Томболи, игри, конкурси, награди и подаръци, анкети (81) - декември 2018

  • 161 102
  • 3 061
  •   1
Отговори
# 1 065
  • ЛОВЕЧ
  • Мнения: 815
DM пуска награди в момента

# 1 066
  • Вестерос
  • Мнения: 38 269
Печеля от Лидл! С една бележка бях.
Браво Иве!!! И аз с една се надявах Grinning

# 1 067
  • Вестерос
  • Мнения: 38 269
DM пуска награди в момента
Meрси, че каза, спечелих изкуствени мигли, ще падна Grinning

Пусна ми пак здравословни барчета. Но ги отказах.

# 1 068
  • Мнения: 5 682
Някой ако иска бебешка шапка и лигавник от ДМ да ми даде две имена, дата на раждане, мейл и магазин на ДМ /удобен/

# 1 069
  • Вестерос
  • Мнения: 38 269
Някой , ако иска барчето , да ми пише до 10 мин. Пак ми се падна.

# 1 070
  • Мнения: 574
Ха-ха, явно само мигли пуска и аз съм с мигли Grinning

# 1 071
  • Стара Загора
  • Мнения: 494
Аз успях да хвана 18 таблетки за съдомиялна Сомат Grinning

# 1 072
  • Перник
  • Мнения: 2 265
Нещо не мога да схвана този ДМ. Заявих уж крем против подсичане, то ми изписа после 15% намаление за очила. И една спирала май заявих, но не съм сигурна. Има ли къде да проверя? И този ваучер разпечатва ли се или имат списък в магазина.

# 1 073
  • Велико Търново
  • Мнения: 2 178
За пръв път пробвам ДМ. Само на мен ли пуска отстъпка?🙄 И изобщо как разбирате какво печелите? Аз като изпратя линка и пише пращам ти отстъпка- това означава ли,че ми се е паднала отстъпка? Или нещо не правя както трябва 😚

# 1 074
  • Стара Загора
  • Мнения: 494
Нещо не мога да схвана този ДМ. Заявих уж крем против подсичане, то ми изписа после 15% намаление за очила. И една спирала май заявих, но не съм сигурна. Има ли къде да проверя? И този ваучер разпечатва ли се или имат списък в магазина.

Като се запази ваучера, е изписана правилната печалба.

# 1 075
  • Вестерос
  • Мнения: 38 269
Няколко пъти цъкай на кръкчетата

# 1 076
  • Русе
  • Мнения: 2 607
И аз си цъкам като изоглавена- падна ми се веднъж крем против подсичане, всико друго са отстъпки,разпечатах си една за храна за кучета все пак...

# 1 077
  • Мнения: 221
Взех си сирала Rimmel
някой ако иска влажни ръкавици ebelin, да казва данни Simple Smile

# 1 078
  • Мнения: 2 683
Благодаря, че споделихте. Записвам се с шапка и лигавник. Допускам, че са за малко бебе и на моята щерка няма да са й окей, но пък една приятелка наскоро роди и ако не за нас, ще са за нея. 😊

# 1 079
  • Мнения: X
На някой ,ако му се падне още едно нещо , което не иска ,може ли като ходи да си взима неговото нещо ,да вземе к другото и да ми го прати по Еконт Joy

Общи условия

Активация на акаунт