Томболи, игри, конкурси, награди и подаръци, анкети (81) - декември 2018

  • 161 027
  • 3 061
  •   1
Отговори
# 1 110
  • Мнения: 221
аз пък писах моите имена с термина на нероденото ми бебе и сигурно също няма да ми  я дадат

Е не...... най-малкото искат лично да отиде да се вземе, дори да не искат лична карта, лица под 18 нямат право да участват... Направо незнам как ви хрумват Grinning

# 1 111
  • Мнения: X
Точно тази тослетна вода спечелих Joy Сега ще ме карате болна да тичам до Ловеч. Но в правилата пише, че предметните награди могат да се вземат до края на месеца. Объркана работа.

# 1 112
  • Мнения: 2 290
Е защо искат и рождена дата ?


Предполагам, защото в правилата е записано, че печелившият участник трябва да е навършил пълнолетие, а ако е на 16 години, трябва настойник.

А объркването с датите е поради факта, че играта приключва на 15.12, но наградите изрично е посочено, че се дават до 31.12..

# 1 113
  • Мнения: 36 483
Точно тази тослетна вода спечелих Joy Сега ще ме карате болна да тичам до Ловеч. Но в правилата пише, че предметните награди могат да се вземат до края на месеца. Объркана работа.
Имай предвид, че не е точно тоалетна вода; аз мислех, че е това: https://watchsale.bg/-adidas-natural-vitality-30-whl22529.html
А ми дадоха това: https://www.parfimo.bg/adidas-natural-vitality-for-women-dezodor … nt-za-jeni-75-ml/

Може служителката да е сгрешила, но не исках да настоявам, понеже доста се позабави.

# 1 114
  • ЛОВЕЧ
  • Мнения: 815
Е защо искат и рождена дата ?


Предполагам, защото в правилата е записано, че печелившият участник трябва да е навършил пълнолетие, а ако е на 16 години, трябва настойник.

А объркването с датите е поради факта, че играта приключва на 15.12, но наградите изрично е посочено, че се дават до 31.12..

Специално за Ловеч,аз отидох с 3 разпечатани ваучери на мен,мъжа и сина ми ,един от ваучерите беше редовен и взех наградата,но на другите 2 по незнайни за мен причини беше излязла една и съща/01,01,1970 г/ данни и не ми дадоха наградите,исках и ЛК на мъжа ми .Днес си заявих нови награди на местата със УЖ сгрешените дати и ще видя дали ще ги взема изобщо.Като отвори управителя на магазина мейла си със печеливши 90 % от спечелилите бяха с тази дата 01,01,1970 и на него му беше странно,аз все още твърдя че това е бъг в тяхната система,но ..............Сега ще видя дали ще взема тези спечелени награди от днес

# 1 115
  • Мнения: 797
Е защо искат и рождена дата ?

Искат, но не се притеснявайте толкова ако сте я сбъркали. Не гледат личната карта или изобщо не я искат.

# 1 116
  • Мнения: 5 682
Как успяхте да си разпечатате ваучера от ДМ? Като тръгна да го разпечатвам и ми излиза изрязан от двете страни...

Свалих си файловете на таблета и с него ще отида ако трябва да показвам нещо.

# 1 117
  • Мнения: 36 483
Копираш ваучера и постваш в Уърд - от там вече може да се принтира без проблем.

# 1 118
  • Мнения: 33
И на мен ми дава само отстъпки в ДМ, но забелязах, че като цъкна на кръгчето втори път става друга отстъпка. Вие как процедирате, на един линк няколко пъти цъкате, или генерирате нови линкове за да ви се паднат отстъпки?

# 1 119
  • Мнения: 715
може ли линк към играта на ДМ ,че нещо сега не го откривам?

# 1 120
  • ЛОВЕЧ
  • Мнения: 815
Е защо искат и рождена дата ?

Искат, но не се притеснявайте толкова ако сте я сбъркали. Не гледат личната карта или изобщо не я искат.
При нас я искат и не дават със сгрешена дата!

# 1 121
  • Мнения: 5 435
На мен само ваучери ми се падат, изпуснах явно момента. Ей да не вляза един път в темата! Simple Smile

# 1 122
  • Мнения: 5 682
Копираш ваучера и постваш в Уърд - от там вече може да се принтира без проблем.
Изключително полезна информация! Благодаря!

# 1 123
# 1 124
  • Мнения: 11 737
Във Варна в ДМ разпечатани ваучери искаха само ако са за отстъпка и ще пазарувате.
За наградите не искаха ваучери. Директно търсят в списъците с имената.

Общи условия

Активация на акаунт