Добре дошли в Люлин! Тема 31

  • 66 549
  • 748
  •   1
Отговори
# 705
  • София
  • Мнения: 39 762
Четох, че днес Люлин Център няма да има вода.
Подсети ме да си отворя пощата Simple Smile

Цитат
Известие за планирано спиране

Уважаеми клиенти,

На 18 юни 2020 г. (четвъртък), във връзка с изключване на уличен водопровод на ул. „Арх. Георги Ненов“ жк. „Люлин“ център се налага спиране на водоподаването от 10:00 до 16:00 часа на клиентите на „Софийска вода”, живеещи в района на:

ул. „Арх. Георги Ненов“ от ул. „Добри Немиров“ до бул. „Панчо Владигиров“.
бл. 778, бл. 788, бл. 789, бл. 790, бл. 796

# 706
  • Мнения: 1 720
И аз не знаех какво е, ту зареждаше, ту не. При мърдане спираше. Оказа се буксата. 30 лв и на другият ден беше готов. Поне тогава така беше.

# 707
  • Мнения: 500
И аз имах проблеми със зареждането. Бях няколко дни при майка ми и ползвах нейното зарядно. Е оказа се , че самият кабел се беше прецакал. Така че и това пробвайте. Защото буксата на телефона е особено чувствителна.

# 708
  • 1st floor
  • Мнения: 9 111
Първо кабела смених. Даже два допълнителни пробвах. Занесох го на сервиз при един много симпатичен младеж, който бяха препоръчали в Люлинската фейсбук група. Ще докладвам после дали всичко е ОК. Simple Smile

# 709
  • Мнения: 42
Здравейте,
може ли да ме насочите къде в района има хубаво заведение и от къде може да се поръча торта...

# 710
  • София
  • Мнения: 14 687
Здравейте,
може ли да ме насочите къде в района има хубаво заведение и от къде може да се поръча торта...
За РД много използват Гофрети в трети, и аз много го харесвам. Има и едно Табуле, отстрани на Мебелната къща. Всъщност зависи какво заведение се търси, ако е с жива музика и хора, тези не стават.
Торти - пак зависи какъв клас се търси - от тортите на Фантастико(с поръчка), Пчела, Неделя, Скайлайн(отворили са в четвърти, до Аладин), до някакви бутикови около Адашите. За мен добро съотношение качество/цена са на Романтика(могат да се поръчат в Хит)

# 711
  • Мнения: 577
Препоръчвам сладкарска къща При Бари. Вижте в интернет адреса ако имате желание. Тортите винаги са пресни, работят с качествени продукти и са мн вкусни.

# 712
  • Мнения: 42
Здравейте,
може ли да ме насочите къде в района има хубаво заведение и от къде може да се поръча торта...
Благодаря за препоръките.За Люлин 8 ми се искаше.Рожден ден за 10годишен.Тортата иска да е на тема фортнайт....

# 713
  • София
  • Мнения: 14 687
Здравейте,
може ли да ме насочите къде в района има хубаво заведение и от къде може да се поръча торта...
Благодаря за препоръките.За Люлин 8 ми се искаше.Рожден ден за 10годишен.Тортата иска да е на тема фортнайт....
Роднинско събиране? Чорбаджи Марко ви е близо, ако си падате по такива заведения. Иначе, за дете и в Капелата е добре.
Ако е с картинка на Фортнайт в Романтика ще я направят. Имат сайт, може да ги питаш.

# 714
  • Мнения: 42
Не търся кръчма.а по скоро приятно ресторантче или сладкарница. Деца и майки ще сме - около 16 човека. Иска фигура с фондан.

# 715
  • Мнения: 653
Не търся кръчма.а по скоро приятно ресторантче или сладкарница. Деца и майки ще сме - около 16 човека. Иска фигура с фондан.
За рожден ден може би наистина Гофрети в Люлин 3. Джепето отвориха нещо като детски кът, но не знам как е като качество.

# 716
  • София
  • Мнения: 14 687
Джепето нещо не ме кефи мен, нито храната му е нещо кой знае какво, нито обстановката. Бъфало също е добре, с хубава градина и широко външно пространство. Малко са цифромани обаче, но то къде ли има вече по-нормални цени.

# 717
  • Мнения: 42
Благодаря ви!

# 718
  • 1st floor
  • Мнения: 9 111
А къде има в момента работеща сланкарничка с хубави тортички, външни маси и нормални цени, не като в Неделя?

# 719
  • София
  • Мнения: 39 762
При нас във 2ра част има една сладкарница, Дени. https://www.facebook.com/sladkopekarnadamonik/
Рядко сядаме там. Тортите им са малко. Ние обикновено поръчваме селска.
Когато е топло и може да се седне навън е приятно.
Не може да се сравни с Неделя обаче.

На мен Неделя не ми е близо и не бих отишла на кафе и тортичка. Но когато имаме работа в района обикновено сядаме там.

Общи условия

Активация на акаунт