"ДЪРЗОСТ И КРАСОТА"-тема 83: "Сагата продължава"

  • 31 682
  • 736
  •   1
Отговори
# 300
  • Мнения: 1 604
Един път сънувах, че се оказва, че Уайът не е син на Бил, и даже не е син и на Куин JoyJoyJoy

Друг път пък сънувах, че Брук и Тейлър започват любовна връзка. Joy
Хахахахаха.
Ако не е първоаприлска шега, може ли да попитам на кого е син?

# 301
  • Мнения: 194
Един път сънувах, че се оказва, че Уайът не е син на Бил, и даже не е син и на Куин JoyJoyJoy

Друг път пък сънувах, че Брук и Тейлър започват любовна връзка. Joy
Хахахахаха.
Ако не е първоаприлска шега, може ли да попитам на кого е син?

Казах, че съм го сънувал. Сънищата не винаги могат да се обясняват дословно.

# 302
  • Мнения: 194
Но иначе можем да си съчиним някои по-добри сюжети от тези, които дават

# 303
  • Мнения: 1 604
Тъй е, ама е жалко. Можеше да бъде по-интересно от шоуто. Simple Smile

# 304
  • Мнения: 1 604
Ако някой има проблеми със съня, да гледа последните два епизода.
Голямата мистерия е разкрита - Уил е организаторът на срещите между Бил и Кейти. Кой ще ги раздели този път, след като се съберат. Шона?
Брук изтръгна голямата тайна от Ридж, че Тейлър иска Хоуп и Томас заедно.
За Хоуп, Томас и Дъглас денят май няма да свърши, говорят си и се сближават.

Последна редакция: пн, 01 апр 2019, 22:19 от Elmindra

# 305
  • Мнения: 1 604
Днес съм пас, не ми се гледа още един протяжен епизод с Бил и Кейти. Бяха страхотна двойка в началото, но след всичките пристрастявания на Бил по Брук, Стефи, небостъргача, след това Кейти и Торн, са ужасно отегчителни.

# 306
  • Мнения: 907
То не е за гледане. Този сериал като зацикли и показва 10 епизода едно и също, все едно има бъг в системата.
Аз сцените с Бил и Кейти ги прескачам, те наистина са като една сцена направена няколко пъти с различни реплики (а на моменти еднакви). Това с Хоуп, Томас и Дъглас също става досадно еднообразно. Новото в днешния епизод е, че Брук и Ридж сами взеха да им пораждат на Хоуп и Томас идеите на Тейлър в главата като им намекнаха да не се заглеждат един по друг. Особено Ридж си го каза директно.

Последна редакция: вт, 02 апр 2019, 22:39 от SG7

# 307
  • Мнения: 1 604
Е, малко по-различни разговори днес (в сравнение с последните 2-3 епизода).
Зоуи продължава да се бърка, където не й е работата. Първо с Хоуп - ей така между другото предположи, че Лиам и Хоуп ще опитат да имат ново дете. После отиде при Фло (където тя все още работи) и й каза, че е време да си ходи в ЛВ. Ама Фло не й се дава, ако реши да си тръгне, ще е нейно решение. Прекъсна ги Уайат, Зоу си взе кафето и си тръгна. После Уайат каза на Фло, че не е било най-важното, че баща му е богат, а че се почувствал по съвсем друг начин, като го чува да го нарича син. Предложи да й помогне да намери своя (е, Куин донякъде му подсказа идеята).
Която пък е доста надменна със Сали, подсмихва й се едно такова, както го правеше "старата Куин". Сали остана във Форестър и проведе разговор с нея, но Куин е фен на Фло, която е била идеална за Уайат.
Брук изтърча при Лиам, естествено му каза какви ги мисли Тейлър. (Не ми се вярваше, ама Лиам каза някои духовити неща. Например, че Тейлър не е много въздържана и споделя с всички.) Лиам я увери, че е съпруг на Хоуп и нещата така ще си останат.
Прекъсна ги Хоуп, с която после Лиам има разговор. Единствено поиска от нея да сподели неговата вяра в бъдещето и идеята за семейството, което са си представяли.

# 308
  • Мнения: 907
Брук и Ридж, в желанието си да предотвратят триъгълника, накрая сами ще го създадат като не спират да говорят за това на елементите в него. Само им дай на тримката дори и да се замислят за такава опция... Grinning

Утре ли дебютира Шона? Чакам с интерес. Доколкото разбрах с Куин ще са комбина, за да съберат Фло и Уайът. Което ми допада, защото искам Сали свободна за Томас.
Също така се обсъжда, че ще се окаже, че Фло е дъщеря на Бил, а Уайът не му е син... Нагласено, та се къса, но поне ще е нещо по-различно от останалата боза напоследък.


# 309
  • Мнения: 1 604
Хаххаха, да, като в Шекспирова пиеса - говорят достатъчно пред заинтересуваните страни и те се влюбват. Е, без финеса на Шекспир.
Шона май започва от утре, ама аз се надявах, че Ерик ще е бащата. Щеше да създаде доста питанки за Куин и промяна в отношението.
За Куин също се говори, че ще се върне към старите си номера.
След цялото прочувствено слово на Уайат обаче, може и да е Бил.
Горкият Уайат, отнемат му всичко, както беше с Торн.

# 310
  • Мнения: 1 604
Ама кой ще е бащата на Уайат или ще се започне ново търсене?

# 311
  • Мнения: 907
Това за Уайът не е потвърдено, но доста усилено се коментира. Все пак Куин и Шона са си приятелки отдавна, може и двете да са познавали Бил и да са се забавлявали с него, той все пак никога не отказва. Grinning

В такъв случай Уайът би бил дори по-прецакан от Торн, защото в случая на Торн той по-скоро си се оказа първородния наследник Форестър, което попринцип би трябвало да се води хубаво за него. Но всъщност зависи от коя гледна точка го погледнем... Все пак Ридж си остана любимецът на семейството, а Торн, дори и да се изкачи в 'йерархията' на рода, стана дори още по-незачитан. Даже неговата първородна и единствена наследница беше погребана и забравена за 1-2 епизода. Angry Винаги ме е дразнило това изтъкване на Ридж.
Да върнат Уинзър Хармън и Фло да вземе да се окаже негова дъщеря, истинската първородна Форестър.

# 312
  • Мнения: 1 604
Това за Уайът не е потвърдено, но доста усилено се коментира. Все пак Куин и Шона са си приятелки отдавна, може и двете да са познавали Бил и да са се забавлявали с него, той все пак никога не отказва. Grinning
Със сигурност знаем, че засега ДиК не преминава границата на директна роднинска връзка (дори и без знанието на участващите).
Торн май го отписаха засега, така че надали.
Бил би създал много проблеми заради връзката на Уайат и Фло. Впечатлението ми е, че ДиК избягват прекалените усложнения напоследък.
Така че остават Ерик и Дийкън. Ако е Ерик, Куин ще се побърка от ревност и ще се скара с Фло. Ако е Дийкън, Фло ще е сестра на Хоуп, ще се побърка от угризения. А Куин беше омъжена за Дийкън и се опита да го убие...
ООО, заболя ме главата Simple Smile))))

# 313
  • Мнения: 1 604
Според епизодите, които са излъчени в Австралия, ще изглежда, че е Бил. Поне на първо време.

# 314
  • Мнения: 1 604
Какво? Май ще ми трябва време, за да обработя информацията. Уайат даде на Фло ДНК тест?! За да открие кой е баща й?!

Общи условия

Активация на акаунт