Електронни четци - тема 22

  • 48 593
  • 756
  •   1
Отговори
# 675
  • Варна
  • Мнения: 25 242
Е ся вече ми стана наистина интересно може или не може Joy Или зависи от модела, може би.

# 676
  • Мнения: 2 404
Ами има, киндълите се изключват напълно. Аз затова се зачудих как може четец или каквото и да е устройство да не може да се изключи до чист екран. Не че е проблем де, просто ми стана интересно.
моля ви кажете ми на покета, как да си го изключа напълно /до чист екран/, защото в момента, /цяла седмица/ си стой с надписите. Благодаря предварително
Може, разбира се, аз го изключвам напълно - има се копче в настройките, като компютър. Но не става черен екран.
хмм, търсих такова копче, но явно покет 3 няма, ще се опитам, благодаря

# 677
  • Мнения: 204
От падащото меню. Сега ще снимам с телефона.

# 678
  • Мнения: 204
[/img]
В диспечер, от там се спира. Моя е лукс 4

# 679
# 680
# 681
  • Мнения: 5 381
А какъв става екрана като го изключиш така?

# 682
  • Мнения: 8 229
И на Покетбука може да стане напълно бял екрана, но не при нормално изключване. И аз не хванах как точно се получава, все като че ли случайно е било. Картината, която се появява при изключване, изобщо не пречи. Еле, пък, специално Покетбука е с много добра батерия, много рядко ги зареждаме, а се ползват и то все с подсветка.
Киндъла ми е всяка седмица на водопой.

# 683
  • Мнения: 204
Не става абсолютно бял или черен. Аз съм си сложила картинка, но не гасне с черен екран. Но все пак е изключен. Не вярвам това да хаби някаква батерия.

# 684
  • Варна
  • Мнения: 25 242
Е значи в крайна сметка не се изключва напълно, нали това се чудехме всъщност. И на киндъла стои картинка, когато заспи, но може да се изключи и тя. Екранът става бял, не черен.

# 685
  • Мнения: 6 150
Не съм изключвала Киндъла, но когато дойде си беше с надписи на екрана изключен. Нук и Толино са също така.
Като цяло е странно това с белия екран без нищо относно самата технология на четците.

# 686
  • Варна
  • Мнения: 25 242
Ами странно-нестранно киндълът ми се изключва напълно Laughing

# 687
  • София
  • Мнения: 20 082
И моят. Така си дойде, така става и всеки път, като го изключа.

# 688
  • Мнения: 3
Здравейте. Искам да подаря на близък човек електронен четец за РД, но не съм много  наясно. Виждам, че тук повечето ползват Kindle,  интересува ме ако го поръчам от АМАЗОН ще чете ли без проблеми кирилица и на какъв език ще е менюто? И също така какви са тези модели със и без реклами? И в крайна сметка какво ще препоръчате за начинаещ електронен читател, с бюджет до около 250-300 лева?

# 689
  • Варна
  • Мнения: 25 242
Без проблем ще чете кирилица, менюто е на английски. Може и други езици да има, не знам. Без реклами са по-скъпи, отколкото с реклами, тези реклами излизат като банер в долната част на началния екран, също и като скрийн сейвър и не пречат по никакъв начин на четенето, но ако не ги искаш се махат лесно. Аз не съм си ги махнала, тези на началния екран дори не ги забелязвам, а на скрийнсейвъра ми е интересно като е всеки път различен Mr. Green Paperwhite е 120 евро мисля, като при промоции пада до 80, даже сега е моментът да разгледаш дали още е активна великденската промоция.

Общи условия

Активация на акаунт