Добре дошли в Люлин! Тема 31

  • 66 507
  • 748
  •   1
Отговори
# 120
  • София
  • Мнения: 483
Миналата седмица приключих с кокоши трън на ходилото отдолу. Мазах с Гала салекс - козметичен лосион. Мазах поне месец след баня, на мекичка кожа. Беше доста голям и от много време и мислех, че няма да се справя с мазане само. Личния ме изпратих на хирург. Но на следващата сутрин падна сам в банята и спасих скалпела 😉
Така че препоръчвам.

# 121
  • 1st floor
  • Мнения: 9 105
Две опаковки имаме в шкафа. Няма кой да се маже, а аз не смятам да го гоня вечер...Иначе и аз четох в нета много добри отзиви!

# 122
  • София
  • Мнения: 16 691
Здравейте,  моля да ми препоръчате училище в квартала за дете с обучителни трудности/ леки/.

# 123
  • София
  • Мнения: 1 966
Момичета, къде в Люлин пекат хубави козунаци? Преди имаше една пекарна в Люлин 8 по уличката зад Технополиса и бяха разкошни там, но от миналата година вече не работи.  Едни от уличката зад пазара, тази с магазинчетата за дрехи, бяха горе-долу хубави, но не чак като онези. Всички други,  взети на случаен принцип от разни други места със закуски из Люлин, бяха ужасни.

# 124
  • София
  • Мнения: 14 672
Много хвалят някаква фурна на спирката преди поликлиниката във втори. Имало някакъв хлебозавод навремето там. Но, не съм ги опитвала.
Най-хубави за мен са от цеха до 005 бл. Просто са изключителни, и страшни сладки правят също.

# 125
  • София
  • Мнения: 1 966
yovanka, благодаря!
А този цех до блок 005 къде точно се пада? Хора от квартала ми бяха казвали и миналата година за него, отидох, повъртях се около блока, имаше един трафопост, в който може и да правят нещо, ама така и не открих някъде да продават каквото и да е.

# 126
  • София
  • Мнения: 14 672
yovanka, благодаря!
А този цех до блок 005 къде точно се пада? Хора от квартала ми бяха казвали и миналата година за него, отидох, повъртях се около блока, имаше един трафопост, в който може и да правят нещо, ама така и не открих някъде да продават каквото и да е.


Същия трафопост е - входа гледа към 001. Денонощно пекат сега козунаци, и през нощта да позвъниш на вратата ще ти продадат.

# 127
  • София
  • Мнения: 39
Здравейте. Зад Медива в Люлин 6 имало педиатри. Някой дали знае имена, за да намеря техни контакти ?

# 128
  • София
  • Мнения: 85
Ваня Груева е педиатър в нов блок зад Медива. Минава се през входа за паркинга от ляво и по наземния паркинг се обикаля блока от ляво и на приземния етаж е кабинета. Има и дерматологичен кабинет.

# 129
  • София
  • Мнения: 39
Благодаря. Аз разбрах, че там са 3 педиатърки. Освен Ваня Груева дали знаете кои са другите 2 ? Все пак ще се разходя да вида дали приемат нови пациенти.

# 130
  • Мнения: 85
Здравейте, спешно ми трябва мнение за дерматолог в Люлин.
    Записала съм се при Милкова от Медивата някой ходил ли е при нея.

# 131
  • София
  • Мнения: 26
Благодаря. Аз разбрах, че там са 3 педиатърки. Освен Ваня Груева дали знаете кои са другите 2 ? Все пак ще се разходя да вида дали приемат нови пациенти.

Здравейте, ходихте ли до лекарките? Приемат ли нови пациенти? И педиатри извън поликлиниките могат ли да бъдат ЛЛ на дете?
Не съм запозната, а трябва да сменя педиатъра на дъщеря ми?
Благодаря.

# 132
  • София
  • Мнения: 39
Благодаря. Аз разбрах, че там са 3 педиатърки. Освен Ваня Груева дали знаете кои са другите 2 ? Все пак ще се разходя да вида дали приемат нови пациенти.

Здравейте, ходихте ли до лекарките? Приемат ли нови пациенти? И педиатри извън поликлиниките могат ли да бъдат ЛЛ на дете?
Не съм запозната, а трябва да сменя педиатъра на дъщеря ми?
Благодаря.

Здравейте. Не съм ходила все още. Ще пиша като отида.

# 133
  • София
  • Мнения: 1 040
Аз съм доволна от Милкова.Кремът,който ми изписа,ми реши проблема.Но не бях за нещо,чак толкова сложно.Успех!

# 134
  • Мнения: 85
Надявам се и на мен да помогне

 

Общи условия

Активация на акаунт