Томболи, игри, конкурси, награди и подаръци, анкети (81) - декември 2018

  • 161 068
  • 3 061
  •   1
Отговори
# 1 560
  • София
  • Мнения: 484
Игра с въпроси на Теразид - наградите са малко и "скромни", но се включих за спорта :joy

https://segaevreme.com/

Те пък, това са рекламни материали, които повечето фирми раздават безплатно. Баща ми всяка година всичките му доставчици го заливат с календари и се чуди на кой да раздава...

# 1 561
  • Велико Търново
  • Мнения: 7 705
Хахахах такива награди като тези на Теразид са си жива подигравка! По добре да не правят подобна игра... А може календарите да се окажат останалите нераздадени за 2018.

# 1 562
  • Мнения: 910
Публиковани се печелившите на Капи. ММ е с одеяло Simple Smile
https://cappyhot.bg/winners/

# 1 563
  • Мнения: 474
Вафли Боровец с нова игра. Извинявам се ако вече е публикувана.
https://sladkakoleda.com/

# 1 564
  • Мнения: 14 790
От Кауфланд се печели доста трудно,според мен. И е хубаво да четете поне последните 2-3 страници,преди да питате излезли ли са,публикувани ли са. През два поста се пита за тоя Кауфланд.
Няма ме в Капи.
А за Спаркса да споделя-намерих една много стара капачка и като регистрирах ми изписа,че има някакъв проблем с кода,да се обърна към съпорта. Пратих снимка на капачката и днес ми писали на мейла,че всичко е наред и мога да си го регна. Даде ми специален,та пак за пуловер играх. 😃

# 1 565
  • Мнения: 670
Взех си чаша на Кока Кола срещу капачки (от CBA), събрах стикерите на Фантастико и спечелих Биозин от форума. Сега и една тоалетна вода на Адидас от ДМ ако уцеля... Wink
Благодаря на ангелче и на ма ко! Simple Smile

# 1 566
  • Мнения: 6 529
Вече наистина има нови игри в НЛ, същите като в Ефбет

# 1 567
  • София
  • Мнения: 515
Ох леле, до сега съм се разправяла с една много (не знам как да я нарека най-меко) патка в НЛ в чата.. сложих 10 лева на 11.12 играх и спечелих 40 лева реших да ги заявя и до момента нищо не получих като имейл за верификация на документи примерно, и реших да им пиша... и докато се разберем с въпросната какво ми иска да направя, направо изпаднах в нервна криза (чудя се всички ли са такива там) иска ми снимка на банкова карта, която не я знам коя е дори депозирала съм пари с нея преди 64737288 години и тя не съществува и щом не съществувала да съм си изкарала удостоверение, че е била моя и че не съществува... казах й че няма как да стане, ама такива им били правилата и ужас много се ядосах докато писахме, защото се държеше адски надменно и не обясняваше нищо, а ми пращаше хиляда пъти едно и също изречение... въпроса ми е имали ли сте същия или подобен проблем там, благодаря

# 1 568
  • Пловдив
  • Мнения: 261
Ох леле, до сега съм се разправяла с една много (не знам как да я нарека най-меко) патка в НЛ в чата.. сложих 10 лева на 11.12 играх и спечелих 40 лева реших да ги заявя и до момента нищо не получих като имейл за верификация на документи примерно, и реших да им пиша... и докато се разберем с въпросната какво ми иска да направя, направо изпаднах в нервна криза (чудя се всички ли са такива там) иска ми снимка на банкова карта, която не я знам коя е дори депозирала съм пари с нея преди 64737288 години и тя не съществува и щом не съществувала да съм си изкарала удостоверение, че е била моя и че не съществува... казах й че няма как да стане, ама такива им били правилата и ужас много се ядосах докато писахме, защото се държеше адски надменно и не обясняваше нищо, а ми пращаше хиляда пъти едно и също изречение... въпроса ми е имали ли сте същия или подобен проблем там, благодаря

Имам и аз същия проблем. Бях спечелила 70 лв, заявих ги и го момента не съм получила на мейла нищо за верификация.

# 1 569
  • Мнения: 2 579
Защо си заявявате парите по банка , а не чрез изипей? Няма ли да е по лесно? Предполагам, че тогава няма да ви искат верификация на банкова сметка, или греша?

# 1 570
  • Мнения: 200
Да и накрая се отказах. При мен проблема беше, че бях зареждала от на съпруга картата. Започнаха да ми искат  копия на ЛК , на картата и какво ли още не. Ядосах се , че да вкараш пари няма проблем на кого се води картата , а за да получиш печалба не може...

# 1 571
  • Мнения: 1 467
И да ги заявил на изипей, отново искат снимана картата с която са заредени пари в сметката

# 1 572
  • Мнения: 2 579
И да ги заявил на изипей, отново искат снимана картата с която са заредени пари в сметката
Аз още не съм зареждала пари в НЛ , но никога не бих заредила с карта. Само веднъж съм печелила от безплатните бонуси и гледам да не се набутвам с повече. Ако някой ден се осмеля да заредя пари ще е чрез изипей.

# 1 573
  • Мнения: 14 790
Има си правила на сайта,с които се съгласяваме. Нормално е да имат изисквания,все пак става дума за пари и е добре да си следят нещата и да се подсигуряват. Иначе се правят злоупотреби и те носят отговорност.

# 1 574
  • Мнения: 10 874
Има си правила на сайта,с които се съгласяваме. Нормално е да имат изисквания,все пак става дума за пари и е добре да си следят нещата и да се подсигуряват. Иначе се правят злоупотреби и те носят отговорност.
+ 1
Конкретно за картите сте чували всички колко измами се правят, така че за мен е напълно нормално да се правят сериозни проверки при такова зареждане. Предполага се, че преди да депозирате, сте се запознали с правилата, а там си пише, че изискват снимка на банковата карта, с която сте зареждали сметката си и че трябва името на нея да съвпада с това на титуляра на регистрирания профил.

Общи условия

Активация на акаунт