nissan micra или citroen c pluriel?

  • 3 156
  • 20
  •   1
Отговори
# 15
  • Майничка
  • Мнения: 12 582
Имаме Xantia, 1994 година и колата си е страхотна, с нищо не бих я заменила Simple Smile
Да де, ама нали се сещаш, че Ксантията се води 2-3 класи нагоре и може да се сравнява с Нисан примера, не с микра.
Вземи си Тойота, мъж ми за такава кола си мечтае............каза, че по някакви статистики, тези коли са давали най- малко производствени дефекти
Едва ли мъжът ти си мечтае за Тойота Ярис , която е в този клас Peace

Всъщност славата на различните марки, която се носи в България, се основава главно на впечатления от автомобили отпреди 2000г. Всички нови коли се правят с оглед след определен ресурс (все по-малък, като че ли Laughing) поддръжката на колата на старо да излиза по-скъпо от закупуването на нова със сервизен договор. Друга тема е, че цена за сервизни договори към новите автомобили в момента са съгласни да плащат само големи чужди компании.   

# 16
Да ми е честита новата кола!
Най- накрая реших, че ще е Хюндай купе. Хем си е гъзарийка, хем има място отзад за детенце. Освен това е с всички възможни екстри за модела барабар с кожения салон.
МЕРСИ НА ВСИЧКИ ЗА СЪВЕТИТЕ! Wink

# 17
  • Мнения: 7 474
mam4e_na_sladun4e, айде честито и безаварийно каране   bouquet

# 18
  • Мнения: 3 569
Аз за уикенда взех една кола. СУпер изродкси дизайн има, но не знам защо, много ме кефи Simple Smile Фиат "Мултипла"
Ето я

# 19
Ами колкото по малка толкова повече ще му харесва и на мъжа ти ГЕЙЗЕР

# 20
  • Мнения: 4 473
И аз съм за "Made in Japan"  Peace

Точно Peace. Макар да не бих избрала точно Нисан Wink

Общи условия

Активация на акаунт