Русе - 11 Тема

  • 11 377
  • 267
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 811
Мъргулия, утре в 11 часа ще сме на Театъра на кафенце. Тогава ще може да се видим и да вземем купоните. Вие ще можете ли да дойдете? Ако не моля те дай ги на Майка Зайка (май бяхте съседки), ако няма нищо против. За всеки случай прати ми номера на ГСМ-а си на лични, плийз  Simple Smile

# 16
  • Мнения: 5 577
Domin, ще съм на театрото в 11 утре! Ако се появиш на Кю ще се разберем.

Срам - не си знам гсм  Blush Трябва аз да ти кликна и така.

# 17
  • Мнения: 4 406
ние с Коцко излязохме към 18.00- беше спаднала жегата и той веднага откърти, спа почти 2 часа в количката и се събуди от гръмотевиците. добре че тати дойде да ни прибере с колата

# 18
  • Мнения: 2 035
От петък вечер нямам нет и днес като влизам да видя клюкините в града виждам, че си имаме пак бебе  Grinning
Честит малък принц на мама adella! Да ви е жив и здрав и много послушен   bouquet

# 19
  • Мнения: 442
счетке, ивке, прибрахте ли се? макар че, надали... защото заваля малко след като се прибрах и по мои изчисления сте били към `пикадили` някъде.

# 20
  • Мнения: 952
счетке, ивке, прибрахте ли се? макар че, надали... защото заваля малко след като се прибрах и по мои изчисления сте били към `пикадили` някъде.
Ох, мани, мани как заваля ако знаеш така се уплаших заради малкия от тия гръмотевици  #CrazyАми заваля ни още бяхме преди пикадилито, свихме по вътрешните улички и с Ивката се разделихме на Петко.Д.Петков и оттам нататък какъв дъжд ни заплющя не е истина.Едва стигнах до Операта и се скрихме с една мацка и един младеж под стряхата на бар Бохеми и изчакахме да спре да вали, и чак после се прибрахме с малкия.То остави дъжда ами малкия взе да се плаши от гръмотевиците и почна да се криви искаше да става от количката, а върви му обяснявай че не става да ходи по дъжда #Crazyи така де прибрахме се слава богу благополучно и не се намокрихме много Rolling Eyes

# 21
  • Мнения: 952
Ивка, гледам че си тук я кажи вие как се прибрахте душа? Laughing

# 22
  • Мнения: 5 577
 Rolling Eyes Ние си бяхме в нас, но мъжо реши, че на Иван ще му е интересно и го изнесе на балкона с одеало да слушат грамотевиците.  Shocked

Да не се бил плашел като порасне.

Момичета, утре ще има ли рандеву?
Аз ще съм сама, без  Иван, страх ме е да не е вирусен и да зарази някое дете, мисля да не го водя поне два дни по срещи.  Confused

# 23
  • Мнения: 155
счетке, ивке, прибрахте ли се? макар че, надали... защото заваля малко след като се прибрах и по мои изчисления сте били към `пикадили` някъде.

Свихме след "Фреша" по "Муткурова" и бяхме почти до "П. Д. Петков" като заваля. Аз бях на една пряка от нас като заваля по-сериозно, а в пороя бях във входа. Имах дъждобран и чадър, който предлагах на Счетка, но тя отказа. Дано да се са прибрали успешно.  newsm12Бях малко мокра, защото чадъра само ми усложняваше тикането на количката. #Crazy И докато се преоблека, да си измия долните крайниците и да разтоваря багажа, се беше наваляло. Да бяхме се спряли да изчакаме??? smile3511

# 24
  Майчета,някоя от вас не живее ли около гарата,да си правим компания по пътя за центъра?В Русе нямам нет,само телефона е с мен,и иначе ще дойда да се запознаем,няма да пропусна.Мамите тук от нашия люлински форум си качат балони по количките,за първото разпознаване,вие имате ли си нещо подобно?
    Мъргулия, да се оправяте бързо с детенце,дано не се повтаря друг път.

# 25
  • Русе
  • Мнения: 659
Да се похваля - вече и ние имаме бурканчета за детска кухня, но оттук нататък не знам къде трябва да отида за купони и каква е процедурата newsm78
Дано да харесаме храната Praynig

# 26
  • Мнения: 811
Дияна, ами аз вземам храна от млечна кухня, от пункта на гарата. Така че може да се разберем с теб и да слезем заедно до центъра (това когато сме сами с малката). Защото обикновено татито ни кара с колата до кухнята, а после отиваме тримцата на разходка и в колата няма място за други хора, защото отзад е коша на зимната количка, в който Ади седи  Rolling Eyes

# 27
  • Мнения: 2 732
Да се похваля - вече и ние имаме бурканчета за детска кухня, но оттук нататък не знам къде трябва да отида за купони и каква е процедурата newsm78
Дано да харесаме храната Praynig

Продават се купони всеки понеделник от 11.30 -12 в млечна кухня или отиваш в пункта от където ще вземаш храната и има списък на коя дата продават купони в съответния пункт .А ти не знаеш пункт къде има ли?

# 28
  • Мнения: 4 406
 Мамите тук от нашия люлински форум си качат балони по количките,за първото разпознаване,вие имате ли си нещо подобно?
   
ние си слагаме табелка  бг-мама на масата

# 29
  • Русе
  • Мнения: 659
исава 7, благодаря за инфото. Пункт знам къде има тук около нас, но не знаех часовете, в които се продават купони.
То между другото и Млечна кухня ни е наблизо.

Общи условия

Активация на акаунт