Откраднат живот • Анатомия на гнева • ТЕМА 68

  • 25 833
  • 748
  •   1
Отговори
# 75
  • София
  • Мнения: 9 563
Доц. Ди,  Мазов ще и набие канчето. Чакам да се появи

# 76
  • Мнения: 4 059
Доц. Ди,  Мазов ще и набие канчето. Чакам да се появи
Той мина, Кръстева мина, майките.... кой трябва да се появи, за да спре да мрънка? Animal Joy Cat

# 77
  • Мнения: 6 833
Усещам как на Влади бързо ще му писнат нейните претенции, Кръстева и тя вдигна ръце... ще й бият шута от всякъде и ще има да ореве света, че е сама

# 78
  • Мнения: 7 294
Аз въобще не искам Мазов да се занимава повече с Хинова.

# 79
  • тук, на мястото си
  • Мнения: 22 178
Мазов  и Илиева ще бъдат супер двойка.

# 80
  • Мнения: 6 833
Мазов  и Илиева ще бъдат супер двойка.
Ахааа да! Тогава със сълзи ще се смеем по цели епизоди 🤣

# 81
  • Кърджали
  • Мнения: 10 379
Ах, Стаменова, няма да си научи урока. Може би Врабчев наистина е прав. И жалко, защото на него наистина му пука за нея, обича си я, не спря да се опитва да я подкрепя при всеки проблем, а накрая той все си остава чужд за нея. Но за мъжа който е вкара в беля с милиони, дела, стрес, побой, лъжи се загрижи след "той кръсти звезда на Ани".  Таз жена просто няма да поумнее... А иначе напада всеки...
Лора и тя...  Сега детето на Влаов и е проблема. Тя е другата патка в болницата. Какво е очаквала - детето да я приеме с отворени обятия и с думите "ти ли си ми новата мама", още повече след начина по който се държа при първата случайна среща /да, тогава не знаеше чие дете е, но доколкото се подразбира и след това не е направила някакви стъпки към детето. Кралицата очаквала явно детето да и козирува/... То щом Кръстева вече вдигна ръце от нея. Очаквам скоро и на Владов да му светне лампата. Честно казано, ми се ще накрая да остане и без Владов и без Мазов .- един вид като не знаеш какво искаш, оставаш без нищо.
Хареса ми че Зорница започна да намира мир със себе си. И че се усмихна като видя Виктор с Виктория. Така вече по ми харесва това момиче... Жалко че трябваше през целия този кошмар, за да се помири със себе си и желанията си.

# 82
# 83
  • Мнения: 9 382
  Стаменова наистина е загадка - не разбирам как може при този житейски опит с мъж- насилник да прави същата грешка пак ,и пак . Това е някаква извратена психика - Фотев я преби(даже и да е косвено) ,а тя понася да я целува 😒 Макар че като гледам резултатите от анкетата и тук типажа на Фотев ( насилник,мутра, изнудвач) е по - харесван от Хинова и Пенев , чийто грехове са относително смешни и това леко ме смущава .Да ,Хинова е дразнеща ,мрънкаща и вечно недоволна, но тя си понася негативите на свой гръб . Пенев е нетактичен,циничен и завистлив - ами на много хора им се случва инцидентно да са такива ,просто при него е по- концентрирано. И той също си носи негативите за това си поведение и защо пък да не се промени към по-добро. Докато за злия гений Фотев това е невъзможно .
  Но и разбирам ,че симпатиите и антипатиите към актьор се пренасят и към персонажа.

# 84
  • Мнения: 12 468
Обаче трябва да кажем браво на Владо Пенев и екипът, създаващ образа му - в началото бяхме - оф, няма ли как да го махнат, а сега няма нито един негативен глас Simple Smile)

# 85
  • Кърджали
  • Мнения: 10 379
На мен Фотев ми е интересен като герой, като загадка е, никога не знаеш какво мисли и какво прави. Интересен ми е, но такъв човек в живота си не бих искала.
Докато Лора и Стаменова вече с нищо не могат да ме изненадат, и двете не знаят какво правят и какво да правят  с живота си, ужасни са и в егоцентризма си. Е и такива не бих искала около мен. Но и са дразнещи с вечните си претенции, драми ...
Пенев - Пенев е като една дузина хора в реала. Както някой каза , тъй де, написа по-рано - всеки може да се сети за поне няколко подобни хора сред познатите си.
Врабчев е също дразнещ, нахален, мъжка клюкарка. Имало е моменти, в които ми е идвало да му откъсна главата. Но пък е показвал че като иска/трябва - може да се държи и като нормален човек. И това понякога леко извинява иначе ужасното му държане. Малко подобно на Пенев - всеки сигурно може да се сети за някой подобен ....
В началото на сезона и Цонев яко ме дразнеше, но сега чак го захаресвах. Иска ми се интригите на заместник-министъра да се провалят и дда продължим да го гледаме като директор. Пък и тая болница с голямо текучество на директори, хайде този да се позадържи
Това за тия, които са сред "неприятните" за мен.

# 86
  • Мнения: 9 628
Моски, щот спря да вика Joy

araselia, предполага се те да са протагонисти, а не антагонисти - Лора и Стаменова, но правят такива шашкании, че те вбесяват, Фотев е ясен - лошият герой. Аз ако можех да избирам щеше да е Даниту, идваше ми аз да го наръгам още 20 пъти Grinning

# 87
  • Мнения: 9 382
 Разбирам ,че Лора вече се повтаря с нейното поведение и затова става скучна ,но пък Фотев с какво ще ви изненада - с нова подлост и мръсотия. За мен е интересно ако има някаква трансформация в характера или поведението на персонажа ,да има личностни дилеми ,за да виждам различни емоции.
  Сега ми е интересно как ще се развие линията Христо- Кая - тя е права,че ситуацията е сложна ,обаче не говори ,а се държи като сърдито дете, а неизказаните неща винаги водят до неразбиране ,а неразбирането - до отдалечаване.
 
 

# 88
  • Мнения: 3 057
Цонев в началото в гнева си към въображаемия враг изглеждаше напълно психически лабилен и неадекватен. Нормално беше да не го харесаме тогава. Сега когато гнева му се замени със смирение, а и получи изместване на фокуса към реален враг и придоби нова кауза, която да  осмисли безсмисленото му съществуване, стана вече далеч по приятен за гледане. Дано успее да промени някаква троха в системата, но се опасявам, че резултата ще е като временната и привидна победа на Банков.

# 89
  • Мнения: 9 382
  При сцената с включения микрофон в операционната всички с изключение на Банков се държаха като воайори , изкефи ме като изкрещя на санитаря да отиде и изключи микрофона .

Последна редакция: пт, 23 ное 2018, 23:28 от araselia

Общи условия

Активация на акаунт