👙 Нови придобивки в гардероба - 52

  • 117 555
  • 740
  •   1
Отговори
# 660
  • Мнения: 2 333
Честит 8 март, дами!
Нови и нови придобивки пожелавам на всички!
И обич, и смях, и настроение!

Чантичка за празника:
Скрит текст:

# 661
  • Мнения: 1 990
Супер е, откъде? Simple Smile

# 662
  • Мнения: 2 333
Ако е за моята чанта - от Вера.бг. Мисля, че е последната.
Повечето от нещата им много ми харесват, наистина!

# 663
  • Мнения: 14 490
Ау, обожавам Скечърс! Търся и аз в момента маратонки, че спешно ми трябват за работа.
Верно ли?!  Grinning
Аз не бях ги чувала до оня ден! Само заради намалението се изкуших и от чиста проба любопитство, да видя какви са тез'обувки,хм, гуменки за 160лв.!?!? Simple Smile

Наистина? Аз имах такива още като студентка преди 20 години, продаваха се в доста магазини. Италианска марка са доколкото помня, но може и да бъркам.

# 664
# 665
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 340
Е, Скечърс в България може и 200 лв да минат, няма да се учудя. От аутлет купувам и по 20 евро, особено за децата са точно толкова. Не държа на последен модел никога, важното е да са удобни, а Скечърс нямат неудобен модел.
Две години нося тези- , купени за 25 евро, подметката не е мръднала, платът се прокъса на едно място отстрани и искам да ги сменя.

# 666
  • някъде под слънцето...
  • Мнения: 7 222
Ленено  изкушение за лятото панталон и сако.


Знам от опит, че бял панталон с такава дължина е супер хипер непрактичен...
Като добавка с ленена дреха си изгладен точно до първото сядане ..
Но пък е точно толкова удобен , колкито и непрактичен.

Последна редакция: сб, 09 мар 2019, 10:29 от sl

# 667
  • Canada
  • Мнения: 3 460

И една шимър блуза пак от Massimo Dutti на която не намирам снимка  Flutter

# 668
  • Някъде там
  • Мнения: 4 827

# 669
  • София
  • Мнения: 479
Yellow Heart от Зара, на тесен крак седят жестоко Two Hearts



зара



зара Laughing

супер удобни

# 670
# 671
  • Мнения: X
Честито!
Веднага познах, че са Бианки. Удобни ли са? Имам маратонки, но гледах и кецовете и се чудя дали да взема.

# 672
  • Мнения: 2 503
Честито!
Веднага познах, че са Бианки. Удобни ли са? Имам маратонки, но гледах и кецовете и се чудя дали да взема.

Теди, аз съм доволна от марката по принцип. Много са ми удобни всички модели, които имам от тях.

# 673
  • Мнения: 427
Страхотни са и двата чифта обувки 😊 Кой номер са, отговарят ли си?
Yellow Heart от Зара, на тесен крак седят жестоко Two Hearts



зара



зара Laughing

супер удобни

# 674
  • София
  • Мнения: 9 483
Ау, обожавам Скечърс! Търся и аз в момента маратонки, че спешно ми трябват за работа.
Верно ли?!  Grinning
Аз не бях ги чувала до оня ден! Само заради намалението се изкуших и от чиста проба любопитство, да видя какви са тез'обувки,хм, гуменки за 160лв.!?!? Simple Smile

Наистина? Аз имах такива още като студентка преди 20 години, продаваха се в доста магазини. Италианска марка са доколкото помня, но може и да бъркам.
Аз наистина съм изумена, как тази марка нахлува по спортните магазини, а от вчера ги гледам са се настанили и в Дъ Мол в самостоятелен магазин, в предишната лява половина на СпортВижън?! Crazy
Аз съм от поколението, което знае 4 спортни марки на кръст. Joy hahaha

От вчера:
HM

Общи условия

Активация на акаунт