Томболи, игри, конкурси, награди и подаръци, анкети (81) - декември 2018

  • 161 023
  • 3 061
  •   1
Отговори
# 540
  • Мнения: 836
Писах на Фантастико във Фейсбук и веднага ми отговориха, че ще проверят данните и ако има дублирани участници ще бъдат заменени с други. Защото според собствените им правила един участник има право на една награда. А Руска е голям късметлия с цели 3 ваучера.

Пишете им и вие, за да им светне, че не прави впечатление само на един-двама.

# 541
  • Велико Търново
  • Мнения: 2 176
Момичета има една игра с регистрация на код за екскурзия в Милано и други предметни награди. Никъде не прочетох какво трябва да се купи ??? и на гърба  на каква покупка ила този код който трябва да се регистрира . ето и линк http://vsichkiigri.bg/igra/spechelete-ekskurziia-v-milano-za-dva … 579fef90a7b1c2a2c
Според мен това е играта на цигарите Мерилин

# 542
  • Мнения: 14 786
Аз също видях Руска поне 3 пъти. 🙄 Ей нагли до безобразие... Нещо ми се отщява да играя вече където и да е. Как пък една нормална игра няма никъде?!

Последна редакция: вт, 04 дек 2018, 17:41 от Anyyyone

# 543
  • Вестерос
  • Мнения: 38 249
А какви са тези хора, че реагирате така - нова съм в темата и ми стана интересно?
Има писано за тях в много теми. Руска и децата ѝ Даниела и Мирослав + мъжа и Пеньо постоянно навсякъде обират награди и все големи по принцип- представят се или за Пеневи, или за Димитрови и така поняколко пъти играят. Отделно има още около 15 човека, от чиито имена най-вероятно играят. В темите назад имаше списък с имената им. Руска по цял ден само играе явно. Мислим, че е и счетоводителка. Не знаем как точно печелят, но са много съмнителни все екскурзии, електроуреди, 100% правят шашми някакви. Много са се оплаквали на организатори от тях, но организаторите повечето нищо не правят по въпроса и те така.

# 544
  • при късмета
  • Мнения: 24 005
Да, на цигарите е.

Ще изнамеря страницата на Фантастико и аз ще пиша

# 545
  • София
  • Мнения: 1 234
На първо четене във ФАНТАСТИКО открих
Печеливши телефони - номер 3,4 и 8 са за Пеневи
Ваучери - номер 13,18,19,32,37,45,87
Съмнява ме че и Галя Севастакиева е техен човек, тя печели  телефон, ваучер и екскурзия.
Сега отивам да чета правилата, дали може 1 лице да спечели повече от една награда. Ядосах се

# 546
  • Мнения: 1 504
А ако тези лица директно са поставени от организаторите?
Тоест наградата не отива никъде.

# 547
  • София
  • Мнения: 1 234
А ако тези лица директно са поставени от организаторите?
Тоест наградата не отива никъде.
Печатат фалшиви касови бележки и така играят с много регистрации и съответно печелят с ИЗМАМА.

# 548
  • Вестерос
  • Мнения: 38 249
Това също е възможно, но в профила си Руска и сина ѝ Мирослав качваха снимки от екскурзиите.

# 549
  • Мнения: 3 786
Писах на фантастико..да видим дали ще отговорят че всичко е наред както останалите..

# 550
  • при късмета
  • Мнения: 24 005
При мен изчезна списъка с печелившите, може да коригират

# 551
  • sofia
  • Мнения: 1 944
Махнаха победителите...и аз писах, това е наглост голяма, ама и по едно да вземат пак доволно мисля Wink Това си е измама - да ги дисквалифицират всичките.

# 552
  • при късмета
  • Мнения: 24 005
А ако тези лица директно са поставени от организаторите?
Тоест наградата не отива никъде.
Печатат фалшиви касови бележки и така играят с много регистрации и съответно печелят с ИЗМАМА.
В тази игра нямаше как да стане с печатане на бележки. Много различни данни се вписваха, които няма как да ги налучкаш, не беше само номера на бележката. Пишеше се № на каса, на бон, още някакъв НУЛ номер, който дори не знам какво означава, даже и номера на фискалната памет на самия касов апарат. Само данни, които самите те могат да проверят дали са верни
В този случай просто са вкарали наистина огромно количество бележки. то не е само в този случай де

# 553
  • Мнения: 7 279
Честито на спечелилите от Софиямел!(май има човек от темата;) )
За Фантастико нямах грам съмнение за многото "късметлии",но дано този път има коректност от страна на фирмата.
На Юск писах сутринта,но още нямам отговор...

# 554
  • sofia
  • Мнения: 1 944
Ама защо само дублажите да махат, имаше Руска на български, Руска на латиница, това не е ли измама, да ги дисквалифицират всички.Подигравка е с клиентите им.

Общи условия

Активация на акаунт