Зимните нощи за нас ще са топли, за слънце в Декември мама се готви!

  • 16 773
  • 280
  •   1
Отговори
# 210
  • София
  • Мнения: 6 810
Момичета, ако сме 5-6 човека няма нужда от резервация.
Ако знаете заведение с детски кът, може да дойдем с дреб, добре ще е да е към 18 часа да речем...да не е най-голямата жега.

# 211
  • Мнения: 1 000
УТРЕ……1 ЮЛИ Протести за детските и майчинството в София, Пловдив, Варна, Бургас, Плевен, Пазарджик
СОФИЯ - Начало 10.00 часа, фонтана пред Президенството, крайна точка Парламента - 12 часа. Молим присъстващите да носят снимки на децата си или собствени ако са бъдещи майки. Ще се направи постер с тези снимки и други качени в интернет. Постерът ще бъде оставен пред парламента.
ПЛОВДИВ - Начало 10:00 часа на пл."Съединение", шествието ще мине по Главната улица и ще завършим на пл. "Централен" в 12:00 часа.
ВАРНА - 10.00 часа, на Входа на Морската градина.
БУРГАС - 10.00 часа, Пантеона в Морската градина.
ПЛЕВЕН - 10.00 до 12.00 ч. Маршрут - театър "Иван Радоев" по Главната улица до трибуната пред мавзолея - костница "Св Георги Победоносец".
ПАЗАРДЖИК - 10.00 до 12.00 часа. Площад Константин Величков (Тортата)
Да се запознаем и да се поразходим заедно..Молим майките от всички градове и тези който не могат да присъстват на протеста в София за снимки на вашите деца. Изпращайте ги от ТУК >> http://www.visx-develop.info/first_july/ 
Благодарим за подкрепата !
Инициативен комитет на Настоящите и бъдещи български майки.

# 212
  • Мнения: 572
Момичета, ако сме 5-6 човека няма нужда от резервация.
Ако знаете заведение с детски кът, може да дойдем с дреб, добре ще е да е към 18 часа да речем...да не е най-голямата жега.

Напротив, Klemy, вчера бях в Jimmy's с още 3ма души и трябваше да чакаме 100 часа.
А за 5-6 човека пък особено.
И най-вече в неделя в това време!

Моля ви, пишете ще дойдете ли, не забравяйте...

# 213
  • София
  • Мнения: 6 810
Ами никога не съм имала проблем с местата в Джимис или в Пица Хът...но не споря, може неделя вечер да става фраш, знам ли.
Аз не мога още да кажа категорично нищо, т.е. не знам дали ще дойдем.

# 214
  • Мнения: 1 768


Vessito, ти направо ся като си дойдеш в Бг слагай тарифата и започвай бизнес с познаване на пола в ранна бременност  Grinning И защо не казвате какъв пол ви казват...ми после ако не е верен ще го променим, какво толкова!

Добре 6е кажа,макар 4е не е много сигурно..Ама така се радвам,4е ме е страх да не да не е истина..КаЗа ми,4е вероятно е  stork-girl и така се zарадвах.Дано и края на август като се върна да е пак тая прогноЗа.

# 215
  • София
  • Мнения: 6 810


Vessito, ти направо ся като си дойдеш в Бг слагай тарифата и започвай бизнес с познаване на пола в ранна бременност  Grinning И защо не казвате какъв пол ви казват...ми после ако не е верен ще го променим, какво толкова!

Добре 6е кажа,макар 4е не е много сигурно..Ама така се радвам,4е ме е страх да не да е истина..КаЗа ми,4е вероятно е  stork-girl и така се zарадвах.Дано и края на август като се върна да е пак тая прогноЗа.
Vessito, хвърли един боб и за мене, какво бебе да чакам? Praynig

# 216
  • Мнения: 333
Майче и понтес, ама много сладки коремчета. Понтес, не бой се, с това хубаво коремче нищо лошо няма да ти се случи. Приличаш ми на сестра ми като беше малка с къса коса  Simple Smile    И аз исках да сложа снимки, но  #Cussing out  откраднаха ни цифровия апарат smile3514  ай така ме е яд. изчезна заедно със снимките в него  #2gunfire  .   

знаете ли бях се объркала много с датата на последния ми цикъл и обърках доктора. Дълго е за обесняване, но последното изчисление след едно там разяснение казва, че от Новогодишна ставам Коледна мама  Blush . И без това ми е легнало на сърцето едно коледно именце, но да видим какво ще каже и тати. Вие мислили ли сте по този въпрос.

