Намаления – Зима 2018 г. / 2019 г.

  • 111 875
  • 642
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 306
А някой има ли представа дали около Коледа Емаг правят намаления?

# 76
  • Sofia
  • Мнения: 15 553
Пускат, но май на черния петък комплектите не участваха.

Ще изчакам, значи, благодаря. Simple Smile

А, иначе, нали на Черния Петък намалението важеше за всички козметични продукти в магазините? Само комплектите ли не са били включени в промоцията? Много странно...

# 77
  • София
  • Мнения: 191
Доста изгодно предложение, особено ако имате нужда от хубави диоптрични очила. Официално обявявам фалит. Joy

# 78
  • София
  • Мнения: 11 710
Тази година по време на черния петък ,купих с -25% намаление комплекти с парфюми от Beauty Zone&Douglas.В Sephora комплектите не бяха с намаление.
Миналата година в Sephora комплектите бяха с -25% намаление.

# 79
  • Мнения: 57
По време на черния уикенд, при тях вдичко беше на 50%. Харесах си едни диоптрични на ДолчеГабана и едни Версаче, направих си труда да проверя цените на тези модели на 2-3 други места- оптики и сайтове. И установих Simple Smile) че цените са им доста завишени, затова и си позволяват тези отстъпки 😉


Доста изгодно предложение, особено ако имате нужда от хубави диоптрични очила. Официално обявявам фалит. Joy


# 80
  • Мнения: 47 986
И аз исках да си взема, мен пък хич не ми обърнаха внимание, а ми беше първа поръчка на очила и много се разочаровах. Сигурно е за добро, защото от друго място си взех очила, които много ми отиват, сега мисля да взема още едни Simple Smile Големи реклами, а на място нещо като нищо...

# 81
  • Мнения: 3 908
Пускат, но май на черния петък комплектите не участваха.

Ще изчакам, значи, благодаря. Simple Smile

А, иначе, нали на Черния Петък намалението важеше за всички козметични продукти в магазините? Само комплектите ли не са били включени в промоцията? Много странно...

Всичко беше включено, купих два комплекта с намаление!

# 82
  • Мнения: 6 894
По време на черния уикенд, при тях вдичко беше на 50%. Харесах си едни диоптрични на ДолчеГабана и едни Версаче, направих си труда да проверя цените на тези модели на 2-3 други места- оптики и сайтове. И установих Simple Smile) че цените са им доста завишени, затова и си позволяват тези отстъпки 😉


Скрит текст:
Доста изгодно предложение, особено ако имате нужда от хубави диоптрични очила. Официално обявявам фалит. Joy



Може ли да кажеш тези други места?


И аз исках да си взема, мен пък хич не ми обърнаха внимание, а ми беше първа поръчка на очила и много се разочаровах. Сигурно е за добро, защото от друго място си взех очила, които много ми отиват, сега мисля да взема още едни Simple Smile Големи реклами, а на място нещо като нищо...

Може ли и това друго място , моля?

Аз търся класически модел на очила за четене ( полу луна / half moon glasses), но не намирам такива - нито в оптики, нито в сайтове.
В Джой оптикс се обадих на телефон на клиента, да питам имат ли такива модели, а мацката не можела да разбере какво търся - да съм й кажела № на модела, за да го потърсела... Нямам думи. Ако имах № на модел, ще  си го купя сама, без нейна помощ.

А хората произвеждат дори златни такива рамки. Без преувеличение. Ето ги https://www.framesdirect.com/savile-row-18kt-executive-eyeglasses



Ако някой е виждал такива рамки, моля да каже къде!

Последна редакция: нд, 09 дек 2018, 18:54 от Diorela

# 83
  • София
  • Мнения: 191
По време на черния уикенд, при тях вдичко беше на 50%. Харесах си едни диоптрични на ДолчеГабана и едни Версаче, направих си труда да проверя цените на тези модели на 2-3 други места- оптики и сайтове. И установих Simple Smile) че цените са им доста завишени, затова и си позволяват тези отстъпки 😉


Доста изгодно предложение, особено ако имате нужда от хубави диоптрични очила. Официално обявявам фалит. Joy



Аз вчера прекарах повече от 2 часа в оптиката им в мол парадайс и подлудих служителите им. Изтърпяха ме и да си избера рамка и след това да реша, че все пак ще пробвам и друга, защото реших, че е по  добре по евтина рамка по скъпи стъкла, да ми обеснят три пъти кои стъкла за какво са. За рамките и слънчевите очила сигурно надуват цените, но диоптричните стъкла на цаис в каталога им цената си беше 260 (напечатано не добавено етикетче) за стъкло както и във всяка една друга верига оптики, така че промоцията ми дойде доста добре.
Определено си правя проучването къде, как,какво ще ми излезе. Blush но признавам, че е имало случай в същата оптика с друг персонал на смяна да не са ми обръщали грам внимание.

