Томболи, игри, конкурси, награди и подаръци, анкети (81) - декември 2018

  • 161 110
  • 3 061
  •   1
Отговори
# 990
  • Мнения: 790
Някой участвал ли е в анкетата на Биодерма, трябваше да има печеливши, но не ги виждам.
Това са печелившите
https://club-bioderma.bg/kampanii.php?utm_source=website&utm … ign=abcderm_promo

# 991
  • Мнения: 1 932
Аз пак не мога да вляза в София мел, някой със същия проблем?

Преди малко влезнах без проблем в профила си.

# 992
  • Мнения: 2 581
На Биодерма не ставаше ли въпрос за мицеларна вода? Наградата е 30 бр мицеларни води.


"Включете се в нашата анкета и можете да спечелите един от .30 броя. Sensibio H2O" - цитат от имейла

# 993
  • Мнения: 790
На Биодерма не ставаше ли въпрос за мицеларна вода? Наградата е 30 бр мицеларни води.


"Включете се в нашата анкета и можете да спечелите един от .30 броя. Sensibio H2O" - цитат от имейла
Други печеливши не откривам.

# 994
  • Мнения: 2 581
Значи не са ги публикували за сега. Аз нямам имейл, че печеля и не очаквам такъв! Късмет на тези които се надяват!

# 995
  • Мнения: X
Дормео и Делимано са публикували реклами на игрите си във фб и всички коментари под тях са "Участвам, участвам, участвам, участвам". И това повторено 300 пъти, с едва ли и половината са отворили сайта и участват реално. Същото е и с Националната лотария, под всяка реклама за бонуси или нещо друго има "Участвам, дано ме изберат и т.н"
Аз не съм печелила в игри от доста време, надявам се този месец да счупя каръка.

# 996
  • София
  • Мнения: 13 169
Днес регистрирали ли сте бележки на Лидл? Аз регистрирах една, но не получих мейл. Дори пробвах втори път и пак нищо.  newsm78

# 997
  • Русе
  • Мнения: 2 607
Влязох специално да видя дали някой има същия проблем..та аз от снощи с едни  5бележки се мъча, няма и няма мейл..дано поне ги приема Cold Sweat

# 998
  • Карнобат
  • Мнения: 689
Намерих още един коледен календар.Ако някой иска да се възползва:

https://m.muziker.bg/advent-calendar?%3Futm_source=facebook& … m_source=facebook

# 999
  • Мнения: 2 683
И аз от два дни го пропускам Кауфланда. Мисля, че утре трябва да има печеливши за цялата изминала седмица.

Добре, че напомнихте за Лидл, че мъжо пазарува онзи ден за 30 лв, пък не съм регистрирала бележката.

# 1 000
  • ЛОВЕЧ
  • Мнения: 815
Влязох специално да видя дали някой има същия проблем..та аз от снощи с едни  5бележки се мъча, няма и няма мейл..дано поне ги приема Cold Sweat
И аз от снощи имам регистрирана и нямам мейл още.Относно покупка в Юск с ваучери ,днес бях в магазина им в Плевен,имах ваучери и пазарувах без проблем,търсиха имената при тях в списъци и след като ги намерят няма проблем,взех няколко неща и доплатих.Ядосах се обаче на ваучерите от Сникерс,отидох в Кауфланд и попитах на информация дали работят с тези ваучери/показах ваучера за да го видят и ми отговориха -Работим.Напазарувах си аз и на касата преди да започне да маркира продуктите показвам на касиерката ваучерите и тя казва ,ааааааа не тези не ги взимаме ,малко е да кажа че полудях все пак имах 100 лева покупки !

# 1 001
  • Карнобат
  • Мнения: 689
Аз съм с 2 спечелени ваучера и все на мое име,защото играх от двата мейла.Дали ще ми създадат проблеми на касата?Или единия да го дам на ММ и да разделим покупките просто?Дайте съвет?Иначе регистрирах се в играта на Бела и Кармела и спечелих 6 лв от НЛ сега имат ново билетче:"Карибско съкровище".

# 1 002
  • при късмета
  • Мнения: 24 015
Аз съм с 2 спечелени ваучера и все на мое име,защото играх от двата мейла.Дали ще ми създадат проблеми на касата?Или единия да го дам на ММ и да разделим покупките просто?Дайте съвет?Иначе регистрирах се в играта на Бела и Кармела и спечелих 6 лв от НЛ сега имат ново билетче:"Карибско съкровище".
По-скоро пазарувай на два пъти, според мен. Ако дадеш едновременно два ваучера на едно и също име може да стане проблем. Ако ги дадеш на два пъти, то тогава ще се води просто съвпадение на имената

# 1 003
  • Мнения: X
Иначе като дадете ваучерите искат ли лична карта да сверяват за името или просто го давате само ?

# 1 004
  • Мнения: 36 529
За ваучерите на Марс - в Лидл Плевен ги приемат без никакъв проблем! И мен ме върнаха от Кауфланд, а като попитах в Лидл, само казаха - "естествено, че приемаме", и това беше.

Общи условия

Активация на акаунт