Случка в аптека "Марешки"! Нямам думи!

  • 30 435
  • 64
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 17 407
В аптеката, която съм споменала, колкото пъти съм отишла е имало скандал. И не само аз! Въпреки това е пълно с хора- мрънкат, карат се и пак от там си купуват лекарствата.

# 16
  • Мнения: 2 220
Това отношение не е лични към теб, за това не си мисли с какво си го заслужила! В същата ситуация щеше да е всеки, който е влязал по същото време. Наистна е много грозно, и аз съм била разтрепервана от подобни нагли хора.

# 17
  • Варна
  • Мнения: 10 790
Едно е да си влязла в магазин за парцалки и да не те пуснат - разбираемо е, няма да умреш до утре, но като става дума за аптека, все пак може да си имала спешна нужда от лекарство....

# 18
  • Му Кинд Оф Плаце
  • Мнения: 4 033
Явно гледам лошо, но никога не са ме спирали, където и да е  newsm78
Съжалявам за отношението, заслужава си оплакване и мерки, щото явно го раздават много велики в тия аптеки "Марешки"

# 19
# 20
  • Мнения: 7 716
Оплачи се на управителката. Аз се оплаках преди време и жената беше много изненадана и много ми благодари.

# 21
Аз само като чета какво пише в пресите за собственика на аптеките "Марешки"и не се очудвам за държанието на персонала му.

# 22
  • Мнения: 663
В аптеката, която съм споменала, колкото пъти съм отишла е имало скандал. И не само аз! Въпреки това е пълно с хора- мрънкат, карат се и пак от там си купуват лекарствата.
Защото са най-ниските  цени в града до колкото знам.Аз няколко пъти съм влизала в Марешки на гарата, но "продавачките" са много злобни и за това вече я отбягвам.Винаги има големи опашки и са доста изнервени, може би заради това.

# 23
  • Мнения: 2 180
Аз точно в аптеката до гарата веднъж се разочаровах доста. Питах за таблетки с лек разхлабващ ефект и такива за отслабване, прочистване.Не помня точно формулировката, но ми беше отговорено с насмешка "Я намали храната-какви таблетки искаш-младо момиче си!" Embarassed Стана ми много гадно, още повече,че не съм някоя дебелана,за да ми говори така. #Crazy

# 24
  • Варна
  • Мнения: 10 790
Аз точно в аптеката до гарата веднъж се разочаровах доста. Питах за таблетки с лек разхлабващ ефект и такива за отслабване, прочистване.Не помня точно формулировката, но ми беше отговорено с насмешка "Я намали храната-какви таблетки искаш-младо момиче си!" Embarassed Стана ми много гадно, още повече,че не съм някоя дебелана,за да ми говори така. #Crazy

Сериозно ли така ти каза?  #Crazy Божеее, вече се чудя дали да се чудя.... Thinking

# 25
Ама тези хора защо са сложени там да работят или да се дразнят с хората немога да разбера.Никога не сам ходела в тези аптеки и няма и да стъпя. Naughty

# 26
  • Мнения: 7 914
Непременно се оплачи, понеже доста хора само със заплахите си остават! Naughty

# 27
  • Мнения: 5 468
Може да не ми е работа, ама аз вече написах писмо, с препратка съм темата Blush.
Ми кво... може пък някой ден да ида да живея във Варна и така да се отнесат и с мен... ки кик.

# 28
  • Мнения: 2 180
Абе можеше да ми пробута нещо, да има оборот, а тя ме прогони по този начин. Четейки се отстрани ако се беше случило на друг, нямаше да повярвам, че е възможна такава реакция, но е факт за жалост. Tired

# 29
  • Варна
  • Мнения: 10 790
Може да не ми е работа, ама аз вече написах писмо, с препратка съм темата Blush.
Ми кво... може пък някой ден да ида да живея във Варна и така да се отнесат и с мен... ки кик.

 smile3501

Остана да се преселиш във Варна, за да не ти е напразен трудът.  newsm53

Общи условия

Активация на акаунт