Влюбих се!!!

  • 9 699
  • 68
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 18 679
Само аз ли НЕ съм фен на Шанел?  newsm78

Не само ти.Имат хубави неща, но например прословутия класически номер 5 е  SickВъпрос на вкус Whistling

# 16
  • Мнения: 8 462
Само аз ли НЕ съм фен на Шанел?  newsm78

Не само ти.Имат хубави неща, но например прословутия класически номер 5 е  SickВъпрос на вкус Whistling
Номер 5 ми го подариха и замина за кофата WinkНикой на,когото го предложих,не го пожела.Стоя няколко години вкъщи,замириса още по-лошо Sick и хоп-на боклука.
Но това е друга история.Номер 5 е доста стар и по времето,когато е създаден са се харесвали точно такива аромати.По-съвременните са от друг тип,но пак не ми харесват.

Последна редакция: сб, 17 юни 2006, 23:42 от Емия

# 17
  • Мнения: 212
Само аз ли НЕ съм фен на Шанел?  newsm78

  На мен са ми малко бабешки-най-вероятно(лично предположение) такива аромати са се носели във френския двор,по времето на Катерина Медичи,когато водата се е считала за смъртоносна при досег с тялото и аристократите са носели гъби,напоени с благовония под мишниците и интимните части...Но в крайна сметка-въпрос на вкус...

# 18
  • Мнения: 164
№ 5-тежък та тежък #Crazy

# 19
  • Мнения: 2 936
Само аз ли НЕ съм фен на Шанел?  newsm78

И а WinkУважавам избора на феновете/фенките/на Шанел Hug,но нещо не са мой тип. Mr. Green
май и аз съм в тази категория  Joy Joy

# 20
  • Мнения: X

Цитат
Само аз ли НЕ съм фен на Шанел?  newsm78

  На мен са ми малко бабешки-най-вероятно(лично предположение) такива аромати са се носели във френския двор,по времето на Катерина Медичи,когато водата се е считала за смъртоносна при досег с тялото и аристократите са носели гъби,напоени с благовония под мишниците и интимните части...Но в крайна сметка-въпрос на вкус...
Е от това по-голяма тъпотия не бях чела SickТова може да го напише само човек който няма представа от Шанел.
Явно че не знаеш как миришат някои от парфюмите на Шанел.Например Коко Мадмоазел,Шанс,Алюр-стария ,Шанел 19 и другите.Шанел 5 незнам как мирише.Немога да давам мнение за нещо което и хабер си нямам как мирише .Но той е един от най-старите Шанели.Естествено да не е актуална миризма сега.
Та моя съвет към тебе е като нямаш представа за нещо ,недей пиши.Защото е смешно hahaha hahaha Joy Joy
ALURE-sensuelle -бабешки #Crazyха-ха-ха

Последна редакция: нд, 18 юни 2006, 00:04 от Анонимен

# 21
  • Емаесесаесесапипиа
  • Мнения: 488
По повод на парфюмите: бях в Граас, Франция, столицата на парфюмите, където рабтотят половината "носове" в света (нос е човек, който само по миризмата на парфюма може да каже от какви съставки е направен). Там беше много интересно и огармотяващо.
Обожавах парфюмерийните магазини навсякъде там. Влизаш и пръскаш, пръскаш: колкото искаш... не е като да влезеш в някой на Витошка и продавачките да те гледат на кръв Sad.
Иначе там много бях харесала Шанс на Шанел, но не си го купих, защото имах друг титулярен. Наскоро измолих от половинката да ми направи този подарък, но като го помирисах в един магазин тук, останах много разочарована: нищо общо нямаше от спомените ми от Франция, дори малко противен ми се стори. Та ми стана интересно: възможно ли е наистина тук марковите парфюми да са малко ментета. Иначе цената му си е към 90 лв за 100 мл, което би било горе-долу като това във Франция.

