Кауфланд - тема 33

  • 78 902
  • 754
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 69 030
Да, за две различни неща говорим - едното е правото да върнете без обяснение, в 3 месечен срок - това е вид добра политика на К. Другото си е търговска гаранция по Закон за защита на потребителите.

# 76
  • Мнения: 355
Здравейте, някой да си купи от топло изолационното фолио да нае как и с какво се залепя?

# 77
  • Мнения: 69 030
Хм...май със силикон се лепеше.
Аз имам такова, купих го преди 2-3- години, но мислех, че е самозалепящо се - като мебелното фолио. Да, ама не....оказа се, че се лепи допълнително и се отказах да го ползвам. Всъщност едно парче бях залепила с двойнозалепващо тиксо в детската една зима - стоеше си, обаче следите от тиксото върху латекса и сега се виждат.

# 78
  • Мнения: 22 867
Скрит текст:
Хм...май със силикон се лепеше.
Аз имам такова, купих го преди 2-3- години, но мислех, че е самозалепящо се - като мебелното фолио. Да, ама не....оказа се, че се лепи допълнително и се отказах да го ползвам.
Всъщност едно парче бях залепила с двойнозалепващо тиксо в детската една зима - стоеше си, обаче следите от тиксото върху латекса и сега се виждат.

teta75, а реална полза някаква имаше ли? bouquet

# 79
  • Мнения: 69 030
Обърках се с лидълската тема...ще погледна това какво е, да не подведа някого..
Трудно ми е да кажа, то как да разбера - реално грозно стоеше, това със сигурност мога да кажа Satisfied
Маслен радиатор под прозорец на външна стена имам, и отзад го сложих...сигурно ще е отразявал някоя и друга шепа топлина, знам ли...Stuck Out Tongue Closed Eyes

# 80
  • Мнения: 355
Благодаря,Тета.

# 81
  • Мнения: 137
Здравейте Simple Smile
Някой с впечатления за тиганите Vavieno от стр. 32 - лят алуминий с незалепващо покритие?
Simple Smile

# 82
  • Мнения: 350
Здравейте, някой да си купи от топло изолационното фолио да нае как и с какво се залепя?
Здравейте! Ние поставихме такова фолио миналата година. Не знам с какво е залепено, ще питам довечера, ако Ви интересува. Не се отлепило след ползването през миналата зима. Слага се точно зад радиаторите и не се вижда. Мисля, че има ефект, защото не топли стената. Фолиото беше закупено от Лидл, но и това в Кауфланд изглежда същото.
Допълвам: Сваляхме радиаторите за профилактика преди газификацията на апартамента и имахме достъп до цялата площ зад радиаторите.

# 83
  • Мнения: 4 767
Минавам само да кажа, че след като не получих отзиви за хамона  бут на стойка , все пак го купих и е много хубав, доволна съм



Последна редакция: ср, 05 дек 2018, 12:03 от No_frame bitch

# 84
  • Мнения: X
Щолен на 5.95 вече йок Grinning
А защо, след като беше до изчерпване???

# 85
  • Мнения: 1 953
PELLI, стига с тези щолени и до Великден няма да можеш да ги изядеш Wink.

# 86
  • shumen
  • Мнения: 18 139
Добрах се аз до К и си взех набелязаните неща.
Фолиото го гледах,но се отказах,защото няма как да го залепя освен с тиксо.

# 87
  • Мнения: 10 673
"Ако сте чакали повече от 5 мин на каса и не всички каси са били отворени, в знак на извинение ще получите ваучер на стойност 3 лв. "

Почвам да засичам - ще си търся ваучерите. Grinning Значи 3 месеца е за електроуредите само?

Последна редакция: ср, 05 дек 2018, 12:38 от amy_nka

# 88
  • Мнения: 69 030
На мен последния път не ми дадоха ваучер - гледаха кога съм застанала на каса/на лентата. А че зад лентата чаках, защото опашката бе дълга...не го сметнаха.

# 89
  • Мнения: 54 638
Че как така на лентата?
А докато стигнеш до нея? Аз си засичам откак застана на опашката, не на лентата.
Скоро не съм вземала, няма толкова навалица.

Общи условия

Активация на акаунт