Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

Мнение за 137-мо СУ Люлин - Гимназиален етап

• 544
  • 4
  •   1
Отговори
Здравейте, използвах търсачката, но предимно мненията са за 137-мо училище в Люлин 1 за начален етап. А мен ме интересува гимназиален - като ниво на преподаватели и дисциплина, какво е също нивото на учениците? Благодаря предварително.

# 1
Здравейте, използвах търсачката, но предимно мненията са за 137-мо училище в Люлин 1 за начален етап. А мен ме интересува гимназиален - като ниво на преподаватели и дисциплина, какво е също нивото на учениците? Благодаря предварително.

Здравей!
В това училище се учи много, има кофти учители, но и добри учители, нямаш совободно време, и се дават много домашни на децата. Води се Елитно училище, но това могат да кажат само учениците в него. Помисли дали искаш твоето дете да учи там, дисциплина има, но въпреки това си е натоваращо от към учене.

# 2
Сега виждам отговора, благодаря за споделеното мнение. Вече е записан, ще видим от първо лице.

# 3
    • Тук и там
    Здравейте,
    ще се радвам да споделите впечатления от училището, тъй като е едно от избраните за кандидатстване след 7 клас на девойката.

# 4
    Ами само от два дена сме там, но засега е доста добре.

Общи условия

Активация на акаунт