КаКВо изпоЛЗВатЕ пРОтиВ кОМари

  • 2 389
  • 19
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 7 430
ЕЛи, благодаря за препоръката - понеже времето е лошо и напоследък не сме излизали - не съм купила нищо, но пък през нощта един комарескУ ме ухапа на няколко места  #Cussing out добре, че бебока няма нищо  Praynig и за това още купя ароматизатор за в къщи Wink

# 16
Електронни устройства срещу КОМАРИ бе консумативи
Електронни устройства срещу КОМАРИ бе консумативи можете да откриете
тук http://e-bushona.com/index.php?option=com_phpshop&page=shop. … shop&Itemid=1
Подходящи за лична защита, на открито и в къщи.
Отлично решение за детската стая.
Подходящо за хотели и ресторанти.
Устройствата не излъчват химически субстанции и са абсолютно безвредни за човека. 

# 17
  • Czech Republic
  • Мнения: 2 777
Здравейте момичета,

ние сме с мрежи н авсички прозорци, но тъй като сме в къща се случва да влезе някой комар. Използвам Raid, но съм забелязала, че е достатъчно да го пусна за около 1-2 часа още преди да сложа децата да спят, след това изключвам и няма проблем. И аз малко се страхувам от него.


За ухапаното вече от комар много помага Tea Tree Oil - просто леко се намазва с него ухапаното и много бързо се оправя.

Ели, чудесна идея за лавандулата!

# 18
  • в шоки-land
  • Мнения: 3 765
Сложи му мрежа на прозореца. Аз така направих и съм много доволна. Сега смятам да оборудвам и останалите стаи с мрежи. Но проблема остава когато сме навънка.


 newsm10, точно така сме направили и ние, всички стаи са с мрежи....само това е спасението....а навьн не сьм имала проблем 3а сега...

# 19
  • Мнения: 6 390
natalyna,
от един чешки форум ми е инфото  Wink Grinning - от елмимино

Общи условия

Активация на акаунт