Томболи, игри, конкурси, награди и подаръци, анкети (81) - декември 2018

  • 161 030
  • 3 061
  •   1
Отговори
# 930
  • Мнения: 272
Здравейте,ще може ли емейла където пратихте за ваучерите,че забравили да пратят ваучер на баща ми,да им драсна да ги итам къде е .Благодаря

# 931
  • София
  • Мнения: 13 148
Похарчих си ваучера на Юск и доплатих 3 лв. Страшно си харесах една тоалетка - нямам проблем да я взема и в момента, обаче е бяла и ще се реже с останалите мебели (което не ме притеснява особено, всъщност) и не знам къде да я сложа (което вече е важно)... Ще прегледам и ако мога да я наместя някъде, я взимам...
Скрит текст:


В магазина бяха любезни. Малко се забавиха, но знаеха за какво става дума. Излезе една управителка, събра 4 човека персонал на касите и им обясни подробно какво да правят, ако дойдат други хора с ваучери. Което ми говори, че съм била първа.

Честито! Много красива украса си взела!

Гледаха ли в списък за името? Аз направих глупостта да напиша първо един магазин, после видях, че може да се редактира и промених магазина. На ваучера пише само гр.София. Сега не знам в кой от двата магазина да отида.  Embarassed А сигурно трябва първо да си избера нещо и едва на касите да сравняват. Ще бъде голяма излагация да ме няма в списъка на конкретния магазин.  ooooh!

Все пак могат ли да се купят няколко по-евтини неща на обща стойност 25 лв.? Предполагам, че под "една покупка" разбират едно пазаруване с една касова бележка.  newsm78

Последна редакция: пт, 07 дек 2018, 20:13 от Тaня67

# 932
  • София
  • Мнения: 1 234
Похарчих си ваучера на Юск и доплатих 3 лв. Страшно си харесах една тоалетка - нямам проблем да я взема и в момента, обаче е бяла и ще се реже с останалите мебели (което не ме притеснява особено, всъщност) и не знам къде да я сложа (което вече е важно)... Ще прегледам и ако мога да я наместя някъде, я взимам...
Скрит текст:


В магазина бяха любезни. Малко се забавиха, но знаеха за какво става дума. Излезе една управителка, събра 4 човека персонал на касите и им обясни подробно какво да правят, ако дойдат други хора с ваучери. Което ми говори, че съм била първа.

Честито! Много красива украса си взела!

Гледаха ли в списък за името? Аз направих глупостта да напиша първо един магазин, после видях, че може да се редактира и промених магазина. На ваучера пише само гр.София. Сега не знам в кой от двата магазина да отида.  Embarassed А сигурно трябва първо да си избера нещо и едва на касите да сравняват. Ще бъде голяма излагация да ме няма в списъка на конкретния магазин.  ooooh!

Все пак могат ли да се купят няколко по-евтини неща на обща стойност 25 лв.? Предполагам, че под "една покупка" разбират едно пазаруване с една касова бележка.  newsm78
Споко, и аз писах адрес на магазин, но и на мен ми пише само София. Не би трябвало да има проблем какво и колко ще купиш, важното е да е за 25 или повече лева.

# 933
  • Мнения: X
A искаха ли ти лична карта  ?

# 934
  • Вестерос
  • Мнения: 38 249
Какъв е уникалния код? от тази серия крем си взех

# 935
  • Мнения: 1 775
Здравейте,ще може ли емейла където пратихте за ваучерите,че забравили да пратят ваучер на баща ми,да им драсна да ги итам къде е .Благодаря

jyskbg@jysk.com, но  ваучера ми пратиха пак от този bg@mail.jysk.com

# 936
  • Мнения: 14 079
Въобще не са коректни Юск. Ако не бяха уязвими с личните данни, щяха да пратят ваучерите друг път. Браво на тези, които писаха и не се отказаха (аз не участвам в тази игра).

# 937
  • Мнения: 36 483
Не искаха лична карта, но това може да е било, защото бяха малко неориентирани. Гледаха списък в компютъра и отбелязаха нещо в него.
Според мен, няма проблем да се вземат няколко неща с ваучера. Беше си като нормално пазаруване - издадоха и касова бележка.

Не знам дали държат на конкретния магазин, тъй като в Плевен е само един.

# 938
  • Мнения: 2 863
Печеля от пикантина

# 939
  • Мнения: 3 020
Какъв е уникалния код? от тази серия крем си взех
Трябва да има стикер на крема и на него има поле за изтриване, където е кода.

# 940
  • София
  • Мнения: 3 010
Честито! Къде видя печелившите или те уведомиха по имейл?

# 941
  • Мнения: 2 863
В фейса на страницата им

# 942
  • Вестерос
  • Мнения: 38 249
Какъв е уникалния код? от тази серия крем си взех
Трябва да има стикер на крема и на него има поле за изтриване, където е кода.
Мерси, разбрах, Моето е крем за ръце и нямаше такова, но си харесах измивния гел и ще го пробвам. До 20 е срока.

# 943
# 944
  • Мнения: 858
Благодаря за списъка на Picantina - мен също ме има, бях забравила, че днес теглят. Сега ще чакам имейл или обаждане:
РАЗДЕЛ 7. ПОЛУЧАВАНЕ НА НАГРАДИТЕ ОТ КАМПАНИЯТА.
7.1. Изпълнителят ще уведоми печелившите участници за спечелените награди по телефона
или email адресите предоставени при регистрацията.
7.2. Победителите ще трябва да се свържат с Организатора, по email admin@picantina.bg и да
предоставят трите си имена, ЕГН, адрес за доставка в работно време и мобилен телефон за
връзка в рамките на 10 работни дни от публикуване на имената им на уеб-страницата на
кампанията www.picantina.bg/promo.

Общи условия

Активация на акаунт