Бурчин Терзиоолу - Куршум /Kurşun Misc Gun След Пойраз: нови проекти и изяви на актьорите # 9

  • 40 559
  • 736
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 7 881
Аз съм ужасно любопитна за тоалета, 'щото тя всякак си е красавица.
Но тоалетът говори още повече за нея.
Досега не ме е разочаровала никога. Simple Smile

Какво ли прави Илко точно сега?  newsm78

# 46
  • Мнения: 3 747
Аз съм ужасно любопитна за тоалета, 'щото тя всякак си е красавица.
Но тоалетът говори още повече за нея.
Досега не ме е разочаровала никога. Simple Smile

Какво ли прави Илко точно сега? newsm78

Чопли семки и гризе нокти Joy  Шегувам се. Wink
Сериозно,  чудя се сама ли ще отиде наш'та мацка? Видях, че доста нейни приятели - актьори ще присъстват, но все пак..
Ама, че ирония, фенките на Чачо не искат и да чуват за придружителката му, а ние жалим Бубето, че остана без Joy
И аз съм любопитна за тоалета, но и прическата ме изненада. Нямам идея дали е перука, но май без бретон й е по-добре. Или поне ми трябва време да я възприема така.

# 47
  • Мнения: 1 135
Аз съм ужасно любопитна за тоалета, 'щото тя всякак си е красавица.
Плюс това страшно младее. Изглежда, с годините става все по-красива и женствена.

Скрит текст:
Постерите на героите от първи сезон









Голяма лудница е тази гала, актьори бол, а Бурчинка я нЕма Thinking

# 48
  • Мнения: 3 747
Аз съм ужасно любопитна за тоалета, 'щото тя всякак си е красавица.
Плюс това страшно младее. Изглежда, с годините става все по-красива и женствена.

Голяма лудница е тази гала, актьори бол, а Бурчинка я нЕма Thinking

Eто я Heart Прекрасна както винаги





# 49
# 50
  • Мнения: 3 747


И останалите от каста










(мъжете ми харесват повече от жените, изключвам Бубето, Хазар донякъде Simple Smile )

# 51
  • Мнения: 654
Ееее, признала съм безвкусицата на тези турски звезди!! Ужасена съм от Айча!! И Хазар е някак "втъкната" в този тоалет, особено в горната част!

# 52
  • Мнения: 1 135
Роси, Айча не е единственото недоразумение,. Joy  но уж най-главната (пък и иначе с красиви черти), а е направо комична. Стилиста й е за разстрел. Hands Minus1
Не само той, де. Както и ти пишеш, доста от тях са се "втъкнали" в непонятни тоалети и съчетания.

Бурчин обаче ми напълни и очите, и душата.
Не говоря само за тоалет и преческа. Цялостното й поведение, държание с журналистите, осанката, походката, ако щете... абе има класа тази жена.
Целият екип






Ради, мерси за снимките

# 53
  • Мнения: 3 747
Роси, Инче, подкрепям написаното Hands Plus1  Не искам да коментирам имена, но наистина нечии стилисти са за разстрел, ако изобщо имат стилисти Joy Joy Joy

Още една снимка на екипа, а Бурчин е със 24 каратова усмивка на нея


# 54
  • Мнения: 7 881
Момичета, мерси за снимковия материал.
Бурчин е супер готина, а какъв чепик самоооо...
Искам някакви видеа, че да й се порадвам, така че ако ви паднат, дайте ги насам.

Харесвам Хазар по принцип и за пръв път нещо не ми е тамам.
А роклята на тази Айча, дето само аз не я познавам, даже е  актуална в момента, обаче тя е пример как може да се окепази нещо модерно.
Не е виновен стилистът. Simple Smile
Представете си Бубето с този тоалет, сигурна съм, че щеше да е нещо мнооого различно.

# 55
  • Мнения: 1 135
Пепелче, това е работата на стилистите. Да подберат нещо модерно, но и в същото време подходящо за човека, когото обличат. Така че, виновен си е. Grinning

Видеа, няма кой знае колко все още. Имаше живо излъчване, та видях няколко в инстаграм и туитър, но не знам как да ги преместя тук.
Няколко секунди от пристигането на Бурчин https://twitter.com/terzioglufann/status/1070390157768048640

Кой ли е костюмарят, който е все около нея Thinking От екипа ли е? Те май си пристигат заедно





Тук пак с него https://twitter.com/sena_yuksek/status/1070383415818678272

Още едно видео с журналистите https://twitter.com/terzioglufann/status/1070374831860924416






# 56
  • Мнения: 3 747
Тепърва ще се появяват още нови снимки, клипове, видеа и репортажи. Simple Smile
"Костюмарят" вероятно е от екипа. И на общите снимки е зад Бурчин, ама... не знам, само предполагам.



Сладурка Yum

Последна редакция: ср, 05 дек 2018, 23:40 от _Radi

# 57
  • Мнения: 7 881
Брех, тоз костюмар (тук се почесвам по главата).
Много плътно до Бубето, Илко дали гледа...(тук се почесвам пак).

# 58
  • Мнения: 1 135
Брех, тоз костюмар (тук се почесвам по главата).
Много плътно до Бубето, Илко дали гледа...(тук се почесвам пак).
Мхм, ако гледа, сигурно и той се почесва по главата
Тези май не сме публикували

# 59
  • Мнения: 3 747
Добро утро, момичета Simple Smile
Пепелче, заповядай https://twitter.com/charmsbur/status/1070517801587302400
Нямам много време, за да превеждам. Накратко: за нея е чест, че присъства, пожелава на всички успех. Надява се, че сериалът ще се хареса в Турция, макар, че е нещо различно- първият фантастичен сериал, но подчертава, че това са световните тенденции.
На сета са  работили с удоволствие и професионално, чувствала се добре.
За героинята си казва, че не може да издаде много. Появява се във втори сезон. Тайнствен персонаж- Рюйя. Накрая хвали колегите си, екипа и режисьорите.


Общи условия

Активация на акаунт