Имало едно време в Чукурова | ВВ, Кьосем - исторически и костюмни драми №11

  • 20 570
  • 737
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 21 201
Оффффф драйфа ми се от хленчещия Гафур, ужас просто.

# 706
  • Мнения: 28 139
Да, забравих, че ходиха до къщата. Сега Фекели трябва да се извини поне на Хюнкар. Демир трябва да пази Йълмаз - да не му падне камък на главата, защото него ще обвинят.
Шерин разказа на Фюсюн, че Вели е мошеник, няма как на богаташ сестра му да отиде да слугува в Яман.
Демир заминава за Анкара за 3 - 4 дни.
Гафур пак лакомее за пари - ще убива Йълмаз в болницата, с надеждата, че Демир после ще го позлати. #Crazy Сигурно затова ще го бият. Mr. Green Докторът го свари, развика се, Фекели го хвана.
Зюлейха се моли на Сабахаттин да види Йълмаз.
Дана, до момента в който даваха Шермин, нищо не намери, хвана се за главата и там прекъснаха сцената.

# 707
  • Мнения: 3 246
Не мисля, че Фекели трябва да се извинява на Хюнкяр Mr. Green...още не е получил извинение самият той, че се опитаха да го взривят на малко парченца. Тогава вече може и той да се извини. За многобройните опити да убие Йълмаз въобще не говоря Wink. Кой да предположи, че хленчещият може сам да иска да убива...логично е да е получил заповед. Фекели мисли логично и следствие на случилото се до сега. И аз да бях и аз така щях да помисля.

# 708
  • Мнения: 21 201
Зюлка навлиза в поредната си игричка с подмяната на хапчетата и отива при Йълмаз, разочарова ме.

# 709
  • Мнения: 3 246
Пак ще я хванат. Не трябва така да рискува!

# 710
  • Мнения: 28 139
Саид е сред биячите, вече няма да може да лицемери пред Демир. Фекели пита Яман ли са го изпратили, той се закле в бременната си жена ooooh!, че искал да оправи възглавницата на набора си - нали са били заедно в армията.



Изхвърлиха го край имението, Хюнкар го видя, но той пак се направи на герой - набил някакъв, който опитал да открадне чантата на случайна жена.

Сабахаттин донесе сънотворно, даде го тайно на Зюлейха, тя го сложи в шкафа на Хюнкар, Сание ѝ го занесе и тя заспа, а Зюлейха с колата със Сабахаттин - към болницата. Преоблечена като медицинска сестра влезе при Йълмаз.
Дана, ти си толкова предубедена, колкото и Фекели Wink.

# 711
  • Мнения: 21 201
Пак ще я хванат. Не трябва така да рискува!
А дано я хванат.
Страх я е от мечки, но в гората отива, плиткоумница.
И сега остава да чуе всичко като му говори.

# 712
  • Мнения: 3 246
Цитат
Дана, ти си толкова предубедена, колкото и Фекели Wink
Предубедена съм, когато има поредица от подобни случаи и един дори да е изключение, това е трудно да се възприеме за друго. Говоря като родител.
Скрит текст:
Слава Богу не ми се е случвало, но на мои приятели - да. Едно дете тормозеше, биеше и се гавреше с тяхното дете. Дори и детенцето да се върнеше със синина от инцидент, все мислеха, че е онова другото дете. Просто в един момент не можеха да различат инцидента от насилието, даже си мислеха, че детенцето им лъже, защото е заплашвано. Така че, когато има повторяемо, конкретно поведение на насилие, трудно е да се различи инцидента.

# 713
  • Мнения: 21 201
Този път не хванаха играджийката, жалко.

# 714
  • Мнения: 3 246
Момичета, Саид ли беше там по време на "разпита" на Гафур? Май не ми се видя той да е един от тримата.

# 715
  • Мнения: 2 703
От подругите Joy Joy Joy hahaha
"А ещё я надеялась , что Маз очнётся и скажет феккели; Ким бу адам?"
 Е ето и Фекели се извини на Хюнкяр, готов е и на Демир също.

# 716
  • Мнения: 28 139
Нейджи, не се знае дали някой тайно не ги наблюдава - Гюлтен например. А може и Шермин.
Това каза Зюлейха на Сабахаттин - ДЕМИР НЕ ЗНАЛ ПРО ПРОДЕЛКИ МАТЕРИ

МНЕ ЖАЛЬ ЕГО, ОН ТАК МЕНЯ ЛЮБИТ

ЖАЛЕЕШЬ, ЧТО ЛЮБИТ

ОН ТАК СИЛЬНО ЛЮБИТ, МНЕ ПРАВДА ЖАЛЬ

Интересен разговор имаха...
Дана, това е сериал, не мога да се поставя на ничие място, в никакво качество.
Йълмаз се събуди и разказа на Фекели за срещата на тримата, Зюлейха избрала Демир, а Фекели - за опита на Гафур, но Йълмаз е сигурен, че не е поръчка на Демир.
Фекели звъни на Хюнкар и поиска прошка от нея, а тя - не от мен, а от сина ми.

Дана, Саид изхвърли Гафур от колата.

# 717
  • Мнения: 3 246
Лучия Hug bouquet Peace

Ето, Фекели се извини май на Хюнкяр. Ама тя пък нагла - да се извинял и на Демир. Демир ще се извини ли за петте-шест опита за убийство? Mr. Green Важното е, че направи жеста. Хареса ми и че Йълмаз не се поддаде на омразата си към Демир и си каза истината и обективното мнение.
Аз пък все се поставям на мястото на героите, докато гледам и преценявам и според моето мнение за това, как бих реагирала. По време на ВВ и ВВ Кьосем колко плаках, не можах да се абстрахирам от някои чувства. Rolling Eyes
За Сахид - ясно, аз не забелязах. Може Сахид да не знае, че Гафур го познава. Нали Гафур само слухтеше и тайно гледаше в обора при "оперативките" на Демир със Сахид. Гафур знае за Сахид, но дали Сахид знае, че Гафур го познава и като служител при Демир? newsm78

Дадоха ли за Вели? Че ту ставам, ту сядам пред компютъра. Crazy

Последна редакция: чт, 20 дек 2018, 21:42 от dana78

# 718
  • Мнения: 28 139
Гафур съобщи на Демир, че Саид иска да му каже нещо - докато закусваха. Саид докладва пред всички за катастрофиралия Йълмаз. Гафур е напълно наясно със службата на Саид при Демир, а сега и за двойната му игра. Но кога и как ще каже на Демир, че е човек и на Фекели - нали трябва да признае, че е опитал да удуши Йълмаз.

# 719
  • Мнения: 3 246
Лучия Hug значи и Саид е наясно, че Гафур ще го издаде при сгоден случай?! Т.е. Саид знае, че Гафур го познава, като работник при Демир и сега се е показал и при Фекели...значи би трябвало да се досети, че ще бъде издаден newsm78 #Crazy
Чаках докторката...ама...

Общи условия

Активация на акаунт