Защо ми отказва ?

  • 12 920
  • 81
  •   1
Отговори
  • Мнения: 332
Здравейте ,излизам с едно момче от известно време на 28г. зряло доста добре мислещо и не е( смотан).
От два месеца излизаме и на втория започнахме с целувките ,харесват ми както и на него възбуждам го , харесва ме и го привличам казвал ми го е (става му).Та когато се заговорим за секс ми казва какво ще ми прави .... но когато уж се разбираме да го правим и то той ми предлага изведнъж се отказва ,че не е готов казва ,че нещо е притеснителен ,натоварено му е и не е готов още .Питам го ако не ме иска да ми каже и той не не в мен е проблема ,всичко е наред .... не знам как да процедирам . Казвал ми е,че други не се занимава

# 1
  • Мнения: X
Възможно е да има някакъв проблем и да се приреснява от него, възможно и да е дори някаква голяма бенка, коята за теб е нищо, а той да се чувства адски некомфортно от това нещо, така че изчакай да се почувства готов и ще ти сподели. Щом е с теб, просто прияви търпение и някакво разбиране. Успех Wink

# 2
  • Мнения: 3 025
Мъж да се дърпа, все едно го карат не секс да прави,а нива да прекопава- тук нещо не е наред.
Явно знае, че ще те разочарова (с размер или някоя друга екстра).
Или е обвързан. Не се сещам за друго, ако е нормален мъж.

# 3
  • Мнения: 383
Aз така имаше един където в същата ситуация каза,че станало късно и майка му ще го чака и буквално излетя през вратата....А иначе на кино ме води на това онова цяло лято...не е да съм го хванала от баира случаен минувач Grinning
aми пийнах си от Малубуто където беше донесъл (явно за кураж) и така....

# 4
  • София
  • Мнения: 971
Може да е бисексуален. Може да му е много малък или да свършва бързо. Да има видимо венерическо заболяване. Да не се е измил. Simple Smile Да носи шантаво бельо. Да не е преживял бившата и да мисли, че я предава правейки секс с друга.... Може да е извратен фетишист и да иска откачени неща.... 

# 5
  • Мнения: 332
Мъж да се дърпа, все едно го карат не секс да прави,а нива да прекопава- тук нещо не е наред.
Явно знае, че ще те разочарова (с размер или някоя друга екстра).
Или е обвързан. Не се сещам за друго, ако е нормален мъж.



казва ми ,че един път иска друг път не иска

# 6
  • София
  • Мнения: 16 105
От уважение, примерно. От неудобство от мястото, от евентуално наличие на други хора в същото жилище. И авторката е казала на колко години е той, а не е казала своята възраст, може и тя да е пречка.

# 7
  • Мнения: 332
От уважение, примерно. От неудобство от мястото, от евентуално наличие на други хора в същото жилище. И авторката е казала на колко години е той, а не е казала своята възраст, може и тя да е пречка.



24г.

# 8
  • Бургас
  • Мнения: 3 559
Да залагаме Laughing
Аз съм за преждевеменна еякулация

# 9
  • Мнения: 19 673
Колко станаха темите с "нежните" мъже? Вече не ги броя. Нещо се обърка. Мъжете станаха меки марии, а жените сталинки. Не бива.

Щом отлага акта, значи има някакъв проблем.

# 10
  • Мнения: 5 226
Защото може би не е лишен от секс.

# 11
  • Бургас
  • Мнения: 3 559
Защото може би не е лишен от секс.
И кво гузен го играе?! Тогава нямаше да се среща с нея, според мен. Тръгнал за изневерява, но още не може да набере смелост? Не ми се вярва, дори за първо кривване. Авторката, от колко време се срещате?

# 12
  • Мнения: 5 226
Вярва ми се, защото ми се е случвало.

# 13
  • Бургас
  • Мнения: 3 559
Вярва ми се, защото ми се е случвало.
Хем боли, хем сърби, а? Ех, тия палавници, бре!

# 14
  • Мнения: 3 732
Може да му е малък, да свършва бързо.

Общи условия

Активация на акаунт