Томболи, игри, конкурси, награди и подаръци, анкети (81) - декември 2018

  • 161 073
  • 3 061
  •   1
Отговори
# 1 665
  • Мнения: 5 435
Само аз ли съм на - от НЛ? Grinning Така де, не им вкарвам пари, само като пускат бонуси играя, ама пак.

Е не си само ти.

# 1 666
  • Русе
  • Мнения: 2 605
Не си сама , сестро...с теб съм ! хаххаха..Имах 15 лв бонус на моя профил, превъртях го едвам- едвам и станаха 10,60 реални пари, които пък на свой  ред загубих на Екипетското 2  Simple Smile
Сега се каня след работа да депозирам в профила на свеки ..блаженни са верващите Simple Smile

# 1 667
# 1 668
  • София
  • Мнения: 1 235
В НЛ досега съм вкарвала само през изи пей, ако сега вкарам с моя  кредитна/дебитна карта на моя профил , при евентуална печалба  след като се заявят парите да разбирам ли че процедурата за теглене е по тромава от изи пей? Някой би ли ми обяснил?

# 1 669
  • София
  • Мнения: 515
Нещо не ме разбрахте за НЛ, картата (пластиката) за която иска удостоверение не съществува отдавна понеже изтече, затова имам издадена нова карта (пластика) с други номера съответно, с която депозирам пари в НЛ от както съм си я получила, и не мога да разбера защо искат да верифицирам карта, която не съществува. Ще праря снимки на новата ми карта с която съм верифицирала в момента, но на стара карта няма как да им пратя снимки. надявам се сега по ясно да съм обяснила  случая

# 1 670
  • Мнения: 11 737
Правилно си разбрала Simple Smile За Изи-то заявяваш и взимаш от каса на Изи. Често още същия ден, да не кажа след час, два.
С карта ако е, ако досега не са ти искали да доказваш, че сметката е твоя, тепърва ще трябва да го правиш, но не знам какви са условията. Помня че някои до банки ходиха, някакви бележки да изкарват.

# 1 671
  • София
  • Мнения: 1 235
Нещо не ме разбрахте за НЛ, картата (пластиката) за която иска удостоверение не съществува отдавна понеже изтече, затова имам издадена нова карта (пластика) с други номера съответно, с която депозирам пари в НЛ от както съм си я получила, и не мога да разбера защо искат да верифицирам карта, която не съществува. Ще праря снимки на новата ми карта с която съм верифицирала в момента, но на стара карта няма как да им пратя снимки. надявам се сега по ясно да съм обяснила  случая
Аз ти разбрах питането , но не мога да помогна с отговор, защото досега с карта не съм вкарвала пари.Затова и попитах , ако сега вкарам лесно ли е тегленето после при евентуална печалба.

# 1 672
  • Русе
  • Мнения: 2 605
В НЛ досега съм вкарвала само през изи пей, ако сега вкарам с моя  кредитна/дебитна карта на моя профил , при евентуална печалба  след като се заявят парите да разбирам ли че процедурата за теглене е по тромава от изи пей? Някой би ли ми обяснил?

Не, не е по- тромава, когато теглиш, ти ще теглиш през Изипей отново. Нооо ще ти искат снимка на въпросната карта, и жална ти майка , ако не е на твое име Smiley Иначе всичко друго си е по същия начин.
Нещо не ме разбрахте за НЛ, картата (пластиката) за която иска удостоверение не съществува отдавна понеже изтече, затова имам издадена нова карта (пластика) с други номера съответно, с която депозирам пари в НЛ от както съм си я получила, и не мога да разбера защо искат да верифицирам карта, която не съществува. Ще праря снимки на новата ми карта с която съм верифицирала в момента, но на стара карта няма как да им пратя снимки. надявам се сега по ясно да съм обяснила  случая
Аз те разбрах и първия път...нещо подобно ми се случи и на мен..искаха ми карта , с която съм депозирала преди 6-7 месеца, аз не я намерих физически /пластиката/ и се отказах, защото ставаше дума за 20лв. Ако обаче бях 100 бих се занимавала до последно. Ти си прави там каквото ти пишат, пиши втори - трети път , дано попаднеш на по- разбран оператор.

# 1 673
  • София
  • Мнения: 515
Благодаря на дамите, които ме разбраха. Действително днес реших да пеобвам още един чат, който се оказа много успешен, лазаха че мога да верифицирам само сегашната си карта с която съм депозирала, щом старата с която съм депозирала във време оно и тя не съществува - няма проблем

# 1 674
  • Мнения: 14 793
Аз също разбрах и първия път,но нямам представа какво се прави в такъв случай. Поискай да те свържат с някой на по-високо ниво. А защо толкова дълго време стоят тези депозирани пари в сметката? Аз не мога и ден да ги задържа. 😂

# 1 675
  • Русе
  • Мнения: 2 605
Anyyone, то кой ли може...хаха..при  мен се получи следното- да кажем м. март вкарвам от моят акарта ма ММ 10 лв, играем , губим, забравяме. Става м. септември и НЛ дава бонуси, които са без залог. ММ играе, печечли 20лв, които заявяваме гордо..да , ама не- искат онази карта, с която е правен залога през м. март да им я снимаме..

# 1 676
  • Мнения: 14 793
Ахаа да,има логика. Би трябвало да се съобразят с това.

# 1 677
  • Мнения: 272
Благодаря на дамите, които ме разбраха. Действително днес реших да пеобвам още един чат, който се оказа много успешен, лазаха че мога да верифицирам само сегашната си карта с която съм депозирала, щом старата с която съм депозирала във време оно и тя не съществува - няма проблем

Сега пуснах и аз така,депозирала съм от карта която е изтекла,сега направих снимка на сегашната която е валидна,но от която не съм депозрала и искам парите си през изи пей.Стискам си палци да ги получа тези пари и ще пиша какво е станало,но ако не стане поне ще си знам че е от каръка който ме е хванал Simple Smile))

# 1 678
  • Мнения: 121
Само аз ли съм на - от НЛ? Grinning Така де, не им вкарвам пари, само като пускат бонуси играя, ама пак.

Е не си само ти.
Не си сама ,с теб съм !

# 1 679
  • Мнения: 405
Публикувани са печелившите от анкетата на БДЖ.

Общи условия

Активация на акаунт