Дългото чакане след трансфер - Тема 72

  • 66 702
  • 749
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 13
Скрит текст:
Ето че настъпи дългоочакваният момент на теста. Днес е 16 ден и резултата е 799 Blush. Лекарката каза, че е много добре и дори не иска да правя втори тест, но направо ме е страх да се зарадвам, а първият преглед е чак на 17/12 Scream. Сигурно съвсем ще откача още 2 седмици. Вашият първи преглед колко време след теста беше?
Относно лежането, така се случи, че аз лежах само в деня на трансфера. На следващия ден ми се наложи да ходя на вливане на имуновенин, след това трябваше да излезна, после ходих на още едно вливане, после трябваше да ходя да ми сложат инжекция и реално чак на 7 ден за пръв път не излизах никъде. Но не лежах цял ден, че направо умирах от скука. Правех нормалните неща вкъщи без да се ограничавам, единствено не вдигах тежко и гледах да не се преуморявам. Миналата седмица пък ми се налагаше да излизам почти всеки ден. Вярно за кратко, но пак не е почивка.
Честито! Лека и безпроблемна бременност!
Благодаря Heart, все още ми се струва толкова нереално Rolling Eyes
Пожелавам късмет на всички, нека всеки следващ тест да е положителен Hug

# 31
  • Мнения: 1 653
Честито , лека и безпроблемна бременност.
 На мен ми каза ,че над 4 дни вече е опасно и да взема мерки, но никога не стигнах до 4 дни, до 3 обаче да.

# 32
  • Варна
  • Мнения: 361
Здравейте, леко завишени левкуцити и неутрофили след 8 дни стимулация, дали на стимулацията се дължат или съм лепнала нещо? Забравих да питам докторката ми...

# 33
  • Мнения: 100
Не гледай тези показатели, нормално е да са завишени , все пак за тялото ти това е чуждо влияние и то реагира . При мен левкоцитите бяха около 14 при стимулацията. Ако има нещо притеснително те ще вземат мерки Simple Smile . Бъди спокойна, не се натоварвай психически постоянно! Успех !

# 34
  • Мнения: 475
Здравейте ,момичета. Днес ми е пети ден и сутринта се събудих с болки в кръста. Усещам и боцкащи болки в яйчниците. Малко съм притеснена. Дано не предвещава нещо лошо 😥😔☹️

# 35
  • София
  • Мнения: 10 642
Здравейте, леко завишени левкуцити и неутрофили след 8 дни стимулация, дали на стимулацията се дължат или съм лепнала нещо? Забравих да питам докторката ми...
В коя клиника си? Слагаш ли Зарзио?

# 36
  • Мнения: 182
здравейте,
искам да ви попитам изследван ли ви е вит д преди инвитрото, каква ви е била стойността и успешно ли беше?  

# 37
  • Мнения: 470
Здравейте! Някой знае ли колко време след трансфер вече е безопасно да се носи повече от 1 кг, например около 5 кг? Или трябва да се избягва задължително до теста и след това, ако е положителен?

# 38
  • Мнения: 157
Здравейте дами, днес ми е 12 ден и кръвния тест показа 18,74...Sad знам, че е много ниско, но някакси се надявам да се случи чудо. Първи опит ми е..

# 39
  • Мнения: 61
здравейте,
искам да ви попитам изследван ли ви е вит д преди инвитрото, каква ви е била стойността и успешно ли беше?  
Здравей ,
Всеки път
Първият път - 25, вторият 33, третият е сегашния около 45. Референтни стойност за витамин Д 30-50 мисля
До сега нямам успешен опит, надявам се на този 🤞

# 40
  • Мнения: 133
Здравейте! Някой знае ли колко време след трансфер вече е безопасно да се носи повече от 1 кг, например около 5 кг? Или трябва да се избягва задължително до теста и след това, ако е положителен?

Ивета, на бременните разрешават до 1,5кг., не че не се налага понякога и по-тежко, ти си решаваш, но защо да рискуваш?!

Момичета, моят тест е напълно отрицателен. Никаква индикация и за най-малък опит за имплантация. Струва ми се, че нещо генерално се е прецакало.

# 41
  • Мнения: 182
Здравейте! Някой знае ли колко време след трансфер вече е безопасно да се носи повече от 1 кг, например около 5 кг? Или трябва да се избягва задължително до теста и след това, ако е положителен?

Ивета, на бременните разрешават до 1,5кг., не че не се налага понякога и по-тежко, ти си решаваш, но защо да рискуваш?!

Момичета, моят тест е напълно отрицателен. Никаква индикация и за най-малък опит за имплантация. Струва ми се, че нещо генерално се е прецакало.

в коя клиника си?

# 42
  • Мнения: 133
В чужбина съм

# 43
  • Мнения: 470
Здравейте! Някой знае ли колко време след трансфер вече е безопасно да се носи повече от 1 кг, например около 5 кг? Или трябва да се избягва задължително до теста и след това, ако е положителен?

Ивета, на бременните разрешават до 1,5кг., не че не се налага понякога и по-тежко, ти си решаваш, но защо да рискуваш?!


Въобще не ми се иска да рискувам, но питам, защото дори дамската ми чанта май е повече от 1,5 кг...
Благодаря за отговорите Simple Smile

# 44
  • Ruse, Bulgaria
  • Мнения: 16
Здравейте и от мен, много се надявах да последвам примера на Nandin, за ниското ЧХГ в началото на бременността, но май за мен вчера нещата приключиха. Снощи бях на преглед, има плоден сак в матката, но доктора каза, че не вижда сърдечна дейност. В 5 г.с. и 6 ден съм, та въпросът ми е възможно ли е в 7 - 8 г.с. да се появи сърдечна дейност или не. Доктора ме иска другата седмица отново на преглед и говори вече за аборт.
На всички момичета тук пожелавам успех и много положителни тестове.

Общи условия

Активация на акаунт