За "хигиената", когато сме сред хора....

  • 5 545
  • 78
  •   1
Отговори
# 30
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
За струята, тоалетна хартия в чинията преди това доста помага.

И после като пуснеш водата, кенефа се запушва и започва да прелива.......подобно ми се е слувало, но точно на ръба, водата спря... Whistling

# 31
  • Мнения: 27 524
А, ааа, никога не акам, ако има някой около мен.  Stop Даже у нас гоня мъжа ми да се разхожда навън, докато аз се облекча  Flutter Flutter Flutter

# 32
  • София
  • Мнения: 3 802
А, ааа, никога не акам, ако има някой около мен.  Stop Даже у нас гоня мъжа ми да се разхожда навън, докато аз се облекча  Flutter Flutter Flutter
Стига бе #Crazy ами ако имаш разстройство. smile3550К"во да прави човекът тогава?
На изстривалката  ли да спи

# 33
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
А, ааа, никога не акам, ако има някой около мен.  Stop Даже у нас гоня мъжа ми да се разхожда навън, докато аз се облекча  Flutter Flutter Flutter

Е аз не бях акала...ако за моя постинг е тази реплика

# 34
  • Мнения: 27 524
А, ааа, никога не акам, ако има някой около мен.  Stop Даже у нас гоня мъжа ми да се разхожда навън, докато аз се облекча  Flutter Flutter Flutter
Стига бе #Crazy ами ако имаш разстройство. smile3550К"во да прави човекът тогава?
На изстривалката  ли да спи

Е, не ме хващат такива работи мен. Ма то, доколкото знам, разстройството бързо излиза  Joy Виж запек е по-кофти. Е, ако е студено или вали дъжд, нагласям го да гледа телевизия или да слуша музика и така става също. Аз като една видна и шумна пръдла звуча, ама не е така  hahaha

Сикрет, така по принцип си споделям  Hug Толко сме си интимни тук вече, че няма май накъде повече  Laughing Laughing Laughing

# 35
  • София
  • Мнения: 3 802
То май наистина не остана нещо, което тук да не сме си казали.  bouquet
Шегата настрана, ама аз процедирам по същия начин ConfusedКогато ходя на почивка, този въпрос винаги е много наболял, защото някои неща аз само вкъщи мога да си ги върша

# 36
  • Мнения: 58
ААААААА!Всяка уважаваща себе си дама не ходи по голяма нужда!(е когато не си е в къщи де...) smile3521

# 37
  • Варна
  • Мнения: 10 801
...Всяка уважаваща себе си дама не ходи по голяма нужда!...smile3521

Ако й се разстрои стомаха внезапно, да се стиска ли?  LaughingДа си държи на уважението?  hahaha

# 38
  • Мнения: 431
Ей ви още 1 ситуейшън- седим си с колежки в кафетерията на магазина и си обядваме..На съседната маса група филипинки хапват...изведнъж от немай къде се чуват от тяхна посока едни уригни подред...и в хор след това THANK U, LORD... #Crazy #Crazy
Няма да ви казвам кво стана с нашия обяд...

Това си е сблъсъкът между традициите и цивилизациите. Бях чела, че има страни, в които ако си на гости и след храненето не се оригнеш шумно, домакинът се обижда - значи не си доволен от поднесената манджа. Има много такива необичайни за нас неща, на мен ми се виждат ужасно интересни Peace

# 39
  • Мнения: 4 406
имам такъв познат- не му пречи да си чопли зъбите даже не с клечка, а с пръст, после  оглежда какво е извадил и го осмуква ( пари е давал предполага се , за храната, що да я хвърля!!)
все същия човек редовно си уригва в присъствие на хора, даже и когато пие кафе!! което ми е странно
пак той си бърка отзад в панталона , като го засърби и си драпа чатала без да се съобразява кой е насреща му...
не мога да му направя забележка, защото ми плаща заплатата Sick Sick

# 40
  • Мнения: 5 468
Когато гледах филма "От глупав по глупав" обезумях от смях, когато онзи сваляча, отиде да взима мадамата, за да я води някъде, обаче го хвана на вратата разстройство. И от вратата търчи в кенефа. Осра го целия и когато вече беше супер доволен от преживяното, ...по едно време тя му крещи - "Не ползвай тоалетната, че са спрели водата!"
 Joy Joy Joy
На това му се вика - ситуация.

# 41
  • Мнения: 3 447
А, ааа, никога не акам, ако има някой около мен.  Stop Даже у нас гоня мъжа ми да се разхожда навън, докато аз се облекча  Flutter Flutter Flutter
Стига беее... ти кво ядеш, че се налага човека чак навън да го гониш Mr. Green

# 42
  • Мнения: 1 153
Странно ,но ако една тоалетна не е заедно с банята или няма чешма в тоалетната,тогава какво Rolling Eyesразбира се ,че всеки се старае да е безшумен,но не винаги се получава,е тогава да се застреля ли Laughing

# 43
  • Мнения: 3 405
Като няма чешма пускаш водата в казанчето Grinning
Мен ме беше срам преди, ама свикнах и сега не ми пречи, даже шумната струя ме кефи, спестява чукането на вратата ( понеже се чуват отвътре звуци ) и отговорът "Заето".
А я помислете как се казва заето, ако се напъваш в този момент newsm78

Напоследък, като почукат на тоалетната в офиса казвам "момент" и този дето чука моментално изчезва, неудобно им е нещо Mr. Green

# 44
  • Варна
  • Мнения: 10 801

А я помислете как се казва заето, ако се напъваш в този момент newsm78



Как?  Mr. Green



На работа една тоалетна се ползва от 2 офиса, чешмата е в една стаичка, тоалетната до нея, тъкмо почнеш да си пикаеш на воля, чуваш как някой влиза да си мие ръцете, спираш, задържаш, като се чуят отдалечаващи се стъпки - продължаваш... tooth

Общи условия

Активация на акаунт