Дългото чакане след трансфер - Тема 72

  • 66 657
  • 749
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 339
Здравейте, записвам се и аз. Днес мибеше трансфера на 6дневно ембрионче бластоцид. Така че голямото чакане започва. Четох в интернет, повечето споделяния бяха за жени които чувстват спазми. Аз чувствам парене и не зная дали това е ок.
Ако са ти поставяли катетър при трансфера, паренето вероятно е от това. Поне при мен беше така. Премина за 2-3 дни.

# 691
  • Мнения: 141
Здравейте,записвам се и аз ,днес ми беше трансфера на 2 тридневни ембриончета,дали всички от момичетата са лежали цял ден в деня на трансфера ?90 процента от времето прекарах  на леглото но все пак влезнах в банята ,малко къщна работа като да вдигна масата хаххха,дали е фатално или прекалено втелясване ?

# 692
  • Мнения: 80
Здравейте, искам да попитам преди трансфер правите ли кръвни изследвания? След чакането на петдневни двечки бластоцити теста е отрицателен. 😢 Приех го доста тежко, защото не ввярвах че няма да се захванат.
 На какво ли се дължи? Дали от хормоните ми или те не са се захванали по друга причина?

# 693
  • Мнения: 783
irena.t, понякога всичко е в норма и пак не се захващат,не се отчайвай.Другия път ще стане,пожелавам ти го от сърце! ❤ Преди трансфера не съм пускала никакви изследвания,ЗЕТ бях.
Desislava.q, не се притеснявай-не е от значение чак до толкова,из форума много жени са споделяли,че дори са пътували след трансфер. Успех! 😊

# 694
  • Мнения: 80
irena.t, понякога всичко е в норма и пак не се захващат,не се отчайвай.Другия път ще стане,пожелавам ти го от сърце! ❤ Преди трансфера не съм пускала никакви изследвания,ЗЕТ бях.
Desislava.q, не се притеснявай-не е от значение чак до толкова,из форума много жени са споделяли,че дори са пътували след трансфер. Успех! 😊

Благодаря Fireee Kissing , дано наистина следващият път да стане!
Може би от непрестанното мислене, притеснение и желание се е отразило отрицателно. Ще се опитам да съм по-спокойна другият опит. Rolling Eyes

# 695
  • Мнения: 13
Момичета,  моля за помощ.
На 05.02.2019 ми беше трансферът на 1 бластоцист.
14 ден: 811,20
16 ден: 2507
20 ден: 6268

Водя се, че съм 5 седмица и 2 дни.
Проблемът ми е, че днешната стойност се е удвоила на 72,6 часа.

# 696
  • Мнения: 958
Момичета след трансфера до времето за тест , усещахте ли нещо ? При мен след трансфера може би ден , два и сега нищо различно  (6ти ден ми е ) . Единствено подутият корем , още от стимулацията ми .

# 697
  • София
  • Мнения: 626
Момичета,  моля за помощ.
На 05.02.2019 ми беше трансферът на 1 бластоцист.
14 ден: 811,20
16 ден: 2507
20 ден: 6268

Водя се, че съм 5 седмица и 2 дни.
Проблемът ми е, че днешната стойност се е удвоила на 72,6 часа.


Просто отиди на преглед, вече би трябвало да се види плоден сак.

# 698
  • Мнения: 13
След резултата отидох на лекар и се видя сак и жлъчно мехурче:)
Въпреки това се притеснявам за чхт-то

# 699
  • София
  • Мнения: 626
След резултата отидох на лекар и се видя сак и жлъчно мехурче:)
Въпреки това се притеснявам за чхт-то

В такъв случай не мисля, че нямаш причина за притеснение. Аз след прегледа повече не съм пускала ЧХГ.

Последна редакция: пн, 25 фев 2019, 11:00 от Mimoza83

# 700
  • София
  • Мнения: 10 642
След резултата отидох на лекар и се видя сак и жлъчно мехурче:)
Въпреки това се притеснявам за чхт-то
По това време ЧХГ вече не се удвоява толкова бързо!

# 701
  • Мнения: 141
Beni кажи малко повече за това като усещания ,защото явно всички чакащи търсим някакви симптоми Simple Smile аз специално леко боцкане усещам около корема и нищо повече температурата ми е 37,3 ,което бях чела че било от прогестероновите препарати ,но пък на друго място бях чела че бремените имат такава в началото Simple Smile кажи за твоя опит колко дневни ембриончета ти върнаха ,какво е усещането преди теста много момичета казват че около 10 ден чувстват симптомите на цикъл ,а всъщност е бременост ,чудя се ако ида след 2 дена на доктор и ме види с видеозона дали ще се видят ембриончетата като бяла малка точка че си стоят там

# 702
  • София
  • Мнения: 10 642
Beni кажи малко повече за това като усещания ,защото явно всички чакащи търсим някакви симптоми Simple Smile аз специално леко боцкане усещам около корема и нищо повече температурата ми е 37,3 ,което бях чела че било от прогестероновите препарати ,но пък на друго място бях чела че бремените имат такава в началото Simple Smile кажи за твоя опит колко дневни ембриончета ти върнаха ,какво е усещането преди теста много момичета казват че около 10 ден чувстват симптомите на цикъл ,а всъщност е бременост ,чудя се ако ида след 2 дена на доктор и ме види с видеозона дали ще се видят ембриончетата като бяла малка точка че си стоят там
Не няма да се видят.
Не търси усещания. Няма какво да усещаш. Яйцеклетката и ембриона в началото са с размер около 130микрона, нама как да причини каквито и да е усещания

# 703
  • Мнения: 141
А всички след трансфер ли пият но шпа ?защото на мен не са ми го предписали и притесненията са ми да не го е забравил доктора....

# 704
  • Мнения: 958
А всички след трансфер ли пият но шпа ?защото на мен не са ми го предписали и притесненията са ми да не го е забравил доктора....


И на мен не са ! Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт