Русе - 11 Тема

  • 11 425
  • 267
  •   1
Отговори
# 210
  • Мнения: 696

ето една 'гавра' от мен - кики ки Joyhttp://img237.imageshack.us/img237/430/000836651ps8aq.jpg(малко е нескопосано обаче)

Ако беше сложила и главата на Виктория вместо тази на Мила, щеше да е по-интерсно  Twisted Evil

# 211
  • Мнения: 5 299
Тризнаците на ЗАя станаха супер Mr. Greenhttp://img364.imageshack.us/img364/7649/radost39wt.jpg

# 212
  • Мнения: 442
е, сега вече, понеже мойто мъж не разбира от фотошопове разни, мисля да го излъжа, че всъщност, аз преди година и половина не съм родила едно, а три деца. ама нещо объркване е станало тогаз - объркали са бебетата и едва сега ми ги връщат..... нещо такова. поне за минута-две ще го ошашкам Mr. Green


бенип-че, недей мъчи детенцето, моля те! то само ще си каже, като стане готово - малка е още. не се води по акъла на бабите!


Аз го искам - не бабите. Днес свеки дори ми каза същото като теб и аз още повече се настървих, че трябва да я науча.


бени, сега да не се настървиш още още повече?  Twisted Evil

# 213
  • Мнения: 155
Най-накрая и аз успях да седна на комп. Не мога да се вреда от мъжа, а пък и тая домакинска работа, край няма. Изпрах количката на Дунда (най-после  Blush) така, че ако утре ни няма на кафе, значи нямаме ПС. Thinking


Много по-сполучлива от предната .smile3501 Продължавай с експериментите .newsm10

# 214
  • Мнения: 952
да тризнаците на Зайката са по сполучливи, в първия момент даже обърках Мила с Виктор Embarassed много и ходят на Мила гащите и тениската на Вики.  Laughing
 Ивка, как така ще пропуснете сутрешното кафе заради количката,ако трябва ние ще дойдем с Виктор да ви вземем с нашето ПС и ще ви "закараме"до Ларгото Laughing. Но мисля че до утре ще изсъхне,че то в тая жега... #Crazy

# 215
  • Мнения: 4 406
Бейби ти ша ма умуриш!!!

# 216
  • Мнения: 696
да тризнаците на Зайката са по сполучливи, в първия момент даже обърках Мила с Виктор Embarassed много и ходят на Мила гащите и тениската на Вики.  Laughing
 

Искаш да кажеш Радост  Laughing

# 217
  • Мнения: 155
Честит сватбен ден на Мalka s4etka!!!  newsm51
Много  здраве, разбирателство и да се обичате дълги години, т.к. сърца, които обичат остават винаги млади. Two Hearts
Виктор и Миро много да те слушат и да помислите за братче или сестриче на детенце  luvbed(поне едно, а пък може и две ).Също така ти желая довечера свеки да се представи блестящо с престоя си у вас и да не те притеснява да се прибираш , че да си изкараш най-накрая подобаващо празника. Wine Glass 

# 218
  • Мнения: 4 406
я Счетка има семеен празник!!!
честит специален ден и от мен! дано ти донесе много приятни емоции!  bouquet  bouquet  bouquet

# 219
  • Мнения: 199
...нещо са заяждат с УентУЪртУлиЯ в клюкарника.... Thinking

# 220
  • Мнения: 952
да тризнаците на Зайката са по сполучливи, в първия момент даже обърках Мила с Виктор Embarassed много и ходят на Мила гащите и тениската на Вики.  Laughing
 

Искаш да кажеш Радост  Laughing
да бе Радост исках да кажа, омотах се Embarassed
Мерси ви мили мацки, особено на тебе Ивка за пожеланията Hug. Искрено се надявам да си изкараме добре и да не се налага да се прибирам по спешност Rolling Eyes
 boomerang, ние с тебе кога ще се видим, че сън не спя заради топката на Коцето все ме е страх да не я вземат както взеха нашата #Cussing out

# 221
  • Мнения: 922
Благодаря ви, момичета, за бързите отговори  bouquet
аз съм учила в Русе (изкарах там средното си образование), но се минаха годинки и вече почти никого не познавам...
ще търся това кафе зад киното (поне него го знам), ще падне разхождане - то е ясно, дано времето да е хубаво Grinning
поздрави от горещ Плевен Hug

# 222
  • Мнения: 155


да тризнаците на Зайката са по сполучливи, в първия момент даже обърках Мила с Виктор Embarassed много и ходят на Мила гащите и тениската на Вики.  Laughing
 

Искаш да кажеш Радост  Laughing
да бе Радост исках да кажа, омотах се Embarassed
Мерси ви мили мацки, особено на тебе Ивка за пожеланията Hug. Искрено се надявам да си изкараме добре и да не се налага да се прибирам по спешност Rolling Eyes
 boomerang, ние с тебе кога ще се видим, че сън не спя заради топката на Коцето все ме е страх да не я вземат както взеха нашата #Cussing out
Няма защо миличка, нали си ми дружка smile3520

Bety 123, кога ще се видим?  Thinking

# 223
  • Мнения: 199


да тризнаците на Зайката са по сполучливи, в първия момент даже обърках Мила с Виктор Embarassed много и ходят на Мила гащите и тениската на Вики.  Laughing
 

Искаш да кажеш Радост  Laughing
да бе Радост исках да кажа, омотах се Embarassed
Мерси ви мили мацки, особено на тебе Ивка за пожеланията Hug. Искрено се надявам да си изкараме добре и да не се налага да се прибирам по спешност Rolling Eyes
 boomerang, ние с тебе кога ще се видим, че сън не спя заради топката на Коцето все ме е страх да не я вземат както взеха нашата #Cussing out
Няма защо миличка, нали си ми дружка smile3520

Bety 123, кога ще се видим?  Thinking

ами например утре може?!? .....изненадах ли ви?!?
ако имате сутрешна среща!

# 224
  • Мнения: 442
честита годишнина на счети и миро и от мен   married
 newsm67!, много   loveuuu и виктор да е добро и кротко дете тази вечер  sleepuu, за да може мама и тати да имат една хубава  1dating

Общи условия

Активация на акаунт