Томболи, игри, конкурси, награди и подаръци, анкети (81) - декември 2018

  • 161 005
  • 3 061
  •   1
Отговори
# 810
  • Мнения: 1 775
Аз пък виждам и стари потребители, дето не пускат игри, а само следят за такива. Аз като съм от по-новите съм пускала повече постове за игри.
И аз вчера си получих чашите от Каменица. Не са кой знае какво. Имам такива вкъщи. Даже се замислих защо участвам за такива глупави неща, след като слязох да си ги взема в дъжда. Предната седмица пак така за едни чорапи от Капи, докато се разберем с куриера, обиколихме целия град. Ще си подбирам повече игрите вече.
От анкетата на Лидл още няма обявени печеливши, от оценяването на филиали на Кауфланд иначе Альонушка е с ваучер. Да й е честито! Smile
Само да питам какво стана с онази анкета на Биодерма? Обявиха ли печеливши? Попълвах ама не знам къде да ги търся печелившите.
А не съм получила и ваучера от Юск, но ми бяха писали, че може да се забавят повече от 24 часа. Утре пак ще им пиша, ако още не съм получила нищо.

# 811
  • Русе
  • Мнения: 2 605
mimisim, аз също имам спечелена мемори възглавничка от Кармела, от първо теглене..ни вест, ни кост от нея Simple Smile А мама отдавна си изяде продуктите от същото теглене Innocent
Малко се надявах на някакъв бонус от НЛ днес, ей така нещо рибешко Simple Smile

# 812
  • Мнения: 2 682
И аз още не съм получила ваучера от Юск.

За НЛ вчера си взимам едно билетче Златна рибка и продавачката ми вика "ловите се като риби по тия билети и накрая за нищо." Та не се надявах днес на бонус.

# 813
  • Мнения: 1 467
и аз се надявах на някоя игра в НЛ, тези спортни бонуси не ме кефят

# 814
  • софия
  • Мнения: 25 457
Някой питаше за шапките на КК дали са детски. Става ми на мен, т.е. не е детска. Мисля да имам нормална глава. Не е лоша шапката - има поларена лента в областта на челото от вътрешната страна и ще топли.

# 815
  • при късмета
  • Мнения: 24 004
Благодаря за информацията за шапките. Явно са различни размери, но е каквото се падне, не може да заявиш.

Да се оплача, че още чакам от май месец спечелена флашка от mysparx. 3 пъти им писах, мисля днес-утре да им драсна пак, че този път ще се оплача и в комисията за защита на потребителите, защото игрите им са все с покупка (купи Кола, регистрирай кода, дрън-дрън).
 
Е ти биеш всякакви рекорди
Щом се нареждаме за рекорд - черната раница от 01.02.2018 пристигна преди седмица Simple Smile
Поправям се. Печелиш

# 816
# 817
  • Бургас
  • Мнения: 909
Да се оплача, че още чакам от май месец спечелена флашка от mysparx. 3 пъти им писах, мисля днес-утре да им драсна пак, че този път ще се оплача и в комисията за защита на потребителите, защото игрите им са все с покупка (купи Кола, регистрирай кода, дрън-дрън).
 
Е ти биеш всякакви рекорди
Аз също от май месец чакам от играта на туикс 3 ваучера от по 10 лв, ма то вече май няма за кога да ги чакам, защото са валидни до 10.09 хахаха, здраве да е Simple Smile

# 818
  • Мнения: 1 146
Накой питаше за печелившите от Bioderma...Tова са последните, изтеглени на 3.12. Aко някой се познае, да му е честита наградата Simple Smile

Lilia Peycheva   гр. София [София - Град]   0889245...
Marina Pevicharova   гр. ПЛОВДИВ [ПЛОВДИВ]   
Rosica Samardzhieva   гр. СОФИЯ [СОФИЯ - ГРАД]   0888332...
Valeriya Radoeva   гр. София [София - Град]   0878864...
Анелия Йовкова   гр. Благоевград [Благоевград]   0878159...
Валентина Ангелова   гр. София [София - Град]   0883354...
Велислава Пасева   гр. СОФИЯ [СОФИЯ - ГРАД]   0886852...
Веселина Малчева   гр. Пловдив [Пловдив]   3598998...
Иван Вълев      
Мариета Атанасова   гр. София [София - Град]   0878100...

# 819
  • Мнения: 10 210
Гледам 2 мейла от Юск и ми се разтуптя сърцето, викам си "а, ей го ваучера". А то какво: да им заповядам в магазина, имало намаления и да не забравям да си отворя прозорчето от коледния календар... Laughing

# 820
# 821
  • Мнения: 11 737
Аз пък виждам и стари потребители, дето не пускат игри, а само следят за такива. Аз като съм от по-новите съм пускала повече постове за игри.
Ами пак е относително. Аз пускам рядко линк за игра и обикновено е за такава, в която наградите ми харесват и смятам да се включа. В игри с бисквити, вафли, в които да се печелят, куфари, чанти, чаши, миксери и т.н., или игри за чаши и разни дребни неща, много, много рядко се включвам, да не кажа изобщо. Та вероятно повечето споделят игри, които на тях са им интересни, а не просто всяка игра. И нерядко се случва да видя интересна игра и искам да споделя, но вече някой ме е изпреварил.

# 822
  • София
  • Мнения: 826
Гледам 2 мейла от Юск и ми се разтуптя сърцето, викам си "а, ей го ваучера". А то какво: да им заповядам в магазина, имало намаления и да не забравям да си отворя прозорчето от коледния календар... Laughing

И аз още си чакам мейла.
Рових назад из темата,но не успях да намеря мейла,на който сте им писали.
Някой ще ми даде ли жокер 😆

# 823
  • Сливен
  • Мнения: 4 230
 Ето игра и от мен-познай продуктите и получаваш усмивка. Bowtie

# 824
  • Бургас
  • Мнения: 10 821
Хляб и сланина?

Общи условия

Активация на акаунт