# 84
  • Мнения: 47 986
Аз лично си взех от оптикласа. Очилата ми отиват и са ми удобни, най вече служителите ми обърнаха внимание. Ако минавам, ще погледна за твоят модел

# 85
  • София
  • Мнения: 1 420
Аз лично си взех от оптикласа. Очилата ми отиват и са ми удобни, най вече служителите ми обърнаха внимание. Ако минавам, ще погледна за твоят модел
Аз съм много разочарована от Оптикласа. Взехме очила за мен, мъжа ми и двете ни деца от там. На дъщеря ми бяха объркани диоптрите, на сина ми и на мъжа ми стъклата се вадеха буквално с поглед, а моите се надраха за около месец, а по предписание ги нося постоянно и ги държа в кутийка. Имам едни от Гранд оптик на 4 години са и не са мръднали нито като рамка, нито стъклата са надрани /а те преживяха и едно бебе Simple Smile /

# 86
  • Мнения: 47 986
А де...на късмет може би, не знам. Добре е че си доволна, това е важното

# 87
  • Мнения: 6 894
Аз лично си взех от оптикласа. Очилата ми отиват и са ми удобни, най вече служителите ми обърнаха внимание. Ако минавам, ще погледна за твоят модел

Благодаря!
Разгледах всички рамки на сайта им, нямат такива. Дори нямат полулуна за избор във ФОРМИ.
https://opticlasa.com/glasses
Направи ми впечатление високата цена на рамките и съвсем малка надценка + стъкла. Това ме навежда на мисълта, че ползват евтини стъкла, независимо какво пишат, или цените на рамките им са много надути.

Накрая ще взема да си поръчам ръчно изработените златни рамки за 433,50 долара. Ще ми излязат с малко повече от предлаганите у нас. https://www.framesdirect.com/savile-row-18kt-executive-eyeglasses


Аз лично си взех от оптикласа. Очилата ми отиват и са ми удобни, най вече служителите ми обърнаха внимание. Ако минавам, ще погледна за твоят модел
Аз съм много разочарована от Оптикласа. Взехме очила за мен, мъжа ми и двете ни деца от там. На дъщеря ми бяха объркани диоптрите, на сина ми и на мъжа ми стъклата се вадеха буквално с поглед, а моите се надраха за около месец, а по предписание ги нося постоянно и ги държа в кутийка. Имам едни от Гранд оптик на 4 години са и не са мръднали нито като рамка, нито стъклата са надрани /а те преживяха и едно бебе Simple Smile /

Гранд оптикс и Джой оптикс са една и съща фирма:

 https://grandoptics-bg.com/bg/kontakti
Цитат
Централен офис
"Джой Фешън" ЕООД
1164 София
ж.к. "Лозенец"
ул. "Плачковица" 1А
тел: +359 2 850 45 60
e-mail: office@joyoptics.com

https://joyoptics.bg/bg/kontakti
Цитат
Централен офис
"Джой Фешън" ЕООД
1164 София
ж.к. "Лозенец"
ул. "Плачковица" 1А
тел: +359 2 850 45 60
e-mail: office@joyoptics.com

Последна редакция: нд, 09 дек 2018, 21:14 от Diorela

# 88
  • София
  • Мнения: 3 856
Аз съм 50/50 с Оптикласа. Имам прекрасни рамки от тях Гучи и Шопар. Ходих да ми сменят стъклата, защото диоптрите ми се увеличиха и на едните очила ги смених в единия мол и са направени добре, макар да ме предупредиха,че имало вариант да се спукат рамките. На другите обаче едното стъкло явно не е направено добре и сякаш има луфт между него и рамката.Като ходя в този мол, ще им ги оставя като рекламация.

Diorela, не зная какво има на сайта на Оптикласа, но моите стъкла са японски и ако добре помня са от 250 лв. Това евтини стъкла ли са? Оптикласа имат често промоции и някъде около 30% намаление може да се ползва на стъклата. Пак подчертавам, че аз съм горе-долу доволна от тях, а обслужването почти винаги е на ниво.

# 89
  • София
  • Мнения: 1 420
Скрит текст:
Аз лично си взех от оптикласа. Очилата ми отиват и са ми удобни, най вече служителите ми обърнаха внимание. Ако минавам, ще погледна за твоят модел

Благодаря!
Разгледах всички рамки на сайта им, нямат такива. Дори нямат полулуна за избор във ФОРМИ.
https://opticlasa.com/glasses
Направи ми впечатление високата цена на рамките и съвсем малка надценка + стъкла. Това ме навежда на мисълта, че ползват евтини стъкла.


Аз лично си взех от оптикласа. Очилата ми отиват и са ми удобни, най вече служителите ми обърнаха внимание. Ако минавам, ще погледна за твоят модел
Аз съм много разочарована от Оптикласа. Взехме очила за мен, мъжа ми и двете ни деца от там. На дъщеря ми бяха объркани диоптрите, на сина ми и на мъжа ми стъклата се вадеха буквално с поглед, а моите се надраха за около месец, а по предписание ги нося постоянно и ги държа в кутийка. Имам едни от Гранд оптик на 4 години са и не са мръднали нито като рамка, нито стъклата са надрани /а те преживяха и едно бебе Simple Smile /
Гранд оптикс и Джой оптикс са една и съща фирма:

 https://grandoptics-bg.com/bg/kontakti
Цитат
Централен офис
"Джой Фешън" ЕООД
1164 София
ж.к. "Лозенец"
ул. "Плачковица" 1А
тел: +359 2 850 45 60
e-mail: office@joyoptics.com

https://joyoptics.bg/bg/kontakti
Цитат
Централен офис
"Джой Фешън" ЕООД
1164 София
ж.к. "Лозенец"
ул. "Плачковица" 1А
тел: +359 2 850 45 60
e-mail: office@joyoptics.com

[/quote]
Това че са една и съща фирма е ясно на всички предвид че се казват Grand & Joy optics. Тук става въпрос за 2 различни оптики Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт