Дългото чакане след трансфер - Тема 72

  • 66 579
  • 749
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 80
Здравейте момичета ! С един въпрос Simple Smile на 20.02.2019 г ми беше трансфера на 2 бр . 3дневни ембриончета , днес получих леко бледо розова зацапване . Според мен е рано за зацапване от имплантация ? На някоя случвало ли й се е ?
Според мен това е деня в който трябва да започне имплантация.... обаче от какво е никой няма как да знае. Стискаме ти палци и се моли да се имплантират. Simple Smile

Здравейте, аз минах през трансфера преди седмица и повече. Не съм имала никакво зацапване, то задължително всеки ли има? Това малко ме притесни. 😥

# 676
  • Мнения: 19 687
Не, не е задължително всеки да има.

# 677
  • Мнения: 80
Не, не е задължително всеки да има.
Благодаря, защото направо се панирах. 😁
Сега само чакаме с позитивна настройка тогава!

# 678
  • Мнения: 958
Не е задължително , притеснено ми е че е толкова рано . На никой ли не му се е случвало ?

# 679
  • София
  • Мнения: 625
Аз имах зацапване на 7ми ден след трансфер на 5-дневни ембриони. На 11-ти ден теста беше положителен.

# 680
  • София
  • Мнения: 10 642
Зацапването е по-скоро изключение, не правило

# 681
  • София
  • Мнения: 31
Здравейте, на 13 ден след трансфер отрицателен уринарен тест. Пускам кръвен, но докато чакам резултата естествено размишлявам има ли на какво да се надявам...😔

# 682
  • Мнения: 404
При мен нямаше зацапване изобщо, а днес док. каза 5-6 седмица Simple Smile
Успех

# 683
  • Мнения: 120
Здравейте момичета. На 13.02 вечерта в 19:00 ми правиха трансфер на един 5дневен ембрион. Искаха ми кръвен тест вчера-9ти ден. Той беше със стойност: 8, и влиза в Графа неопределен резултат. Днес на своя глава го повторих и резултата е 15, отново влиза в Графа неопределен. Според вас какво означава това...Пожелавам успех на всяка една от вас.

# 684
  • Мнения: 182
При мен нямаше зацапване изобщо, а днес док. каза 5-6 седмица Simple Smile
Успех
Днес сте били на преглед ли? Какво видяхте днес- сърце чухте ли?

# 685
  • Благоевград
  • Мнения: 2 857
Привет и от мен  Hug
На 20.02.19 г. сутринта беше моя трансфер, на 5-дневен ембрион. Изписаха ми една сурия хапчета - около 25 на ден  Crazy Вие как се справяте с такова количество, започва леко да ми дразнят стомаха и да ми се гади вечер след последните хапчета. Изписаха ми и Фраксипарин, казаха ми, че мога да го прехвърлям в друга спринцовка и да се бода с друга игла - помага, да знаете. Мога да напиша големината на иглите, след поставяне на лекарството имам само червена точица на корема.
Казаха ми кръвен тест чак на 6 март... не е ли късно? Дадоха ми и уринарен тест, но не помня кога трябваше да го правя, май в същия ден.
Днес имам болки в корема ниско долу, притеснявам се дали това не са контракции, не зная дали изобщо вече е настъпила имплантация  newsm78 Днес реално е 3 ден след трансфер  newsm78
Кога най-рано може да се направи кръвен тест?

# 686
  • Мнения: 958
Привет и от мен  Hug
На 20.02.19 г. сутринта беше моя трансфер, на 5-дневен ембрион. Изписаха ми една сурия хапчета - около 25 на ден  Crazy Вие как се справяте с такова количество, започва леко да ми дразнят стомаха и да ми се гади вечер след последните хапчета. Изписаха ми и Фраксипарин, казаха ми, че мога да го прехвърлям в друга спринцовка и да се бода с друга игла - помага, да знаете. Мога да напиша големината на иглите, след поставяне на лекарството имам само червена точица на корема.
Казаха ми кръвен тест чак на 6 март... не е ли късно? Дадоха ми и уринарен тест, но не помня кога трябваше да го правя, май в същия ден.
Днес имам болки в корема ниско долу, притеснявам се дали това не са контракции, не зная дали изобщо вече е настъпила имплантация  newsm78 Днес реално е 3 ден след трансфер  newsm78
Кога най-рано може да се направи кръвен тест?


Моят трансфер беше на същата дата на 3 дневни . Доктора ми каза да направя тест на 2ри март Simple Smile

# 687
  • Мнения: 5
Моя първи опит ЗЕТ завърши с отрицателен резултат Sad
Вече се убедих, че Овитрел влияе и върху уринарния, и върху кръвния тест Sad Изчетох много мнения по форумите, че влияе, че не влияе ..... от опит съм сигурна, че оказва влияние Sad
Ако мога да помогна на някого в сметките:
 * на 16.02.19 г. си бих Овитрел 250 /мисля, че е 6500 единици/
 * на 20.02.19 г. показа ЧХГ 48,5
 * на 22.02.19 г. показа ЧХГ 12,8

Успех на всички!
Не трябва да се отказваме, но за втория опит смятам да съм по-спокойна и положително настроена Simple Smile

# 688
  • Мнения: 24
Здравейте, записвам се и аз. Днес мибеше трансфера на 6дневно ембрионче бластоцид. Така че голямото чакане започва. Четох в интернет, повечето споделяния бяха за жени които чувстват спазми. Аз чувствам парене и не зная дали това е ок.

# 689
  • Мнения: 19 687
Цитат на: ((Keiti)) link=topic=1078450.msg38273414#msg38273414 date=15 0914020
Здравейте момичета. На 13.02 вечерта в 19:00 ми правиха трансфер на един 5дневен ембрион. Искаха ми кръвен тест вчера-9ти ден. Той беше със стойност: 8, и влиза в Графа неопределен резултат. Днес на своя глава го повторих и резултата е 15, отново влиза в Графа неопределен. Според вас какво означава това...Пожелавам успех на всяка една от вас.
Неопределен, но расте добре. Не се боди всеки ден, пусни нов в понеделник.

Общи условия

Активация на акаунт