Откраднат живот • Анатомия на гнева • ТЕМА 68

  • 25 741
  • 748
  •   1
Отговори
# 720
  • София
  • Мнения: 27 283
Дано не убиват Фотев ама не виждам как ще оцелее след това.  ooooh!
За какво беше тогава цялата тази инсценировка. Отново малоумна работа, но не видим първо епизода и какво ще се разбере около Фотев. Жалко ако го убият, защото Бинев бе голям в тази роля.

# 721
  • София
  • Мнения: 3 718
Голям смях с Илиева и Пенев.. а това с Фотев още по-смешно. Горкия възкръсна за да умре Grinning

# 722
  • Мнения: 6 833
Сега ако вземе да умре Фотев и всичко се разкрие да не почнат Стаменова да обвиняват ???
Ина го взривила, но той оцелял и затова Стаменова го довършила 😜

# 723
  • Мнения: 6 159
Интригуващ анонс Hands Plus1
Според мен Зорница  вика -Викторе ,помогни ми , защото той беше първият , когото видя след изнасилването . Няма нищо по-логично от това да  повтаря спомена за онази нощ , ще е тъпо  ако са намислили друга причина .

# 724
  • Мнения: 1 134
Дразнят ме вече... Зорница дано заради това крещи Виктор, защото иначе е адски тъпо. Оня гали задника на другото Вики, а Зорница в това време губи супер мъж като Марио...

# 725
  • Мнения: 9 628
А дали няма да инсценира Фотев и това, да се опита да побърка София, да речем има бронежилетка под ризата, тя отива да вика помощ, те идват, а няма никой

# 726
  • Мнения: 1 134
А дали няма да инсценира Фотев и това, да се опита да побърка София, да речем има бронежилетка под ризата, тя отива да вика помощ идват, а няма никой
И аз веднага помислих за това. Няма логика краят от днес иначе...

# 727
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 898
Според мен търси помощ от Виктор, докато онзи я насилваше. Не Марио, с когото е, не този, на когото се довери, а от Виктор. Така че "разкраченото" положение продължава.

# 728
  • Мнения: 6 833
Не ми се вярва Фотев да прави постановка на София, не знам....

Дайте идеи за анкета в новата тема!
Примерно ще видим ли и чия сватба на финала?

# 729
  • Мнения: 9 311
Интригуващ анонс Hands Plus1
Според мен Зорница  вика -Викторе ,помогни ми , защото той беше първият , когото видя след изнасилването . Няма нищо по-логично от това да  повтаря спомена за онази нощ , ще е тъпо  ако са намислили друга причина .

  Съгласна съм, точно така е, повтаря спомена ,обаче Марио чува името и не може да не го жегне .И аз мисля, че ще отстъпи не заради Банков, няма връщане назад в тези отношения, а заради Зорница и себе си ,за съжаление изнасилването пречупи интимността между тях . Да, те имат желание да се борят за връзката си ,обаче едно е да искаш, друго е да можеш ,а трето и четвърто да го направиш . Така си мисля, след разговора им със сватбената рокля.

# 730
  • Мнения: 12 415
Абе това е сън, спомените се оплитат. Изобщо, как си го представяте цялото нещо? Марио сега няма никакъв шанс да я остави, защото тя е супер зле. И да я пусне - какво, тя ще отиде Банков да я лекува ли? А той като гледам, през глава тича да го прави. Или ще я излекува и тя ще му каже Мерси, аз сега си отивам при Вики? И защо се отдаде такова значение на едни избълнувани думи, но не и на всичко друго, което Зорница му каза?

# 731
  • Мнения: 3 732
Да възкресят Фотев за да го убият е супер малоумно! Няма никаква логика.

# 732
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 898
Може би защото аз поне не й вярвам на думите? Не е като да не го е доказала, нали?

# 733
  • София
  • Мнения: 8 937
За какво отстъпване при Марио пишете. Първо, Зорница не е казала, че иска при Банков. И второ - Банков пък съвсем ясно показва, че е на съвсем друга вълна. Поредната идиотщина на сценаристите, вече даже не се ѝ ядосвам. Не виждам причина Банков да поиска Зорница, когато има Виктория. А да я уморят и нея би било прекалено.

# 734
  • София
  • Мнения: 7 890
В кошмара си вижда само онази гад и Виктор, който и помогна. Съвсем нормално да вика неговото име. Не търсете друго.

Общи условия

Активация на акаунт