Томболи, игри, конкурси, награди и подаръци, анкети (81) - декември 2018

  • 161 059
  • 3 061
  •   2
Отговори
# 330
  • при късмета
  • Мнения: 24 008
Интересно,как ги обявиха тия печеливши..Ако имат бъг,защо изобщо обявяват?Никакви обяснения не дават.
Много некоректно от Юск!
А пита ли ги, че не дават обяснения? За да има основание за жалба или сигнал, трябва първо да откажат да дадат ваучерите. Някой пита ли ги вече какво става?
Е,чакаме всички,още е понеделник.Ще ги питам разбира се,но при положение че пише че си спечелил,те трябва да дават обяснения,не аз.

Може изобщо да не знаят, че системата е бъгната и при тях да не излиза, така, че да не знаят изобщо, че трябва да предприемат някакви извънредни мерки.
Като ги залеят с въпроси, ще се светнат. От там нататък, как ще действат ще се разбере

# 331
  • София
  • Мнения: 3 011
Ваучера на жуск е до края на месец януари валиден ми казаха и че го праштат по емайл на др ден ако е бил спечелен през лукенда
Значи, ако днес не получим имейл утре да пишем. Аз спечелих вчера и днес. Ще изчакам и утре ще почна да пиша.

# 332
  • Мнения: X
Игра на определен магазин ТМаркет в София:
http://www.tmarket.bg/novini/uslovija-za-provezhdane-na-igra-bez … arket-vv-facebook

# 333
  • burgas
  • Мнения: 485
Аз писах на имейла на jysk.Прикачих снимка на съобщението за ваучера-Ще чакам отговор.

# 334
# 335
  • Мнения: 2 579
Твърде е възможно да дадат някаква отстъпка например 5-10 процента ако решат за някои стоки , а не ваучер за 25лв. Става въпрос за спечелените над петте сигурни за деня.

# 336
  • ЛОВЕЧ
  • Мнения: 815
Твърде е възможно да дадат някаква отстъпка например 5-10 процента ако решат за някои стоки , а не ваучер за 25лв. Става въпрос за спечелените над петте сигурни за деня.
Тези 5 на ден били от регистрацията преди началото на играта.Така ми обясни господина и каза днес или утре трябва да ги пратят.Ще видим

# 337
# 338
  • Мнения: 36 487
Аз писах - изпратих и снимка на уведомителния имейл, на която се виждат адреса на пощата ми и датата. Като изпратят отговор, ще го копирам тук Simple Smile

# 339
  • Мнения: 517
На мен от Jysk ми казаха че тези имена са за предварително записаните, а нашите ваучери ще си ги получим до ден два на email отново са за 25 лева

# 340
  • Мнения: 36 487
Ами, добре, дано да е така Simple Smile Това, че съм попитала за всеки случай, не би трябвало да ги притесни...

# 341
  • при късмета
  • Мнения: 24 008
До сега винаги в календара са били 5 ваучера дневно, от години го провеждат. Със сигурност има бъг в системата, но добре излизат от положение според мен. Ако не бяха заляти с въпроси, можеше да си останат само тези печеливши за съответния ден.
Много е възможно, ако са системата е пуснала вече всички предвидени ваучери да няма никакви до края или да са принудени допълнителни да пускат. Но път трябва да бъдат похвалени за отговорите.

При такава масова кампания винаги се сещам за бъгнатата игра на кит кат, където вместо 400 кутии с продукти, раздадоха над 2000

# 342
  • Мнения: 615
Да ,похвално беше с Кит-Кат , ако и тук постъпят така ще е чудесно ,защото реално с тези 25 лв ще се залъжа да доплатя и  купя нещо от магазина на JUSK както и преди.Това си е оборот ,продуктите не са евтини.В интерес на истината точно мъж отговаря за ваучерите мисля Радослав ,така  че да вярваме на отговора.

# 343
  • Мнения: 10 210
Супер, ако Юск раздадат ваучерите без разправии, то така и трябва. Три дни по 25 лв. си е сериозен подарък. Smiley Ще трябва ли да се декларира? Или тъй като са 3 по 25, няма да трябва.

# 344
  • Ако ви трябвам, да знаете, че съм на същото място, където бях и когато не ви трябвах.....
  • Мнения: 12 673
Още един календар.Започва от днес.

https://a.pgtb.me/GjjxNr?fbclid=IwAR0c3El9wKY6MBHZFT-80w4FvZtEzY … BvIM1VRpRnecw_6iQ

Общи условия

Активация на акаунт