добре от тези мъже дето с часове, дни, месеци флиртуват - за мен душевнат /+времева/ изневяра е по-жестока и по-обидна
но ти ще си прецениш - но дай си време... да отлежат мислите, за да не сбъркаш и ти /той вече сбърка/

# 27
  • Мнения: 614
 smile3518 Кураж мила.

# 28
  • Мнения: 7 914
Бъди силна!  bouquet

# 29
  • Мнения: 1 860
 Само ти имаш силата да решиш как ще живееш - добре или по-добре.  Hug

Общи условия

Активация на акаунт