Забранената ябълка - Yasak Elma ТЕМА 10

  • 39 649
  • 740
  •   1
Отговори
# 600
  • По света и в нас.
  • Мнения: 3 568
Честит Никулден на всички празнуващи и Честит празник на бургазлии.
Онур хич да не ни се мазни като се снима с фенки,защото сме набрали на Алихан.SmileSmiley

# 601
  • Мнения: 344
Честит празник на всички,които имат имен ден, на банкерите и на хубавият гр.Бургас !
Момичета Simple Smile,  измислих една версия Wink поредна .Ами ако бракът не е истински и брачното свидетелсто е фалшиво и има всъщност само договор за партньорство между Алихан и Ендер ? .От къде ми дойде ?, ами Ал казва : Ние не сме съпрузи, ние сме партньори ?, но пък Ендер го играе прекалено много съпруга, сякаш иска да убеди околните за нещо, което не е вярно .Ако наистина има брак, защо сценаристите ни спестиха традиционния чичко с червеното наметало и свидетелите (издребнявам май Simple Smile ), а показаха едни двама с куфарчета ? . А и друго защо Зерин може да си даде акциите на Халит, без да са женени, а Ендер трябва да се омъжи за Алихан, че да му ги предостави ? .....ще ми се:),  защото ако бракът е истински няма отърване от Ендер .

# 602
  • Мнения: 9 552
Ели , Зерин не е дала акциите на Халит , просто ще гласува за него ( или ще го упълномощи).Ендер също можеше да го направи , но тя е гаднярка и иска статус мадам Еди си коя- аргун , Ташдемир и т.н , а не разведената Ендер Челеби .
Оженил се е идиотът , нямам представа как и кога Зейнеп ще му прости ( а ще му прости , СЦ няма да разочароват ''електората ''.)

# 603
  • Burgas, Bulgaria
  • Мнения: 1 263
Здравейте, момичета!

Влизам много набързо през телефона, за да ви благодаря за поздравите към моя любим град Бургас, който много, много ми липсва и на свой ред да честитя и аз на всички именици и съграждани! Честит Никулден! Бъдете благословени! 🤗😘🌹

Злате 🤗, на теб специални благодарности, джанъм!!! 😘😘😘Знаеш колко ми липсва Бургас. 😟

Да ви кажа и аз не искам този брак да е факт, но за съжаление тук СЦ много много не си напрягат мозъка. Пък и Ендер не е вчерашна. Тя си го постави като условие ачик ачик. Остава ми надеждата Алихан да излезе достойно все пак от този фарс.

Оставям ви и бягам на работа.
До довечера! 🤗

# 604
  • Мнения: 21 201
Здравейте и честит празник.
Още снощен Онур.

# 605
  • Мнения: 9 552
Онурчик е уважил Фарах ,нали е играл с нея ( ,макар и поддържаща роля)в игр. филм .
Хубав ли е , гледал ли го е някой -  Küçük eylül meselesi ?

# 606
  • Мнения: 41 969
Привет! Hug



Благодаря за поздравите за празника на града ни! Hug Hug Hug

Фили Hug,аз май съм го гледала,но вече не помня! Wink Толкова сериали и филми,че не им помня бройката! Laughing

от Еда със Севда....
https://vk.com/dizimaniaat?z=video-158229374_456240659%2F2bd661e … l_wall_-158229374



от Серкан с Баръш....
https://vk.com/dizimaniaat?z=video-158229374_456240658%2F61746b6 … l_wall_-158229374

# 607
  • София
  • Мнения: 971
Онурчик е уважил Фарах ,нали е играл с нея ( ,макар и поддържаща роля)в игр. филм .
Хубав ли е , гледал ли го е някой -  Küçük eylül meselesi ?

