Добре дошли в Люлин! Тема 31

  • 64 608
  • 748
  •   1
Отговори
# 720
  • София
  • Мнения: 1 966
А къде има в момента работеща сланкарничка с хубави тортички, външни маси и нормални цени, не като в Неделя?
Личен фаворит са ми тортите на Руми в Orange Cafe Simple Smile Обикновено прави торти за уикенда, а и бързичко се изяждат, но принципно може и с поръчка, прави и с поръчка за РД, има външни маси.
В споменатите по-нагоре "сладкарска къща При Бари" също има нелоши торти на много прилични цени. За по-неориентираните, като мен Simple Smile, да напиша, че е от задната страна на блока с "Адванс", че аз лично доста зор видях да го намеря. Там си е сладкарница, също има външни маси.

# 721
  • София
  • Мнения: 14 512
А, ето това "При Бари" е идеално за питането за РД. При това е в 8 м.р.

# 722
  • Мнения: X
+1 за Orange. Всичко им е хубаво, а виенското кафе е просто ммммммм.

Последна редакция: вт, 23 юни 2020, 09:56 от Анонимен

# 723
  • София
  • Мнения: 6 965
Къде е Orange?

# 724
# 725
# 726
  • 1st floor
  • Мнения: 9 075
Благодаря! Ориндж и аз го харесвам, но все няма места...При Бари не разбрах къде е...

# 727
  • Мнения: 775
Ние сме фенове на сладкарница Пчела в 10-та част. И тортите са хубави, и цените са разумни.

# 728
  • София
  • Мнения: 899
Ние сме фенове на сладкарница Пчела в 10-та част. И тортите са хубави, и цените са разумни.
Последният път ме разочароваха много. Торта за рожден ден на дете, картинката изглеждаше ок, тортата красива, но на вкус - твърдо не. В събота мъжът ми взе скалички от там - миришеха на старо, вкус на гранясало. Повече няма да повтори.

# 729
  • Мнения: 775
Ние сме фенове на сладкарница Пчела в 10-та част. И тортите са хубави, и цените са разумни.
Последният път ме разочароваха много. Торта за рожден ден на дете, картинката изглеждаше ок, тортата красива, но на вкус - твърдо не. В събота мъжът ми взе скалички от там - миришеха на старо, вкус на гранясало. Повече няма да повтори.
Посещаваме я от 9 години почти всяка седмица. Досега никога не е имало подобни случки.Само 1-2 пъти продавачките са ми казвали да не си взимам от нещо (обикновено кекс).

# 730
  • Мнения: 72
Здравейте, има ли сред четящите тук майка, чието дете учи в Божурище? Имам въпрос.

# 731
  • Мнения: 33
Днес ми се случи нещо необичайно на паркинга на Билла до метростанцията. Чакам си в колата за завой, идва някаква жена и започва да ми обяснява че й откраднали чантата с телефон и лична карта, и дали бих й дала лев-два за метрото че трябвало да стигне до НДК. А пък ей там полицаите нямало да я пуснат в метрото без маска щото всички били пощурели заради коронавируса (тя имаше маска и си я беше сложила на носа и устата).
Имам усещането че ме излъга за откраднатата чанта. И че събира там пари не само от един човек за един билет за метро, ами от всеки пореден шофьор. За пиене или наркотици, може би. Мина ми през ума.
Друг дали я е срещал?

# 732
  • Мнения: 4 000
По скоро трябвало при полицаите да отиде за,съдействие, не при Вас за, два лева.

# 733
  • Мнения: 33
Блуайс, така й казах, но нали знаете, човек като си е навъртял, че ще проси пари и си е сътворил история за целта, игнорира напълно отговори, които не му влизат в схемата. Joy
Даже сега като се замисля, трябваше да звънна на 112 и да си разкаже на тях историята, но щях и аз да нощувам по паркинги и в РПУ да пишем протоколи до припадък. Neutral Face
Както и да е, просто следващия шофьор там да си знае за тоя случай, ако види полицаи там направо да й "помогне" да говори с тях. Или да й даде лев за наркотици...

По скоро трябвало при полицаите да отиде за,съдействие, не при Вас за, два лева.

# 734
  • Мнения: 775
Днес ми се случи нещо необичайно на паркинга на Билла до метростанцията. Чакам си в колата за завой, идва някаква жена и започва да ми обяснява че й откраднали чантата с телефон и лична карта, и дали бих й дала лев-два за метрото че трябвало да стигне до НДК. А пък ей там полицаите нямало да я пуснат в метрото без маска щото всички били пощурели заради коронавируса (тя имаше маска и си я беше сложила на носа и устата).
Имам усещането че ме излъга за откраднатата чанта. И че събира там пари не само от един човек за един билет за метро, ами от всеки пореден шофьор. За пиене или наркотици, може би. Мина ми през ума.
Друг дали я е срещал?
Нормално облечена (видимо не наркоманка), с къса боядисана руса коса, гледа доста засрамено ии смутено?

Общи условия

Активация на акаунт