# 22
  • Мнения: X
Ами някои от момичетата ме бяха питали за цената във Франция.За 50 мл е 73 евро,а за 100 -95 евро.А тук са много по-евтини.Незнам защо е така.Дали са едни и същи парфюми или тези в Бг са менте нека някой който знае да напише отговора.Аз не не го знам.Но разликата в цената е голяма. newsm78

# 23
  • Мнения: 212

Цитат
Само аз ли НЕ съм фен на Шанел?  newsm78

  На мен са ми малко бабешки-най-вероятно(лично предположение) такива аромати са се носели във френския двор,по времето на Катерина Медичи,когато водата се е считала за смъртоносна при досег с тялото и аристократите са носели гъби,напоени с благовония под мишниците и интимните части...Но в крайна сметка-въпрос на вкус...
Е от това по-голяма тъпотия не бях чела SickТова може да го напише само човек който няма представа от Шанел.
Явно че не знаеш как миришат някои от парфюмите на Шанел.Например Коко Мадмоазел,Шанс,Алюр-стария ,Шанел 19 и другите.Шанел 5 незнам как мирише.Немога да давам мнение за нещо което и хабер си нямам как мирише .Но той е един от най-старите Шанели.Естествено да не е актуална миризма сега.
Та моя съвет към тебе е като нямаш представа за нещо ,недей пиши.Защото е смешно hahaha hahaha Joy Joy
ALURE-sensuelle -бабешки #Crazyха-ха-ха
  Доколкото мога да си чета поне собствените писания-въпрос на вкус!Пък и на възприятия.Ако ти се опиянявяш от определен аромат,на друг може да му е неприятен,дори противен!И мнението ми започна с "на мен..".Така че,моля,въздържай се от коментари по повод познанията на членове на форума,защото можеш да се основаваш единствено на догадки!А на такива и аз мога да слагам закачливи иконки...Но ако искам,нали?

# 24
  • Мнения: X
Цитат
Доколкото мога да си чета поне собствените писания-въпрос на вкус!Пък и на възприятия.Ако ти се опиянявяш от определен аромат,на друг може да му е неприятен,дори противен!И мнението ми започна с "на мен..".Така че,моля,въздържай се от коментари по повод познанията на членове на форума,защото можеш да се основаваш единствено на догадки!А на такива и аз мога да слагам закачливи иконки...Но ако искам,нали?


Да така е .Въпрос на вкус.Но този асоциация с времето на Катерина Медичи беше много неуместна.И не може след като един парфюм не ти е харесал да отричаш цялата марка.Тя има много парфюми.И е призната от цял свят за номер 1.А пък за познанията  във форума,предполагам визираш себе си ,то си личи че нямаш такива(за познанието на Шанел става въпрос).Ако ги имаше нямаше да я напишеш тази простотия.Смешно е да слагаш всички парфюми на Шанел под общия знаменател  -бабински.
  love001

Последна редакция: нд, 18 юни 2006, 03:09 от Анонимен

# 25
  • Мнения: 2 161
Само аз ли НЕ съм фен на Шанел?  newsm78

  На мен са ми малко бабешки-най-вероятно(лично предположение) такива аромати са се носели във френския двор,по времето на Катерина Медичи,когато водата се е считала за смъртоносна при досег с тялото и аристократите са носели гъби,напоени с благовония под мишниците и интимните части...Но в крайна сметка-въпрос на вкус...
За първи път ми се случва да засека във форума връстница на Катерина Медичи.
Чест и почитания!

П.П.Шанел Алюр няма нищо общо с Шанел №5 или Шанел №19

# 26
  • на плажа
  • Мнения: 1 866
 Stop!!!! Ами не всички сме фенки на Шанел все пак. Защо скачате, момичета?! Аз например предпочитам Гучи и Кензо. Според мен продуктите на Шанел са тежки и по-скоро сладникави. "Въпрос на вкус - казало кучето и со облизало дупето." Laughing Laughing Laughing. Хайде, нали всички трябва да миришем различно, че да подлудяваме по-слабата половина от човечеството!!! Hug

# 27
  • Мнения: 4 422
И аз съм фен на някои от пафюмите на Шанел.Преди 1 г. и половина ми донесоха от Париж Шанел №5 .Не съм му била фенка,но исках да имам класиката на парфюмите и то от родината им Simple SmileНе си спимням точно цената но беше идентична с тази в България,но в магазините оторизирани да продават Шанел, а това са малко магазини и определено в Добрич няма такъв.Във Варна е  само един оторизиран ,доколкото знам.Напр. "САНИТА" като отвориха парфюмерия няколко години се опитваха да издействат оторизиране,но така и не успяха въпреки,че м-н беше много добре направен.Но изискванията на ШАНЕЛ  бяха много по-високи!!

# 28
  • Мнения: 949
Аз също съм много впечатлена от Шанел Алюр.Преди 2 години мъжът ми ходи до Германия и тогава ми го донесе за първи път.

# 29
  • Мнения: X
Само искам да уточня , че има 2 вида Алюр.Класическия Алюр и Алюр -сенсуел който излезе миналата години.

Общи условия

Активация на акаунт