Намаления – Зима 2018 г. / 2019 г.

  • 111 832
  • 642
  •   1
Отговори
# 585
  • Мнения: 1 750
Знаете ли защо аутлета на Манго не работи?

# 586
  • Велико Търново
  • Мнения: 7 703
Работи си, поне на мен През хром ми зарежда.

# 587
  • Мнения: 2 791
А сега накъде?
В Аутлетите (Цариградско) наистина ли са по ниски цените и има ли избор от номера?

Тези карти за служители (на мол Х) - в какъв порядък са им отстъпките (за ненамалени стоки) имате ли идея?
До преди половин година работех в един софийски мол. Картите, които предоставяха не бяха кой знае какво. 10-15 макс. 20% и то за не толкова хубави магазини.
ами 10-15% е по добре от 0, Simple Smile от 100-120лв стока се връзва.
Така е стига да има разнообразие от магазини Simple Smile Например за спортни стоки си струва, но в Мега Мол, такъв магазин е само СпортВижън, а там разнообразие няма.

# 588
  • София
  • Мнения: 1 618
Знаете ли дали за 14 февруари Yves Rocher имат намаление?
Или очаква ли се тяхно намаление за 8 март или др.близък ден?

# 589
  • Мнения: 2 791
Мисля, че може да завъртим един телфон, да питаме Simple Smile Така да гадаем, не става. Аз много харесвам душ-геловете им в малките опаковки. Имах с памук и с кафе.

# 590
  • INFJ
  • Мнения: 9 345
Душ гелът с памук вече го няма, този с кафе го има все още, но в нова опаковка. Много ме е яд, как можаха да спрат този с памук? Сега има нова версия - памук с мимоза, но ароматът няма нищо общо, мирише ми на веро.

# 591
  • Мнения: 2 791
Душ гелът с памук вече го няма, този с кафе го има все още, но в нова опаковка. Много ме е яд, как можаха да спрат този с памук? Сега има нова версия - памук с мимоза, но ароматът няма нищо общо, мирише ми на веро.
Така ли ?!? От доста време не съм ги купувала. Точно това му харесвах и аз на този с памук. Хем наситен аромат, но не натрапчиво...

# 592
  • INFJ
  • Мнения: 9 345
Да, ако имаш предвид тази опаковка, вече я няма, никъде не мога да го намеря, даже им звънях и казаха, че тази серия я спират. Поне кафето го има, той също е хубав. Но памука си беше уникален...

# 593
  • Мнения: 1 675
https://www.facebook.com/PlovdivPlazaMall/posts/2288133888138850

Мисля, че тази промоция ще е валидна не само за Пловдив.

# 594
  • Мнения: 794
https://www.facebook.com/PlovdivPlazaMall/posts/2288133888138850

Мисля, че тази промоция ще е валидна не само за Пловдив.

Аз гледах в страницата им, но не е посочено за др. места. Някой има ли информация?

# 595
  • Мнения: 1 675
https://www.facebook.com/PlovdivPlazaMall/posts/2288133888138850

Мисля, че тази промоция ще е валидна не само за Пловдив.

Аз гледах в страницата им, но не е посочено за др. места. Някой има ли информация?

Мислех да получа информация от извора, но.... Вчера в 18:00часа беше затворено Sad

# 596
  • Мнения: 551
Здравейте, можете ли да ме препоръчате оптика в която има намаление в момента, искам да си купя нови очила.

# 597
  • Мнения: 2 791
Здравейте, можете ли да ме препоръчате оптика в която има намаление в момента, искам да си купя нови очила.
Joy, zeiss, и още една ама не се сещам... 1+1 е офертата, ако намерите с кой да се комбинирате 😊 Има билборди на доста места с офертата.

# 598
  • Мнения: 412
Здравейте, можете ли да ме препоръчате оптика в която има намаление в момента, искам да си купя нови очила.
Joy, zeiss, и още една ама не се сещам... 1+1 е офертата, ако намерите с кой да се комбинирате 😊 Има билборди на доста места с офертата.
Промоцията е до 17.02.

# 599
  • София по рождение
  • Мнения: 1 240
opticlasa - намаление

Общи условия

Активация на акаунт