Добре дошли в Люлин! Тема 31

  • 66 570
  • 748
  •   1
Отговори
# 645
  • Мнения: 423
Моля, някой ако знае, дали от 18.05 ще работи детската кухня в Люлин. Много райони пуснаха информация по сайтовете си, но Люлин мълчи, а телефона на кухнята дава заето. Благодаря!

# 646
  • Мнения: 500
Имате ли идея как мога да се свържа с директора на 90-то училище, в сайта има само номера в училището и никой не вдига естествено.

# 647
  • София
  • Мнения: 5 247
Може би ако има даден мейл, на него да си прати писмо. Или да се търси чрез учител от училището контакт.

# 648
  • Мнения: 500
Пратих вече няколко , отговор няма.

# 649
  • Мнения: 500
Клубут по таекуондо и карате в 90-то училище дали още функционира или е затворило/преместило се?

# 650
  • гр. София
  • Мнения: 114
Не мога да разбера, защо ви е детската кухня толкова ли неможете да си готвите на децата. В тази обстановка не ви ли е страх да давате на децата такава храна.

# 651
  • Мнения: 423
Ами защото имаме предплатени купони и в първите два работни дни на кухнята ще ни чакат по три бурканчета в един пункт. И ако за вас е все тая, че една леля ще седи един час и после ще върне една храна, за да бъде хвърлена, аз не мисля, че е редно. И не, не ми е за 1,30 лв. на ден. Сипете си жлъч другаде, на детето си готвя, просто имам отговорност за храна, която съм поръчала в средата на март, но поради положението в страната ще дойде в някакъв незнаен ден. Изобщо, защо пишете, като нямате какво да кажете смислено по въпроса ми?

П.П. И за да съм полезна на някого, от 18.05 ще има държавна детска кухня в Люлин.

Не мога да разбера, защо ви е детската кухня толкова ли неможете да си готвите на децата. В тази обстановка не ви ли е страх да давате на децата такава храна.

Последна редакция: сб, 16 май 2020, 22:37 от spooky

# 652
  • Мнения: 500
Значи от пицарията храна за вкъщи може, ама от детската кухня - не.

# 653
  • гр. София
  • Мнения: 114
Изразих мнение не се заяждам. И пак ви се чудя на разсъжденията.

# 654
  • Мнения: 423
Разсъжденията са, че според правилника ако не си вземеш храната може и да те отпишат. Ама това човек, който не знае какво значат думите отговорност и възпитание, няма да го разбере.
Изразих мнение не се заяждам. И пак ви се чудя на разсъжденията.

# 655
  • София
  • Мнения: 39 765
Клубут по таекуондо и карате в 90-то училище дали още функционира или е затворило/преместило се?
Тренират, но онлайн. От тази седмица ще тренират на двора.
Ако искате мога да ви дам ФБ на треньора и съпругата му.

# 656
  • Мнения: 500
Не не, мен помещението ме интересуваше, но аз се свързах с тях вече.

# 657
  • Beyond the stars
  • Мнения: 7 853
Тц, не можем да готвим, мързи ни, лоши и безотговорни майки сме. И тей, друго да споделите имате ли? Grinning
Интересно ми е по-хубав ли става деня ви като размахате малко пръст?

# 658
  • гр. София
  • Мнения: 114
Точно това си помислих и аз. Браво, много точно казано.

# 659
  • София
  • Мнения: 3 709
Аз направо се учудвам, че не кърмите още 😂

Общи условия

Активация на акаунт