Зимните нощи за нас ще са топли, за слънце в Декември мама се готви!

  • 16 746
  • 280
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 572
а къде е статията ?  newsm78

# 46
  • Русе
  • Мнения: 856
Здравейте!Цяла сутрин и досега не мога да стана от леглото само повръщам.Малкият беше така преди 3 дена повръща и лека температура.И чак сега си пускам компа и виждам това в русенски сайт
                  Плъзна “пиянски” летен грип
 "Упорит вирус, който кара болните да се чувстват като след пиянска нощ, поваля наред, съобщиха лични лекари. Само в Русе през последната седмица са били регистрирани 181 случая на остри респираторни заболявания. Реалният брой на заразените обаче вероятно е по-висок, защото повечето хора не търсят лекарска помощ, а карат заболяването на крак. Заради нетипичното за сезона увеличение на заболелите по този показател е възобновено воденето на статистика по него.
Симптомите на плъзналия грип са като при тежък махмурлук ­ позиви за повръщане, загуба на апетит, отпадналост и дори световъртеж. Друга характерна черта на коварната болест е сълзенето на очите, което не спира през целия ден. Те се подуват, парят и зачервяват, а усещането е като при алергиите от треви и цъфтежи. Болните се оплакват още от постоянна температура около 37 градуса, която е особено мъчителна в летните жеги. Освен това носът им е запушен рано сутрин, а капките за нос спасяват положението за един-два часа.
Летния грип е изключително устойчив и държи болните като пияни по около седмица. Той се разпространява много лесно, защото със затоплянето на времето повече хора се събират на едно място и имат по-близък контакт, обясниха медиците. "
            А аз си мислех,че е от бременността повръщането.Дано не стигне в останалите градове.Чао от мен и се пазете.

# 47
  • Мнения: 68
Сори, че забравих статията - толкова се смях, че от смях...  Party
http://www.tiabg.com/?c=n&id=89

# 48
  • софия
  • Мнения: 66
Здравейте момичета,

Аз не съм писала сигурно повече от 1.5 месец, но съм изчела всичко. Вече съм в 16г.с. и не ми се гади така както преди, но все още имам постоянно някакви гадни усещания и вкусове в устата си. Аз още не съм го усетила бебето, въпреки че ми е за 2-ри път.
По темата за бюста, аз съм с малък бюст по принцип, но в момента имам доста приличен и много бих искала да си го запазя, но уви! През последните дни много ме болят гърдите и ако съм без сутиен ми е доста неприятно. Имам и друг проблем - зърната ми се нацепиха и ще трябва да взема мерки. И миналия път ми се появи такъв проблем, но много по-късно, чак в 8-9 месец.
Утре съм на консултация и докторката каза, че евентуално ще ми каже пола на детето. А на другия ден ще ходя да ми вземат кръв за боихимичен скрининг.
Качила съм  не повече от килограм, но си имам коремче и от тази седмица ходя с панталони за бременни. Всички в службата ме заглеждат в корема като мина покрай тях.

Много приятни емоции на всички и скоро да усетите малки ритничета в коремчетата!

# 49
  • Мнения: 535
Тази статия направо ме разби Joy Joy Joy

# 50
  • Мнения: 3 376
По повод скорошното ни разискване за секса - ето една статия, която открих в една от темите във форума - мисля, че ще се забавлявате, докато я четете  newsm62

Определено това е нещо,което не бях чувала до сега Crazy
Трябва да я дам на мъжа ми да я прочете,че последното изречение от статията май за него се отнася повече отколкото за мен  Embarassed

# 51
Привет, дами!
Та като заговорихте за бюстове, да се включа и аз. Моите също са доста понаедрели за три месеца. Ако растат с това темпо до края на бременността, в 8-мия, 9-тия месец няма да имам нужда от сутиен, а ще си ги подпирам на коремчето. Чак се ужасявам като си помисля. Казаха ми постоянно да нося подхосящ сутиен, за да не висват и да не се деформират много след раждането. Днес след работа тръгнах да си търся такъв сутиен, но намерих само сутиени за кърмачки. Иначе ми предлагаха някакви бабешки модели, но аз се отказах от тях. Много са грозни. Все пак, ако скоро време не си намеря, ще трябва и от бабешките да купувам. Сигурно след раждането, ако тръгна да си търся сутиени за кърмачки, ще ми предлагат само такива за бременни. Нали занете, по закона за всеобщата гадост...
Но пък мъжът ми как им се радва...много го кефели. А като му кажа и за спермата, сигурно по-щастлив от него няма да има.

# 52
  • Мнения: 3 376
Благородно ви завиждам ...Tired
Аз нараствам само на гръдна обиколка така като гледам...размера на чашките/и гърдите ми/изобщо не е мръднал.Минават ми едни мисли през главата.. CloseКогато лежах в болницата в началото на бременноста ми имаше една мама в моята стая,която ми разказваше за една нейна приятелка с малък бюст на която така и не и порастнали гърдите и нямала кърма  ooooh!
 

# 53
  • София
  • Мнения: 721
Благородно ви завиждам ...Tired
Аз нараствам само на гръдна обиколка така като гледам...размера на чашките/и гърдите ми/изобщо не е мръднал.Минават ми едни мисли през главата.. CloseКогато лежах в болницата в началото на бременноста ми имаше една мама в моята стая,която ми разказваше за една нейна приятелка с малък бюст на която така и не и порастнали гърдите и нямала кърма  ooooh!

