Томболи, игри, конкурси, награди и подаръци, анкети (81) - декември 2018

  • 161 110
  • 3 061
  •   1
Отговори
# 195
  • Мнения: 1 613
И аз с ваучер от  JYSK. Предпочитам % отстъпка, че имам да купувам стол за бюро. Ще излезе повече от 25 лв отстъпката Simple Smile

# 196
  • Сф
  • Мнения: 10 671
И аз си мисля, след като ми пусна втори ваучер, че е възможно да е някаква отстъпка .Примерно - пазарувай за 100 лв и 25 лв отстъпка.Подобни простотии правят спорт - депо.Което ще е мега тъпо.Лично аз , нямам нищо масивно за купуване, за да си струва гимнастиката.Има ли някой спечелил мин.година да каже как е бил ваучера?
Също вчера в DM ме убеждаваха, че един човек можел да ползва един ваучер???Много чудно как ще ме спрат да взема от друг магазин.Говорим за стотинки отстъпка! Аз взимам храна за котката и витамини.
А жената пред мен си поиска отстъпка " рожденник" ? Май 15% от сметката, ако имаш рожден ден през месеца в който пазаруваш. Показваше нещо л.к.Какво е това някой знае ли? Пуснах и за играта за Лапландия.Докога е тя? Върти ми се 3. или 6 декември?

# 197
  • Мнения: 1 776
Сега и на мен ми пусна ваучер на Юск. Пратих си данните и да видим ще стане ли нещо.

# 198
  • Мнения: X
И аз съм със втори ваучер от Юск Grinning

# 199
  • Мнения: X
Мен Юск нищо не ми пуска, но не ми е важен. Чакам понеделникът да видя какви игри ще има. Подозирам обаче, че Avon може и да не се включат, защото миналата година нещо се затрудниха.
В България Мол няма ли календар като миналогодишния? Чудя се дали да пратя сестрата.

# 200
  • Мнения: 11 745
Във Варна май миналата година имаше в Гранд Мол. Пазаруваш в който и да е магазин за минимум 30 лв и после можеше на входа на мола срещу касов бон да теглиш кутия с подаръци. Мисля че беше около седмица преди Коледа и беше за няколко дни. Не знам някой похвали ли се какво му се е паднало.

# 201
  • Мнения: 1 001
А жената пред мен си поиска отстъпка " рожденник" ? Май 15% от сметката, ако имаш рожден ден през месеца в който пазаруваш. Показваше нещо л.к.Какво е това някой знае ли? Пуснах и за играта за Лапландия.Докога е тя? Върти ми се 3. или 6 декември?
Да, така е. В седмицата, в която ти се пада рождения ден, имаш право на отстъпка. Не зависи от сумата, от артикулите. Показваше се лична карта. Попълваше се нещо като кратка анкетна карта с името, дата на раждане, телефон и мейл може би. Последния път бяхме с майка и колежката й, та взехме неща за трите и ги пуснахме на една бележка. Отстъпката важи и върху намаление. Не е кампанийно, но трябва да го знаеш, защото никъде не е написано.
За Юск ми е интересно да споделяте. Засега съм с точки, които те си знаят как се трупат, че аз като счетоводител хич логика не видях. Иначе с кеф бих си купила панерчета за в гардероба.

# 202
  • Мнения: 615
За JYSK вече писах - две поредни години ваучер се печелеше с три открити подаръка с лилава панделка и изписваше " честито печелиш ваучер "и после идваше съобщението на мейл - а от регистрацията. Тук при три петици не пише "печелиш ваучер"  ,а добавяне на точки ,явно е сигурен бъг.Има ли някоя  дама ,която откри 3 подаръка и й изписа "честито печелиш ваучер" до този момент. На тези 5 дами  ще дадат ваучерите за съответният ден.Моля, споделете ,ако не ще спорим ,че не е имало реални подаръци от тези с панделката.

# 203
  • Мнения: 14 101
Тогава играта е изцяло некоректна. Не пише "открий три еднакви символи - подаръчна кутия", а само "открий три еднакви символи", не е уточнено какви.
Аз се отказах от тази игра, щом ваучерът не може да се използва онлайн.

# 204
  • оттам, откъдето започва България
  • Мнения: 10 825
А жената пред мен си поиска отстъпка " рожденник" ? Май 15% от сметката, ако имаш рожден ден през месеца в който пазаруваш. Показваше нещо л.к.Какво е това някой знае ли?
Скрит текст:

Това пише в сайта на ДМ: https://www.dm-drogeriemarkt.bg/bg_homepage/services/576136/eink … _wohlfuehlen.html
Но много зависи от служителите на магазина, в който пазаруваш. При нас слагат отстъпка на цялата покупка, независимо дали е намален някой от продуктите. Можеш многократно да пазаруваш през цялата седмица на рождения си ден.
Отначало попълвахме някаква тяхна карта с данни, но сега вече само срещу лична карта ти правят отстъпката.

# 205
  • Мнения: X
Обаче е по-добре да спрем с АБ ,че никакви ваучери няма да видим Rolling Eyes

# 206
  • Мнения: 160
Здравейте,
вчера мъжа ми имаше ваучер от Jysk...но имаше 3 еднакви точки... (предполагам е бъг)
Но днес да се похваля на мен ми даде ваучер с 3 отворени подаръка Simple Smile
Надявам се това да не е бъг Simple Smile)))

# 207
  • ЛОВЕЧ
  • Мнения: 815
Здравейте,
вчера мъжа ми имаше ваучер от Jysk...но имаше 3 еднакви точки... (предполагам е бъг)
Но днес да се похваля на мен ми даде ваучер с 3 отворени подаръка Simple Smile
Надявам се това да не е бъг Simple Smile)))
Да ти е честит,би ли споделила какво пише в мейла които си получила за наградата?

# 208
  • Карнобат
  • Мнения: 689
Здравейте!И на мен ми даде днес ваучер от jysk ,ама защо ли си мисля,че ще е бъг.Малко инфо може ли за играта на my telenor? ММ е на теленор и иска да се включи.Мерси предварително Simple Smile

# 209
  • Мнения: 160
Здравейте,
вчера мъжа ми имаше ваучер от Jysk...но имаше 3 еднакви точки... (предполагам е бъг)
Но днес да се похваля на мен ми даде ваучер с 3 отворени подаръка Simple Smile
Надявам се това да не е бъг Simple Smile)))
Да ти е честит,би ли споделила какво пише в мейла които си получила за наградата?

Благодаря....същото като вчерашния на мъжа ми
http://prikachi.com/images.php?images/545/9451545a.png

Общи условия

Активация на акаунт