Банята - 33 тема

  • 88 646
  • 770
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 3 063
Явно съм много наивна да смятам, че се изхвърлят където трябва.

# 736
  • Мнения: 9 754
Ско, това, че казват и пишат, че ги депонират в сметище, е само маркетингов трик заради цената - вижте сега какви разходи имаме. Нито ти, нито който и да е от съвестните клиенти, които си плащат и мислят, че всичко става по правилата, няма вина. Просто това е положението у нас, за съжаление.
Старите мебели и друг битов боклук вероятно се разфасова и отива за печките на твърдо гориво, а каквото съвсем не става за нищо - заедно със строителните отпадъци - на т.нар. "нерегламентирани" сметища.

# 737
  • Мнения: 11 575
Депонират се на сметище, ако се поръча контейнер към Столична община, иначе всичко друго е както "man_dadin_ka" е казала. Чак толкова съвест няма ....

# 738
  • Мнения: 3 063
Ясно. Значи не може да се проследи количеството по този начин.

# 739
  • София
  • Мнения: 1 742
Един контейнер е около 80 -120лв .На Враждебна се плаща около 20лв в зависимост от тонажа.

# 740
  • Мнения: 2 694
Благодаря за включването. От Лидълските се класирах само за един, останалите бяха свършили. Дано пуснат пак..ще вкарам вече връзки, за да се вредя. Grinning
От Идеал Стандарт сме вземали преди време един, който често се пуска на промоция, не сме много доволни от конкретния модел, може би трябва да заложа на друг.
Благодаря още един път за мненията. Flowers Hibiscus
Цяла седмица в лидъл има смесители, не знам как не успяваш да се доредиш. Преди няколко дни бях в Лидъл и имаше, вчера пак минах... още имаше. Днес да мина, пак ще има. Лидъла в София - Слатина говоря.

# 741
  • Мнения: 6 549
В нашия Лидл всичко беше изкупено /В. Търново/.
В крайна сметка за банята си взех на Deante. Дано са хубави, живот и здраве след време ще дам отзиви.

# 742
  • СОФИЯ
  • Мнения: 532
Здравейте ,предстои ни ремонт на баня и тоалетна,ако майсторите ,които наемем си разбират от работата(проверени са),ще имат ли нужда от проект ?изобщо не ми се занимава,ще бъде изчистена от към цветове ,без украси и фризове.благодаря

# 743
  • Русе
  • Мнения: 1 512
Изобщо не е необходим проект. Три бани правих последните години без проект. Мериш стените, и пода, естествено отчитащ, къде има чупки и факта, че на места плочките се ражат, може някоя да се счупи. Харесваш си плочките, виждаш, какви са им размерите, сядаш и рисуваш. Зависи от размера на банята, но около 1 кв.м. повече плочки трябва да се купят. Аз избирах и плочки, от които има голяма количество в магазина, ако не дай си боже не ни стигнат. Освен това установих, че в някои магазини плочките се продават на кашони, а в някои магазини на бройка.

# 744
  • Горна Оряховица
  • Мнения: 1 771
пак се включвам с питанка с моите тоалетни...

https://www.geraka.com/struktura-za-vgrajdane-grohe-s-rimfree-zero-toaletna
тоалетна чиния Deante. Изкушаваме, че е римлес, иначе на тази цена има на идеал стандарт Теси(която ми харесва) и на Грое Солидо. Има и турски, но такавс не искам.Само Денате обаче е римлес.
Та въпроса ми: съфорумец се беше оплаквал, че турската чиния му шуми, други ,че пръска и искам да питам, дали някой ползва тази Деанте и доволен ли е?

# 745
  • Мнения: 2 694
Купувай смело, ако не ти хареса ще я върнеш Wink

# 746
  • Варна
  • Мнения: 913
Здравейте! Предcтои ми ремонт на баня и тоалетна - отделни помещения cа. Много ми ce иcка в банята да има душ зона и cуха чаcт, но пък тя и без друго е малка и ce чудя дали е удачно изобщо. Към 2кв. е.. В момента е c вана, която е 70 на 140cм. Иначе помещението е 1.45/1.40. Чак ceга оcъзнавам колко е миниатюрна и как една душ кабина или параван ще заеме цялата баня.. та cе чудя...И вce пак влизаш за миене на зъби/ръце и е неприятно когато е мокра цялата баня. В тоалетната пък не виждам необходимоcт от плочки до горе.

# 747
  • Мнения: 40 752
Сгъваем параван?

# 748
  • Мнения: 6 538
Включвам се с въпрос.
Възможно ли е да се сложи пералня в банята?    Гледам в нета доста снимки на такива бани с пералня, но на живо не съм виждала. Някой има ли така направено в действителност. Притеснява ме, че трябва да има контакт и ток съответно.

# 749
  • Мнения: 30
Аз имам в банята пералня и сушилня .

Общи условия

Активация на акаунт