Откраднат живот • Анатомия на гнева • ТЕМА 68

  • 25 726
  • 748
  •   1
Отговори
# 735
  • София
  • Мнения: 239
Силно се надявам да не убиват Фотев. Първо - супер малоумно е да го “убиват”, да възкръсне, за да го убият след няколко часа. Още по-малоумно дори от възкръсването на Ева.  И второ - и Фотев, и Бинев имат какво да дадат още на сериала. Някак си ми беше недостатъчно присъствието този сезон! Искам ощееее!

# 736
  • София
  • Мнения: 4 303
Бях  почти убдена, че Фотев е жив. А може би го убиха, за да оневинят Стаменова и Ина в опит за взривяване

# 737
  • Мнения: 780
Анкетата може да е "коя сватба ще гледаме на финала".

# 738
  • Мнения: 12 406
В кошмара си вижда само онази гад и Виктор, който и помогна. Съвсем нормално да вика неговото име. Не търсете друго.

Абсолютно. Освен това така както говореше Марио, съвсем не е за пръв път, тоест един и същи кошмар.

Мириел, Зорница каза и направи.десетки неща, с които засвидетелства любовта си към Марио, дори и тази вечер. Дори и с това, че го помоли да й разкопчае роклята беше символ на нейната любов и доверие.
И срещу всички неща, които направи, имаме една тъпа реплина в асансьора, която тя сама нарече глупост и още една към Виктор, в която го моли да каже, че в приключило, а не да я вземе да я обича. Обаче като е нарочена Зорница, ей го, даже и насън пак е виновна.

Между другото, вие ако вземете да сънувате други мъже, ще се извините ли после на мъжете си? Grinning

# 739
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 811
Ще видим накрая какво ще стане. Аз съм на страната на Марио.

# 740
  • София
  • Мнения: 3 715
Е кво значи не търсете друго, ние не го търсим, тъпите сценаристи не спират да правят интрига! Можеше да измислят да избълнува всичко друго, ама не, нарочно трябва да е Викторе...

# 741
  • Кърджали
  • Мнения: 10 271
И ще гледаме ли изобщо сватба....
Явно Фотев е имал някаква причина да инсценира убийството си. Не вярвам да тръгне пак да симулираубийство за да причинява някакви психологически щети на Стаменова. Явно и причината заради която бе целия този театър е и причината да остави парите на Ина. Но пък ще разберем ли...
За Зорница и нейните драми не се наемам вече да го мисля. Приемам че лабилната и психика в момента и играе номера, сънува случилото се. Едва ли се е надявала Виктор да дойде да я спаси. Но беше гадно пък Марио да чуе бълнежите и. Но може би и друг път ги е чувал, защото гледам по никакъв начин не показа, че е чул нещо дето не му е приятно.
За Викитата още нямам мнение. Но не крия че ми харесва Виктор така както е грижовен.
Кая и Христо... Там ще мятаме бобV
Лора и Владов па са ми пълна пародия...Кога се влюбиха, кога Лора реши че иска него, кога Владов реши че иска и да се жени за нея...

# 742
  • Пловдив
  • Мнения: 40 781
А що Фотев отвори вратата с лекота? Т.е не очакваше изненади???

Според мен сезона ще свърши в хаос,т.е в нищото...
Не познахме за Викитата Stuck Out Tongue Winking Eye все пак се гушнаха.

# 743
# 744
  • Мнения: 9 288
Ще видим накрая какво ще стане. Аз съм на страната на Марио.

  Аз съм на страната на Зорница и смятам ,че трябва да смени тотално обстановката ,нова работа ,нов град, даже може и друга държава  - сама или с Марио ,както решат сценаристите 😏 Така по- бързо ще се съвземе . Нямам нищо против актрисата , много е добра , за героинята и мисля .
  Сериала ми е интересен ,но напоследък ми се вижда хаотичен - скача се много рязко от история в история ,от комедия към драма , още не съм осмислила единия проблем и ме прехвърлят на другия ☺

# 745
  • Мнения: 9 057
Много ми харесаха Марио и Зорница,каква близост има между тях(видях я и аз накрая Simple Smile)Как си говорят зряло,като хора между които има дълбоко чувство.Думите на Марио ,че винаги ще я иска и чака колкото трябва,са едно невероятно обяснение в любов!Ще е жалко,ако той я отстъпи  на Виктор,дори и да го направи пак ще е продиктувано от любов.Когато обичаш истински , искаш обекта на твоите чувства да е щастлив,дори и да не е с теб.

А Виктор и Виктория даже не се и целуват  като хората..Всичко между тях ми е като шега,имам чувството ,че на Вергов постоянно му е смешно .Не мога да ги приема сериозно и това е.

Захариев и Илиева,техните отношения са ми много сладурски .Така ме разсмиват,дори и в операционната пак ме усмихват. Само като се сетя Захариев с един такъв тон: Илиева вие какво мислите за с*кса Joy

Хареса ми как си говориха Албена и Захариев,наистина този път като родител и дете.Какво ли я чака в Испания..И пак ми домъчня за Пенев,всеки заслужава някой да го обича.

Ина я оправдавам,че взе парите,след всичко което изтърпя.
Ах,Фотев с тези негови машинации и игри,да не го надиграха най-накрая...

# 746
  • Бургас
  • Мнения: 5 642
Ще е жалко, ако Фотев умре.
Финалът на епизода беше супер, най-добрата част!
И на мен ще ми липсва Фотев Simple Smile

# 747
  • Мнения: 5 846
Абе да му я дава и да се приключва с тази история.

# 748
  • Мнения: 6 833
Има нова тема - пишете там.

Общи условия

Активация на акаунт