Електронни четци - тема 22

  • 48 559
  • 756
  •   1
Отговори
# 570
  • Мнения: 19 007
Не, но определено се забелязва разликата след като вземеш четец с 300 ppi.

# 571
  • Мнения: 37
жалко че не са му ъпгрейднали резолюцията само
Тогава кое ще е базовото му и кое ще го отличава от Предишния paperwhite? Simple Smile

# 572
  • Мнения: 19 007
е, то предишният Пейпъруайт вече е в историята...

# 573
  • София
  • Мнения: 1 210
Обмислям да сменя един антикварен вече Киндъл с нов. Някой има ли идея каква е разликата и има ли такава между Оейзис 2017 и 2018?

# 574
  • Мнения: 5 354
Сигурно имаш в предвид 2016 и 2017, защото от 2018 няма Oasis. Общо взето това клипче би трябвало да ти даде отговор на въпроса

# 575
  • София
  • Мнения: 1 210

Балкай Бартокомляс, точно така, грешката е моя.
Благодаря за видеото, полезно е, да. Ще изчакам Великден-да видя дали ще има намаления и ще поръчвам.

# 576
  • София
  • Мнения: 44 093
Той старият оейзис нали не се продава? Къде е дилемата?

# 577
  • София
  • Мнения: 1 210
Продават се използвани в Амазон.
Нов ще взема. Чудех се и дали да е Оазис или някой от другите им модели, но големината на екрана и физическите бутони за страниците накланят везните към оазиса. А и дизайна му е много приятен Wink

# 578
  • София
  • Мнения: 44 093
Щом размерът на екрана за теб е плюс, няма какво да се колебаеш Simple Smile
Аз съм с първия оейзис и много го обичам, нядавам се да е и все така здрав, защото направо не знам с какво бих го заменила, ако нещо му стане... със сигурност не и с новия оейзис, точно зарад размерите.

# 579
  • Мнения: 480
Здравейте, бихте ли качили линк тук в темата към евентуално намаление на Киндл в Амазон...

# 580
  • Мнения: 37
Той старият оейзис нали не се продава? Къде е дилемата?
Продава се във всичко магазини за техника...

# 581
  • София
  • Мнения: 44 093
Той старият оейзис нали не се продава? Къде е дилемата?
Продава се във всичко магазини за техника...
Като например къде? Той не се и произвежда де...

# 582
  • Мнения: 37
Той старият оейзис нали не се продава? Къде е дилемата?
Продава се във всичко магазини за техника...
Като например къде? Той не се и произвежда де...
Техномаркет например. Нали не смятате, че вече произведените и заредените в търговската мрежа се изхвърлят? Simple Smile Моят е от OLX , чисто нов , ноември купен. По късно купих и за подарък. От същия продавач. Има го и на много места онлайн.

# 583
  • София
  • Мнения: 44 093
Може ли линк... потърсих, никъде го няма, според мен нещо се бъркате с моделите.
За олх не знам, за магазини питам, но и в олх ме съмнява да има.
По принцип старият оейзис винаги е бил в доста ограничени количства и преди официално да пуснат новия, месеци наред нямаше наличности... та не знам колко останали има по мрежата, даже като пуснаха новото недоразумение се чудех дали да не си взема още един от старите, така и невидях и тогава да се продава нов някъде, еле пък сега 2-3 години по-късно.

Последна редакция: сб, 30 мар 2019, 08:51 от Angel_Dust

# 584
  • Мнения: 37
Може ли линк... потърсих, никъде го няма, според мен нещо се бъркате с моделите.
За олх не знам, за магазини питам, но и в олх ме съмнява да има.
По принцип старият оейзис винаги е бил в доста ограничени количства и преди официално да пуснат новия, месеци наред нямаше наличности... та не знам колко останали има по мрежата, даже като пуснаха новото недоразумение се чудех дали да не си взема още един от старите, така и невидях и тогава да се продава нов някъде, еле пък сега 2-3 години по-късно.
Да . Има го в Amazon
https://www.amazon.com/Amazon-Kindle-Oasis-eReader-with-Leather- … p/B00REQL3AE?th=1

Последна редакция: нд, 31 мар 2019, 22:05 от anbel

Общи условия

Активация на акаунт