Скоро го даваха по бТВ, но не му обърнах много внимание. Онур го забелязах чак към края на филма и то само защото беше забележимо по-висок от всички около него, чак след това го разпознах, че е нашия синеочко. Мислех след това да върна филма от началото и да го изгледам, но някак не ме заинтригува, объркан ми беше един такъв. Но пак да кажа, че го хванах от средата и само последните 20-тина минути гледах внимателно. Ако се хване от началото може и да е интересен.

# 608
  • Мнения: 41 969
Yasak Elma 26. Bölüm 2. Fragmanı


https://youtu.be/h3Vw8Q-WkuE

----------------------

и превод....

Второй фраг к 26-ой серии #ЗапретныйПлод с русскими субтитрами

https://vk.com/dizimedya?z=video-132999259_456241890%2Fdb20a5403 … l_wall_-132999259

Последна редакция: чт, 06 дек 2018, 18:26 от Zlatina3

# 609
  • Мнения: 26
Аз нищо не разбрах какво ще се случва, честно...

# 610
  • Мнения: 4 795
Онурчик е уважил Фарах ,нали е играл с нея ( ,макар и поддържаща роля)в игр. филм .
Хубав ли е , гледал ли го е някой -  Küçük eylül meselesi ?

Phillipine, хубав е мнооого меко казано. Филмът е великолепен. Струва си всяка секунда.

# 611
  • София
  • Мнения: 282
Онурчик е уважил Фарах ,нали е играл с нея ( ,макар и поддържаща роля)в игр. филм .
Хубав ли е , гледал ли го е някой -  Küçük eylül meselesi ?

Phillipine, хубав е мнооого меко казано. Филмът е великолепен. Струва си всяка секунда.
Как се казва този филм ?

# 612
  • Варна
  • Мнения: 7 505
Привет! Hug
Честит Никулден!
Злати честит празник на града! Hug
Фили Hug  благодаря и аз съм морско чедо , но по на север.



Бяха писали за този филм  Küçük eylül meselesi  тук , че ще го дават по бтв и аз си го пуснах.
Интересен е, малко тъжен, но го разбираш накрая. За душата , чувствата и отношенията между хората е.

***
Фрагът е ясен. Едни са наранени, други са на война. Явно в началото Алихан и Ендер ще мислят ,че са победили, но Зерин и Халит ще ги наредят. Ендер ще включи план "Кемал" ; Алихан покрай Ендер - не е добра работата. Ще трябва Зейнеп да го спасява от лапите й , но дали ще иска?





# 613
  • Мнения: 1 572
Здравейте!
Фрагът е ясен. Едни са наранени, други са на война. Явно в началото Алихан и Ендер ще мислят ,че са победили, но Зерин и Халит ще ги наредят. Ендер ще включи план "Кемал" ; Алихан покрай Ендер - не е добра работата. Ще трябва Зейнеп да го спасява от лапите й , но дали ще иска?
Много ми харесва този коментар! Може може би развръзката ще е още в следващият епизод...

# 614
  • Мнения: 9 552
Добра вечер Hug
Имаме фрагче - бравос , не ,че нещо се разбира , явно серията ще бъде взривоопасна , но Алихан ще бъде попарен в края...Да ви кажа едно нещо ми харесва в Ендер ,че никога не се предава .Ако освен ума и смелостта си имаше и малко честност и доброта щеше да бъде страхотна жена .
Боби Heart Eyes, аз от време на време съм си перде - от Варна си , нали Joy
Утре си чакаме 2 -редовия озет и фотките .
Момичета , може ли някой да качи снимки от червения килим на филма с Фарах , Енгин и Онур , да видите нашия Синеочко какъв е хубавец , засенчи Енгин с външност .Аз когато гледах тези снимки си умрях от гордост - е , знаете заради Несшихан ,че има такъв красив приятел .
Мисля и в контакта ги има в тема за Фарах или Енгин...

Последна редакция: чт, 06 дек 2018, 21:00 от Phillipine

Общи условия

Активация на акаунт