# 217
  • София
  • Мнения: 721
Добре 6е кажа,макар 4е не е много сигурно..Ама така се радвам,4е ме е страх да не да не е истина..КаЗа ми,4е вероятно е  stork-girl и така се zарадвах.Дано и края на август като се върна да е пак тая прогноЗа.

Vessito Еей, щастливка! Стискам палци да си остане това  Laughing

Shrew, къде изчезна!?! То бива бива почивка, ама един ред драсни  Grinning

# 218
  • Мнения: 1 768


Vessito, ти направо ся като си дойдеш в Бг слагай тарифата и започвай бизнес с познаване на пола в ранна бременност  Grinning И защо не казвате какъв пол ви казват...ми после ако не е верен ще го променим, какво толкова!

Добре 6е кажа,макар 4е не е много сигурно..Ама така се радвам,4е ме е страх да не да е истина..КаЗа ми,4е вероятно е  stork-girl и така се zарадвах.Дано и края на август като се върна да е пак тая прогноЗа.
Vessito, хвърли един боб и за мене, какво бебе да чакам? Praynig
Клемс няма проблеми.
Само ми кайи следното
1. На колко си години..
2. Става ли ти ло6о или ставало ли ти е
3. Какво най ве4е хапва6 сладко или солено
4. Как е кожата ти,косата,добре ли са zдрави...??
5. Спинка ли ти се пове4е,как се 4увства6 повреме на бременността..
6. Като бебеправихте  4есто ли имахте опити??

# 219
  • София
  • Мнения: 6 810
С имената сме много зле, предния път до края не бяхме решили нищо, мъжа ми все викаше "Има време" или "Както ти решиш"...накрая от две вероятни имена аз избрах едното и им го съобщих след като вече бях родила  Laughing . Ама милия беше толкова притеснен и щастив, та само каза "каквото искаш ти, това ще е". Този път ще е същата работа, всичко на мене остава. Все ще го измисля до 9 месец, ама не ми се мисли от сега още...

# 220
  • Мнения: 572
ставам Коледна мама  Blush . И без това ми е легнало на сърцето едно коледно именце, но да видим какво ще каже и тати. Вие мислили ли сте по този въпрос.

Чудесно, значи сме две  newsm47 - моят телмин също е 24...поне по изчисления в тези календари тук, в bg-mamma.com и на още много сайтове на английски. А в Тина Киркова ми казаха 25-ти, но аз си мисля, че може и по-рано да родя, така че все едно.

За името, аз също си мислех за Кристиян, ако е момче, а ако е гърличка, ще е на мама... Simple Smile

# 221
  • София
  • Мнения: 6 810

Само ми кайи следното
1. На колко си години...
На 23, с;ед 10 дни ставам на 24.

2. Става ли ти ло6о или ставало ли ти е
Не, от жегата веднъж преди 2 седмици само ми призля. Не съм повръщала.

3. Какво най ве4е хапва6 сладко или солено
По принцип не обичам сладко, и нито с тази, нито с предната бременност е било на сладко, а родих девойка...

4. Как е кожата ти,косата,добре ли са zдрави...??
Ами....да, няма промяна в тях още. като преди да забременея са си.

5. Спинка ли ти се пове4е,как се 4увства6 повреме на бременността..

6. Като бебеправихте  4есто ли имахте опити??
Не, този път стана сучайно... Wink

# 222
  • Мнения: 1 768
Да ви питам не6о,4е не zнам как стои положението с прегледите в БГ.Зна4и 4ак след 2 месеца 6е сам на преглед в Германия,4е 4ак тогава 6е си дойда.Исках да ви питам,има ли 4астни прегледи в БГ,да ме погледнат все пак края на другия месец на видеоЗон zа мое успокоение.Колко струва прегледа и приемат ли пациентkи беЗ zастраховки в БГ..

Последна редакция: пт, 30 юни 2006, 14:18 от Vessito

# 223
  • Мнения: 1 768
Зна4и си бодра,енерги4ка и весела така ли? Mr. Green
Ами Клемс време ти е zа едно мъжленце според мене.. stork-boy
Ама не ми най вярвай сега,да не да по4не6 да купува6 в син  цвят ей.. Wink

# 224
  • София
  • Мнения: 6 810
Частните прегледи са около 25 лв с ултразвука, няма проблем, що си плащаш те взимат на всякъде.

Да, ама и предния път не ми ставаше лошо, а имам девойка...Изобщо добре ми понасят бременностите на мене.

Общи условия

Активация на акаунт