Откраднат живот • Анатомия на гнева • ТЕМА 68

  • 25 735
  • 748
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 3 017
Ако пак се опитват да възкресят приказката за невъзможната любов всичко могат да направят макар и с продължение през следващия сезон. Видяха предишната подобна история какъв успех имаше отново с много известен + неизвестен актьор.

# 46
  • Мнения: 6 833
Много хубаво й каза Кръстева на Лора... аман от нея... не може да й се угоди 😒

# 47
  • Кърджали
  • Мнения: 10 311
Е тази вечер вече Хинова вече премина съвсем напред в редиците на непоносимите ми герои.

# 48
  • Мнения: 7 220
Очакваше се Лора да почне да мрънка и за Владов. Непоносима женица, вечно оплакваща се и недоволна.

# 49
  • Мнения: 580
Най- после и на Кръстева й писна от Лора, че до сега винаги я подкрепяше. Най - големият егоист от всички е, интересува се само от себе си.
Не мога да си представя педиатър, който толкова да го дразнят децата, вкючително нейното собствено. Направи  страшно добро на всички, че се махна от педиатрията.

# 50
  • София
  • Мнения: 27 275
Себичен егоист с вечни претенции и превземи <-> Хинова.

# 51
  • Мнения: 6 833
Някои още работят Wink

# 52
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 898
Благодаря за темата!
 
Леле, Стаменова е толкова нагла. И тази не мога да я понасям. Ту й се плаче, ту се прави на голямата работа. Дръвчи се на Ина, дръвчи се на Тасев, а накрая се целува и може би е правила повече неща с Фотев. А преди това какви думи изпълнени с патос - ще те забравят за три дни. За мен това също е един от проблемите в сериала - големите приказки, които ръсят героите и после правят съвсем различно. Пишат поетични диалози, драматични и след тях нищо. Висящи думи, които ме дразнят. Пример с Банков и Зорница - тя ги рецитираше едни в асаньора, драматични, силни, едни погледи, прегръдки, кахърни физиономии и накрая - хормоните й бушували.

Вики и Вики не ме вълнуват. Вики уж печена лекарка, а сега се държи като някаква срамежлива ученичка. Офффф.

Лора и тя.

# 53
  • София
  • Мнения: 23 013
Това може ли да се случи наистина? Да и отложат терапията току-така?

# 54
  • Мнения: 9 628
Да, може. Някой път не смогват за деня, защото има много хора и на следващия ден. Сега заради такава тъпа причина, едва ли. Grinning

# 55
  • Мнения: 6 833
Това може ли да се случи наистина? Да и отложат терапията току-така?

И мен това ме учуди. Толкова ли не можеше някой друг друг да й пусне банката или пък да се заеме с пациента. Чак пък да си ходи заради един скандал... тъпо беше.

# 56
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 898
Те кога я оперираха, кога я изписаха, кога се вдигна така, а от изнасилването на Зорница мина само седмица.

Фотев да вземе да вдига тази болница във въздуха, макар да не вярвам, че имат достатъчно пари, за да го "изиграят"

# 57
  • Мнения: 12 414
Сюжетът на Стаменова ми е толкова досаден. Наистина се бият с Хинова коя е по-неприятна и незнаеща какво иска. Той Врабчев хубаво й каза, че е развила Сткхолмски синдром Grinning

# 58
  • Мнения: 6 833
Само Шопов не беше издал книга в тая държава 😂



# 59
  • София
  • Мнения: 12 466
Стаменова сега влюбена ли го раздава? Бий ме, обичам те. Sick

Общи условия

Активация на акаунт