Томболи, игри, конкурси, награди и подаръци, анкети (81) - декември 2018

  • 161 055
  • 3 061
  •   1
Отговори
# 300
  • Мнения: 990

Отново толкова бързи от форума, кога го спечелихме и вече е вкъщи, довечера малката ще бъди много щастлива.

# 301
  • Мнения: 272
Бързам да запиша новата игра на Домейн Бояр Simple Smile

https://www.facebook.com/notes/domaine-boyar/%D0%BE%D0%B1%D1%89% … 2153201971370602/

# 302
  • при късмета
  • Мнения: 24 006
На Avon миналата година започна на 1ви, сигурно тази година няма да има.
И бонусите в НЛ миналата година бяха всеки ден от 1ви до 24ти
На лотарията бонусите миналата година със сигурност бяха до 31.12, ако не продължиха и един, два дни от януари. За тях не съм сигурна. Но пътувахме тогава и бях помъкнала лаптопа именно заради лотарията, защото от телефоните нещо не ми отваря сайта като хората и така и не разбрах има ли мобилна версия, която не съм качила или само през браузера си отваряш сайта. Даже помня, че на 30.12 се организирахме да мръднем малко по-далеч от мястото на което бяхме, а всички чакаха мен да отворя бонусите, а пък тях ги пускаха след 10ч.

# 303
  • Мнения: 1 775
Излезли са последните печеливши от играта на Кауфланд със скреч картите (тези с ваучерите по 500лв. са големи късметлии Heart Eyes), има и печеливши от играта на ladyzone.

# 304
  • Мнения: 14 789
Дав са пуснали игра във форума Joy Misc Crystal Ball
Къде я виждате,че при мен не излиза в темата за игрите?

# 305
  • Мнения: 1 467
На Avon миналата година започна на 1ви, сигурно тази година няма да има.
И бонусите в НЛ миналата година бяха всеки ден от 1ви до 24ти
На лотарията бонусите миналата година със сигурност бяха до 31.12, ако не продължиха и един, два дни от януари. За тях не съм сигурна. Но пътувахме тогава и бях помъкнала лаптопа именно заради лотарията, защото от телефоните нещо не ми отваря сайта като хората и така и не разбрах има ли мобилна версия, която не съм качила или само през браузера си отваряш сайта. Даже помня, че на 30.12 се организирахме да мръднем малко по-далеч от мястото на което бяхме, а всички чакаха мен да отворя бонусите, а пък тях ги пускаха след 10ч.
може и до 31 да са били, но бяха от началото на месеца. Спомням си даже 1вата бонус игра беше без депозит - 10 безплатни игри на египетско съкровище

# 306
  • Варна
  • Мнения: 617
Здравейте,

Чета че ще има промени в данъчното третиране на наградите за 2019
"от 01. 01. 2019 г.  облагаемите парични и предметни награди ще бъдат обект на облагане с окончателен данък 10 на сто (чл. 38, ал. 14 – нова, чл. 35, т. 2 – отм., чл. 46, ал. 1, чл. 65, ал. 7);
нeоблагаема предметна печалба с незначителна стойност за целите на чл. 13, т. 21 от ЗДДФЛ вече е предметна печалба, чиято пазарна цена е до 100 лв. (§ 1, т. 62 от ДР)."

Дано това вдигане на прага за незначителна стойност от 30 на 100 да ни довесе повече игри Simple Smile

# 307
# 308
  • София
  • Мнения: 3 098
Йее, с ваучер съм от ЮСК.  Party Четох в правилата, че раздават 5 ваучера х 25 лв. всеки ден.
От няколко години участвам в календарите на Юск, но за първи път печеля.

# 309
  • Мнения: 36 486
Купих си този комплект, който Дав дават като награда - имам слабост към металните музикални кутии (имам от чай, от бисквитки...). Готина е, по-голяма от тези от сладкишите, мелодията е Twinkle, twinkle, little star.

# 310
  • при късмета
  • Мнения: 24 006
Здравейте,

Чета че ще има промени в данъчното третиране на наградите за 2019
"от 01. 01. 2019 г.  облагаемите парични и предметни награди ще бъдат обект на облагане с окончателен данък 10 на сто (чл. 38, ал. 14 – нова, чл. 35, т. 2 – отм., чл. 46, ал. 1, чл. 65, ал. 7);
нeоблагаема предметна печалба с незначителна стойност за целите на чл. 13, т. 21 от ЗДДФЛ вече е предметна печалба, чиято пазарна цена е до 100 лв. (§ 1, т. 62 от ДР)."

Дано това вдигане на прага за незначителна стойност от 30 на 100 да ни довесе повече игри Simple Smile
Да ти кажа направо си дядо Коледа. Това е много добра новина

Иначе със сигурност това ще доведе до повече игри. От представител на Нестле (които винаги са правели много игри и то с хубави награди) знам, че точно бумащината покрай наградите ги спира да са толкова активни в организирането на игри от миналата година насам

# 311
  • Мнения: 14 789
Благодаря. Тъкмо се включих и ми излезе и в другата тема. Много интересна игра,браво на Дав! ☃❄
Редактирам:за Бриколаж било новото известие. 🙈😃

# 312
  • Мнения: 1 389
Лидъл са качили печелившите за тази седмица

# 313
  • Мнения: 36 486
При мен излизат само старите победители - последното е от 3-тата седмица, сега би трябвало да са на 4-та...

# 314
  • Мнения: 11 737
Скрит текст:
На Avon миналата година започна на 1ви, сигурно тази година няма да има.
И бонусите в НЛ миналата година бяха всеки ден от 1ви до 24ти
На лотарията бонусите миналата година със сигурност бяха до 31.12, ако не продължиха и един, два дни от януари. За тях не съм сигурна. Но пътувахме тогава и бях помъкнала лаптопа именно заради лотарията, защото от телефоните нещо не ми отваря сайта като хората и така и не разбрах има ли мобилна версия, която не съм качила или само през браузера си отваряш сайта. Даже помня, че на 30.12 се организирахме да мръднем малко по-далеч от мястото на което бяхме, а всички чакаха мен да отворя бонусите, а пък тях ги пускаха след 10ч.
може и до 31 да са били, но бяха от началото на месеца. Спомням си даже 1вата бонус игра беше без депозит - 10 безплатни игри на египетско съкровище
Аз пък мисля, че бяха след 10-то число. Някъде средата на месеца започнаха и продължиха до 7-ми януари. 4 седмици, с 4 напълно безплатни дни. Другите бяха с някакви условия.

Общи условия

Активация на акаунт