"София - Ден и Нощ" - 28

  • 52 791
  • 789
  •   1
Отговори
# 585
  • Мнения: 1 906
SilviPv, за Джулия питам. Simple Smile

# 586
  • Мнения: 1 187
Как да не са я давали. Нали се вайкаше да не е умрял Марио. Отиде да каже на балета, че наченцето проси. Такива работи

# 587
  • София
  • Мнения: 9 933
Какво стана с руската мафия

# 588
  • Мнения: 669
Възможно ли е  модератор да добави в заглавието  23.30 часа от 25 февруари?   

 -  защото все още има от гледащите сериала не знащи - че сериала се мести в среднощен час другата седмица!


Споко, аз също няма да успея да го гледам среднощите ,ама нали има нова плей, и други сайтове дето качват клипчета ,там ще се гледа Simple Smile

# 589
  • Мнения: 669
София ден и нощ го гледах редовно но напоследък го спрях не знам дали е нисък рейтингът или не но по добре да свършва вече Между другото някой гледа ли Берлин ден и нощ?

да не би да го качват някъде с бг суб Берлин... първообраза на СДН Simple Smile имаше Москва ДН,тамошната Рая в първи епизод пристигна с влак в Москва .И там имаше един смотаняк като Коко. Така ,че никой няма право да се сърди на нашите сценаристи за глупавия му герой. Явно така си е по оригиналния сценарий.

# 590
  • Мнения: 669
Коки в течение на сериала понапълня. В началото беше слаб и по-симпатичен


Ми оял се е с тия "големи"хонорари по 130 лв на епизод Wink

# 591
  • Мнения: 1 458
Той и Боби в началото е бил доста по - слаб, после се е позакръглил.
Митко ми е страшно смешен с този диалект. И като му видя походката ... Grinning А Коко - дебил. Не съм гледала Берлин ден и нощ, за да видя първообраза, обаче си е адски дразнещ тип.
Незнам някъде дали има човек, който нищо не работи и живее на квартира, успява да си плаща наема и да дава пари и за храна и сметки, че дори и по барове да ходи.. Е, хваща се в някакви схеми, обаче повечето пъти неуспешни.
Ани, когато работеше в сладкарницата казваше, че иска да работи по професията си и да се развива. После, когато искаше да напуска лабораторията казва, че работата била опасна. И тя май незнае какво точно иска. Grinning
И все пак, не беше лошо сериалчето. Жалко, че го спират от Май месец.

# 592
  • ВАРНА
  • Мнения: 3 995
Сериалът ще продължи излъчването си(на вече заснето май-юли 2018г.) и през пролетният сезон - 1 март - 31 май! -
НО в доста късен час - 23.30 часа.

Забраната за даване на интервюта от актьорите  е паднала януари.
Не всички обаче дават интервюта, тъй като продължават снимките в ''Съдби на кръстопът''.  

Вероятно ще видим екранните:  Дани, Коки и може би Михаела в новият сезон на Съдби на кръстопът.

За съжаление на фенките си - Митака е прекратил всякакви отношения с продуцента на двата риалити сериала.  

Интересното е, че преди повече от месец Кристиян Кирилов/Митака/ е заснел интервю със Зейнеб Маджурова за ''На кафе с Гала'',  но все още не е излъчено!    
Дали вече бившият му продуцент му прави номера или ще излъчат интервюто на по-късен етап, тепърва ще разберем.




# 593
  • Мнения: 5 478
Всъщност според мен диалектът и манталитетът на Митко отлично кореспондират точно с външния му вид...

# 594
  • Terra incognita
  • Мнения: 12 283
Всъщност според мен диалектът и манталитетът на Митко отлично кореспондират точно с външния му вид...
С две думи- селски бек 😜

# 595
  • Мнения: 669
Всъщност според мен диалектът и манталитетът на Митко отлично кореспондират точно с външния му вид...
С две думи- селски бек 😜

Вики,а край теб само градски бекове ли се
 въртят?АКристиян е от Шумен или областта,така че е разбираем диалекта му,по Свиленградско не говорят така

# 596
  • Мнения: 1 187
Митко може да е селски бек,  но все пак притежава страхотни качества и им наистина достойно и мъжко поведение поне от 400ния епизод нататък, преди това не съм гледала. Винаги си държи на думата, не обича да се оправдава, джентълмен е и определено може да се разчита на него. Тези на пръв поглед елементарни неща липсват на 70 процента от съвременните младежи и на  100 процента от останалите мъжки персонажи в сериала.

# 597
  • София
  • Мнения: 9 933
Нали осъзнаваш, че той играе роля, а не себе си? 🙄

# 598
  • Мнения: 1 187
Нали осъзнаваш, че той играе роля, а не себе си? 🙄
За бога за ролята говоря естествено.

# 599
  • Мнения: 1 258
Дани бебе, Мишето бременна, сега и Аглика бременна Simple Smile Писала е, че ще си бутат заедно количките с Мишето!

Общи условия

Активация на акаунт