Добре дошли в Люлин! Тема 31

  • 66 735
  • 748
  •   1
Отговори
# 540
  • София
  • Мнения: 39 801
Моите деца закачиха от парка. Колела сме карали там Simple Smile
Последните пъти ходихме до Северният, но ми е малко тегаво с колело в метрото.

Моята щерка онази вечер каза, че щели да затварят китайските магазини. Не знам от къде има информацията. Щели да бъдат купени от араби.

# 541
  • софия
  • Мнения: 2 463
ааа е това не е хубаво вече...., те единия го отвориха преди 2 месеца....

# 542
  • Мнения: X
Скоро някой да е чувал за изгубено куче порода - Бигъл? Има един хубостник, днес обикаля в първи.. Има и нашийник.. Търси ли го някой?

# 543
  • София
  • Мнения: 39 801
Пишете в люлинската тема във ФБ. Всъщност вече има съобщение в групата.
Може да е от вас.

# 544
  • Мнения: X
Нямам Фб , затова пиша тук. Дано намери собствениците си.

# 545
  • и тук и там :)
  • Мнения: 628
ДКЦ Софиямед Люлин
Дами, трябва да си запиша нов личен лекар и от регистратура ми казаха, че тези записват в момента:
Д-р Чоруков, Балджиева, Граматикова, Кирилова....
Четох доста противоречиви мнения за някои от тях. Може ли да ми препоръчате някой от тях четиримата?
За възрастен става въпрос, не боледувам често, чат пат ми трябва направление за някой специалист. Simple Smile
Привет, извинявам се за спама, но дали някой може да ме "побутне" към правилното решение с мнение? Simple Smile

# 546
  • Мнения: 41
Здравейте, знаете ли пациентите на доктор Симова, която вече е в София мед, ако се наложи вечер или в почивните дни, къде може да ни прегледат? Все забравям да я питам. Благодаря🍀

# 547
  • Мнения: 472
Здравейте, знаете ли пациентите на доктор Симова, която вече е в София мед, ако се наложи вечер или в почивните дни, къде може да ни прегледат? Все забравям да я питам. Благодаря🍀
И мен ме интересува същото. Един път пишеше при Атанасов в 12 ДКЦ. После някой беше казал някъде около лабиринта.
Чакаме актуално инфо значи. Аз ще ходя чак на 8януари, ако до тогава няма инфо ще питам

# 548
  • София
  • Мнения: 3 711
Телефон нямате ли?

# 549
  • Мнения: 472
На мен не ми е спешно да знам и затова мога да изчакам

# 550
  • София
  • Мнения: 3 711
Ясно.. ами дано някой се включи във форума, за да каже къде е спешното звено на личния ви лекар.

# 551
  • Мнения: X
Здравейте, някой знае ли стоматолога от Медива д-р Иванова дали работи още там? Не я откривам вече в сайта им като име.

# 552
  • Мнения: 779
Здравейте, някой знае ли стоматолога от Медива д-р Иванова дали работи още там? Не я откривам вече в сайта им като име.
за съжаление е напуснала.

# 553
  • Мнения: X
А дали може да се открие информация къде е сега? Не успявам нещо да намеря за нея в нета. В Люлин Мед дали има добри детски стоматолози? Тъкмо детето свикна с нея и сега пак от начало...

# 554
  • Мнения: 779
А дали може да се открие информация къде е сега? Не успявам нещо да намеря за нея в нета. В Люлин Мед дали има добри детски стоматолози? Тъкмо детето свикна с нея и сега пак от начало...
Напълно ви разбирам - и ние минахме през същата драма. За съжаление преди месец по телефона ми каза, че все още не е започнала на новото място без да споменава къде е, но там така или иначе там не работили с деца. Ние отидохме при д-р Пачев пак в Медива. За втори път сме при него (ходили сме и преди да станем редовни пациенти на Иванова) и двата пъти добре се справи с детето - като че ли го респектира и не смее да прави големи циркове, а моето е с тежък случай на страх от зъболекари. Пробвайте при него.

Общи условия

Активация на акаунт