Да, един случай. А пък аз знам за десетки, които  са им порастнали гърдите и пак не са имали кърма. Не се тормози, миличка! Знам, че е трудно. Бременната жена все за нещо се тормози - първите три месеца дали ще задържи бременността, после дали ще са добре изследванията, после дали ще роди здраво бебче, после дали ще има кърма, после дали ще има пари да го прати в чужбина да следва  Wink
Така че - доколкото е възможно да се самоуспокояваме...че къде е нашата ехеееее Scream

# 54
  • Мнения: 572
Хе хе хе...pontes-4e, това за следването в чужбина много ме разсмя  Laughing
Да и аз съм от тези, от всичко ме хваща паника, но иначе като цяло на мен бременността ми се отразява мнооооого добре на настроението! Не ми пука много за проблемите в работата, за горделивите и честолюбиви хора около мен, които си мислят, че могат да ми решават съдбата и професионалния път, жизнения статус и т.н. - те просто са случайни минувачи през живота ми! Най-важното е, че ще стана майка и ще имам едно слънчице да ми пълни сърцето с любов завинаги!...

Та, всякаквите там страхове и неудобства, избледняват на тоя фон.

За сутиените, вижте в тези магазини, които ви писах по-горе, в София, има големи размери и са доста прилични - като материя, форма и дизайн (семпъл, но не бабешки). А може дори да се намерят и бански за бременни от Триумф!!! Много са сладки  Mr. Green

Аз откакто си купих специален такъв сутиен, направо се родих. Нямам търпение сутрин като стана да си го сложа, защото нощес без него ме болят гърдите, като се свивам на една страна, притискат се и натежават и така болят.

Има бежови, бели и черни. Памучни са и са в специален дизайн за гърдата, не стяга ластика, нито презрамките.

За секса и статията - да, челя я бях и се учудвах дали има нещо вярно, защото, доколкото знам, от оплождането веднага влагалището "слага" една тапа на входа на матката, която се образува от цервикалната слуз (тя, знаете, се отделя във влагалището по време на овулация и малко след нея).  Та, няма как да навлезе сперма в матката.

Приятно любене и бременеене!  bowuu

# 55
  • Мнения: 3 376
Pontes отново ти благодаря за успокооителните и мили думи.Знам,че не трябва да си мисля за негативни неща,защото всяка емоция се отразява на бебчо.Ама то и аз съм станала една черногледа напоследък... Thinkingне бива така Naughty Все пак ме очаква най-голямото събитие на света  Hug

Иначе-май ще ти си имам девойка.Доктора каза 90% бил сигурен,когато ме гледа на видеозон вика"Виж,виж точно чатала съм му хванал" Shocked ,ама аз нищо не виждах,т.е. не различавах.

Спомням си първия път на видеозон как намокрих възглавницата на кушетката.Беше толкова вълшебен миг-да си видя бебенцето,как си мърда ръчичките и краченцата Hug...моето бебче...и потекоха ми сълзите от самосебе си.Но ме беше много яд,че нямали хартия да ми извадят снимки,толкова искам снимки на бебо,та да си го гледкам  Hug

Пожелавам ви страхотен,ползотворен и усмихнат ден момичета!

# 56
  • Мнения: 14
Здравейте момичета! Simple Smile
Как сте в тая жега? Аз едвам издържам.
По темата за бюстовете и моя е доста наедрял. Вчера си купих поредният по-голям сутиен. Но този път спецялен за бременни. Памук 100% без никакви банели. Продавачката ми каза че бременните не трябва да носят сутиени с банели, защото притискали млечните жлези.

# 57
  • София
  • Мнения: 6 803
Всичко е въпрос на усещане. За мене сутиените за бременни и кърмачки са най-гадните, които съм виждала. Просто не си падам по такива сутиени, само трико и точка. Поне банели да имаха... Rolling Eyes . Така бюста на нищо не прилича, че са и грозни...Аз се бях изъгала да си купя първия път, обаче после открих спортните сутиени и се родих. Хем са цветни, в свежи цветове, хем са удобни, хем не са отчайващо грозни.  Peace

# 58
  • Мнения: 572
Момичета, мен нощес ми се разболя гърлото  Sad и не знам настинка ли е или вирус...Нямам други оплаквания, но това си е упорито. И ако друг път съм се оправяла много бързо с осцилококсинум, то тоя път не ми помогна - може би е настинка, че то май това лекарство е за грип.
Сега съм си вкъщи в болничен Sad

# 59
  • Мнения: 68
Да и аз съм от тези, от всичко ме хваща паника, но иначе като цяло на мен бременността ми се отразява мнооооого добре на настроението! Не ми пука много за проблемите в работата, за горделивите и честолюбиви хора около мен, които си мислят, че могат да ми решават съдбата и професионалния път, жизнения статус и т.н. - те просто са случайни минувачи през живота ми! Най-важното е, че ще стана майка и ще имам едно слънчице да ми пълни сърцето с любов завинаги!...


Сара, много добре ми се отрази това твое изказване. Тамън днес ме разстроиха в работата - направо не мога да повярвам какви завистници и има по света... И нали съм една малко по-чувствителна сега и сълзите от сутринта напират в очите ми. А да не говорим, че все едно очаквах нещо да не е наред и от сутринта ме боли главата. Сега цял ден ще си повтарям, че те са просто случайни минувачи през живота ми - това трябва да помогне да се взема в ръце.

И друго да те питам - ти какъв сутиен си купи - за кърмачки или просто обикновен памучен сутиен? Защото и аз не съм срещала точно сутиени за бременни, но днес ще се разходя до тези магазини и да не се излагам като питам  Wink

Ина, току що видях, че си си купила сутиен за бременни - от къде и на коя марка.

Общи условия

Активация на акаунт