Намаления – Зима 2018 г. / 2019 г.

  • 111 953
  • 642
  •   1
Отговори
# 405
  • Мнения: 2 602
За кои немски магазини говорите?
Бившите ТСМ.

Магазин Немски център, има няколко в града.
https://nemski-centar.com/magazini

# 406
  • София
  • Мнения: 1 072
Здравейте, току що пуснах поръчка в Комсед, но много се притеснявам за артикулите с "ограничено количество", да не ми се обадят, че не са налични. Някой да си е пускал поръчка със сегашното намаление и да е имал проблеми ? До колко време потвърждават поръчките.

В Комсед има -35% на всички ненамалени артикули от днес до 07.01. Важи онлайн и във физическите магазини.

Аз прилючих с Комсед. Поръчах точно в 00:00ч. на 04.01. Имаше над 20бр. от столчето, което исках да поръчам.
На следващия ден ми пратиха имейл, че не е налично никъде вкл. и в магазините....Е да ама имаше 5 или 6 столчета в Ринг мол ...
Имам лоши спомени и от предишното намаление . Онлайн магазина е изключително зле..правят намаления с които очевидно не могат да се справят.

# 407
  • Мнения: 4 821
Отдавна пиша тук, че не отидеш ли на място в Комсед, само нерви хабиш, нито телефон имат, нито сайт като хората, само се изнервяш. Не се занимавам въобще.

# 408
  • Бургас
  • Мнения: 7 020
Тези немски магазини имам чувството, че са аутлет на Лидл. Постоянно засичам неща от минали зареждания там.
Иначе аз след дълго търсене на високи ботуши и мерене на модели в скъпи магазини, неочаквано за мен открих моите в магазина на "Кавалер", супер удобни и красиво стоящи. И само за 98 лв.

Да, точно лидълски дрехи продават. И даже не са аутлет, защото продават на същата цена, а пише че уж са намалени на 50%.

# 409
  • Мнения: 20 233
Здрави изглеждат нещата на Кавалер, те са бившият обувен завод, но нямат много дамски модели, поне в магазина им на Пиротска.
Никакво интересно намаление май няма, все още по магазините.

Последна редакция: нд, 06 яну 2019, 15:10 от Lemy

# 410
  • София
  • Мнения: 1 357
За здрави - здрави са. Моето впечатление, обаче, е, че бързо се захабяват и износват. Имам няколко чифта,  които са абсолютно здрави, но изглеждат доста вехти. А аз си пазя обувките, по принцип

# 411
  • Мнения: 1 953
Имам боти на Грация, които са здрави, но кожата е някак нагъната и изглеждат така-вехти. От миналата зима имам тип кларк, пак от тях, но не Грация, а нещо от рода на Меркюри, ми много са си хубави. Явно има значение какъв е моделът.

# 412
  • бургас
  • Мнения: 26
Aз имам кубинки на Грация от миналата година и съм доволна.На скоро взех и на дъщеря ми.

# 413
  • Мнения: 2 514
За кои немски магазини говорите?
Бившите ТСМ.

Сега не се ли казват Магазини Немски център?

# 414
  • София
  • Мнения: 3 882
Да, така се казват.

# 415
  • Мнения: 3 946
Днес се опитах да поръчам от Комсед, системата им ми дава код, но не мога да го приложа. Показва, че срока е изтекъл или не е започнал, а срока им за намаление е до днес!!! Някой да има същия проблем?

# 416
  • София
  • Мнения: 2 661
Здравейте, някой знае ли кога започват финалните разпродажби( на 70%) в Zara?

# 417
  • Мнения: X
ree.bg - не можеш да върнеш закупената стока, два месеца те размотават и се правят на луди, не си купувайте нищо от тях.

# 418
  • Мнения: 10 752
ree.bg - не можеш да върнеш закупената стока, два месеца те размотават и се правят на луди, не си купувайте нищо от тях.

Имаше доста писано из ФБ (в групата "Майките на София", ако не се лъжа), че сайтът изобщо не е ОК....

# 419
  • Мнения: 3 946
Здравейте, някой знае ли кога започват финалните разпродажби( на 70%) в Zara?

Вероятно в темата за Зара ще отговорят Simple Smile

http://www.bg-mamma.com/?topic=1008385

Тема за Комсед:

http://www.bg-mamma.com/?topic=1085250

Общи условия

Активация на акаунт