Томболи, игри, конкурси, награди и подаръци, анкети (81) - декември 2018

  • 161 093
  • 3 061
  •   1
Отговори
# 1 470
  • sofia
  • Мнения: 1 945
Както написах вече няколко пъти, не мисля, че като пратя това писмо нещо ще се промени, но си направих труда да го напиша и ще го пратя от мое лично име.Както написах вече, може да го променя, че имената на хората просто не са съгласни с провеждането на играта, независимо дали са участвали или не.Ако случайно има някой, който трябва да отговаря някъде пред някой, то това ще съм аз, другите хора са в подкрепа на моите твърдения.Пак казвам съмнявам се, че някой ще ми обърне внимание, просто реших да опитам и ако не друго, то поне в Холандия,,където е централата на Чупа ще разберат за това, че у нас има проблем!Благодаря на всички, които ми писаха!Благодаря за подкрепата.

# 1 471
  • при късмета
  • Мнения: 24 013
Подскок-скок, разбира се, че има смисъл да сигнализираш. Не мисли от сега, че изобщо няма да обърнат внимание, току виж се оказало обратното. А от там ако имат някакви правомощия със сигурност ще променят нещата. Ако нямат такъв механизъм, нищо не губиш.
Според мен трябва да засипете КЗП с отделни жалби. Пропуснах играта на чупа чупс, но е с бележки и участващите смятам, че разполагат с достатъчен брой от тях, че да ги приложат. А щом не са раздадени всички обявени награди, са си в нарушение от всякъде. Некоректна реклама, измамна игра, заблуда на клиента, може доста основания да се подадат

# 1 472
  • sofia
  • Мнения: 1 945
Още няколко неща се сетих и спирам по темата, за да не става досадно.
1.Ще пиша тук, ако/като се случи нещо с писмото, което пратя.
2.Нямам възможност да пиша в КЗП по темата, причините са лични, сблъсък на интереси, за това си позволих да пиша до Чупа.
3.Има възможност да се пише в КЗП онлайн групова жалба като се изброят хората участващи в жалбата там, където се посочва проблема.

# 1 473
  • София
  • Мнения: 35
Момичета, тези дни някой да си е взел от коледните чаши на Coca-Cola? Не мога да открия, в няколко магазина ми казаха, че са изчерпани и не очакват нови.
Знаете ли къде има? За София става въпрос..

# 1 474
  • sofia
  • Мнения: 1 945
Момичета, тези дни някой да си е взел от коледните чаши на Coca-Cola? Не мога да открия, в няколко магазина ми казаха, че са изчерпани и не очакват нови.
Знаете ли къде има? За София става въпрос..
  Вчера си взех от магазин Ралица, намира се на бул.Дондуков в началото на парка Заимов.

# 1 475
  • При децата ми
  • Мнения: 6 072
Здравейте!

Изтеглени са печелившите от играта за сироп "Биозин Кидс":

Изтеглени са късметлиите, които печелят по една опаковка от Biozin Kids сироп за деца. Това са:

ine
blabunder
Hrispa76
milena_dyakova86
sweetvit
mi6lenceto
ShikeR
J_M_L
papesh4eto
...Alexandra...
Ambrosia
силвето димитрова
Radina
moni-m
elsiii
kroki_kk
Sinara
mimsim
Мон...
Charlotte_85

Честито!

Аз съм сред печелившите.Simple Smile

# 1 476
  • Мнения: 223
От календара  на  jysk днес  спечелих ваучер   Sunglasses  някой знае ли  кога  ще  ми  го  изпратят  ?  newsm78

# 1 477
  • Сф
  • Мнения: 10 668
Аз питах тия дни, ако за тези с точките от капачките иде реч.За кафе, порцелановите.Най- неочаквано взех от кварталното магазинче, в което рядко пазарувам.Та , пробвай с бакалиите около вас.Иначе нямам идея.
Вчера взех 2 кутии понички на Дънкин и ми се паднаха 2 те чаши.Точно те ми трябваха, че моите ги изпочупих.Това в ДъМол.Отделно бях спечелила ваучер за Никулден от НордЗее та хапнах и там.Игра от фейса на ДъМол. Аз по фейса не ги споделям тук игрите, че много народ играе там.Ама , ето , можело да се спечели..то от има няма 2 мес.много ми вързва- пу-пу!Отделно раздаваха в мола дреболии, та взех малък свещник. Ето го

# 1 478
  • Пловдив
  • Мнения: 261
Кажете, моля, как го правите този номер в Дм? Май само аз не мога да спечеля нито една наградка там...

# 1 479
  • Мнения: 4 588
и аз не успях с ДМ

# 1 480
  • Мнения: 1 467
Кажете, моля, как го правите този номер в Дм? Май само аз не мога да спечеля нито една наградка там...
Обикновено 1 ден в седмицата пуска награди - аз следя темата и така разбирам. Няма конкретен ден и час Simple Smile

# 1 481
  • Мнения: 33
Дали ДМ ще приключат с играта на 15.12, след като във ваучерите пише, че са до 15.12?

# 1 482
  • Мнения: 5 435
Тази седмица пуснаха от ДМ два пъти награди. Да се надяваме и на трети  Mr. Green
Единият път беше към обяд, другият към 12 през нощта.

# 1 483
  • София
  • Мнения: 12 421
Моят ваучер беше до 31.12.

# 1 484
  • Мнения: 1 467
Дали ДМ ще приключат с играта на 15.12, след като във ваучерите пише, че са до 15.12?
моя ваучер е до 31.12

Общи условия

Активация на акаунт