Добре дошли в Люлин! Тема 31

  • 66 386
  • 748
  •   1
Отговори
# 165
  • Мнения: 3 249
Здравейте, мами! Ние сме в Люлин 10 и чакаме първата си рожба през септември. Следя темата, към момента ни интересува главно дали имате мнения за добър педиатър, който е с хомеопатична насоченост, или такъв, който не изписва антибиотици за щяло и нещяло... Гледах в интернет д-р Марияна Борисова в Медива. Благодаря предварително за препоръките! Simple Smile
тя не записва нови пациенти, аз проверявах миналата седмица.

# 166
  • София
  • Мнения: 64
Здравейте,

вчера бях в новото София Мед, вече има излезнал график и има и записващи лекари, но се обадете предварително на телефона на ДКЦто: 02 465 0003.

Успех!

# 167
  • Мнения: 1 712
Ние сме при Ваня Груева.Предимно хомеопатични изписва,а до сега не ни е изписвала антибиотик никога(пу,пу) вече 4 години.Най-силното лекарство ни е нурофен при много висока температура и веднъж един сироп за кашлица,който си беше лекарство,не хомеопатия.Като цяло сме доволни от нея.

# 168
  • софия
  • Мнения: 2 463
Дами, знаете ли какво се строи в полето с/у фитнес Пулс?

# 169
  • Мнения: 3 732
Имате ли мнение за д-р Николаева от 12 ДКЦ?
Избрах си я на случаен принцип за ЛЛ. Впечатли ме външния й вид - сравнявам я с пенсиониралата се Бабаева.
Сбърках ли?

# 170
  • софия
  • Мнения: 2 463
Прибрах се преди час и половина от работа , скапана, и о! кеф! - във фитнес Пулс на открития басейн се вихри зверски купон, колоните усилени на макс, прозорците в апартамента ми вибрират....Звънях 3 пъти на 112 , три различни жени ми вдигнаха...все едно бяха и те на партито ....Казвайте какво трябва да се предприема - оплакване в общината ли следва? Лятото те първа започва.....ако през ден там има парти.....прозорците ми ще паднат...

# 171
  • Мнения: 1 889
Д-р Румяна Илиева от филиал 2 /26 ДКЦ/ - категорично НЕ!

# 172
  • Мнения: 56
Здравейте, искам да ви попитам за обущарското ателие в Люлин 1, бл.23, дали знаете да са се преместили някъде, защото там е празно ....

# 173
  • софия
  • Мнения: 2 463
Дами, къде в квартала има пунктове за събиране на капачки?

# 174
  • София
  • Мнения: 39 744
Дами, къде в квартала има пунктове за събиране на капачки?
Аз оставям капачки в едно кафе в блок до "Баяр".

гугъл карта

# 175
  • Мнения: 3 732
Каква точно е идеята на тия капачки?

Аз оставих в контейнер на центъра на Банкя за изграждане на кувьози в болниците на България.

Не разбирам как една пластмасова капачка ще помогне.

# 176
  • софия
  • Мнения: 2 463
oоо супер, мястото ми е точно под ръка

# 177
  • София
  • Мнения: 39 744
oоо супер, мястото ми е точно под ръка
Има две пластмасови бутилки точно до врата на кафето (отвътре).
Аз събирам у дома и после накуп ги пускам.

# 178
  • София
  • Мнения: 7 020
Каква точно е идеята на тия капачки?

Не разбирам как една пластмасова капачка ще помогне.
Събират се тонове капачки и се рециклират, кампанията е много успешна.

# 179
  • София
  • Мнения: 483
Аз оставям капачките в DM. До касите обичайно има картонен контейнер и се изсипват вътре.
Периодично дават публично информация какво правят с парите. Доста кувьози купиха и то за болници в малки градчета, където досега са липсвали изобщо.

Общи условия

Активация на акаунт